Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,733 μηνύματα σε 79,144 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Piercing

Fosa

Φοιτητής

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε: στις 21:16, 18-06-08:

Θα ήθελα τη γνώμη σας περί του θέματος.Τελευταία διαβάζω πολύ αρνητικές απόψεις και έχω προβληματιστεί.Μερικοί κάνουν λες και πρόκειται για ναρκωτικά ή κάτι το τόσο ακραίο.Εσείς τι πιστεύετε?Έχετε κανένα σκουλαρίκι?Εγώ πιστεύω πως όταν το κάνεις γιατί σ αρέσει και όχι για να ακολουθήσεις απλά τη μόδα είναι ωραίο.Αρκεί βέβαια να γίνεται με προσοχή,σε ειδικό και όχι σε τρελά σημεία (έχω δει σκουλαρίκι μέσα στο μάτι...)Εγώ πάντως μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα κάνω στο φρύδι.Ελπίζω όλα να πάνε καλα.
3
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

baki (Aντώνης)

Φοιτητής

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O baki έγραψε: στις 21:20, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Fosa
Θα ήθελα τη γνώμη σας περί του θέματος.Τελευταία διαβάζω πολύ αρνητικές απόψεις και έχω προβληματιστεί.Μερικοί κάνουν λες και πρόκειται για ναρκωτικά ή κάτι το τόσο ακραίο.Εσείς τι πιστεύετε?Έχετε κανένα σκουλαρίκι?Εγώ πιστεύω πως όταν το κάνεις γιατί σ αρέσει και όχι για να ακολουθήσεις απλά τη μόδα είναι ωραίο.Αρκεί βέβαια να γίνεται με προσοχή,σε ειδικό και όχι σε τρελά σημεία (έχω δει σκουλαρίκι μέσα στο μάτι...)Εγώ πάντως μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα κάνω στο φρύδι.Ελπίζω όλα να πάνε καλα.

αν σου αρεσει να κανεις και να μην σε ενδιαφερει τι λενε οι αλλοι, σημασια εχει τι θες εσει
2
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 22:59, 18-06-08:

και προσοχη...με τις μολυνσεις....αμα ειναι να κανεις να πας σε ειδικο..
3
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 23:01, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
και προσοχη...με τις μολυνσεις....αμα ειναι να κανεις να πας σε ειδικο..
Απόλυτα!

Μόνο σε γιατρό!!!

Εγώ δεν έχω πρόβλημα αν γίνει σε γιατρό....
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 01:40, 19-06-08:

Κοιτα οτι ειναι ακραιο,εξ'ορισμου δεν ειναι ωραιο...Φυσικα ουτε και το piercing...Δηλαδη κατι χαλκαδες στη μυτη και σκουλαρικια σε εριεργα σημεια,εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν...
1
1
Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε: στις 02:11, 19-06-08:

Ένα στρασάκι σε μια γυναικεία μύτη όμως είναι μια χαρά....και ρε παιδιά για τι γιατρό μ λέτε?Ξέρετε κανα γιατρό να κάνει piercing???
4
Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ22136 (Γιούλη)

Φοιτητής

H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ22136 έγραψε: στις 02:21, 19-06-08:

αν αποφασισεις και βρεις καποιον ειδικο να στο κανει παντως, πρεπει ναν ξερεις πως αν δεν εχεις κλεισει τα 18, πρεπει να πας με τον κηδεμονα σου! εμενα παντως για την τρυπα στη μυτη το απαιτησανε... οποτε καλο ειναι να ενημερωσεις και τους γονεις σου πριν αποφασισεις κατι...
1
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 02:23, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orlando
Κοιτα οτι ειναι ακραιο,εξ'ορισμου δεν ειναι ωραιο...Φυσικα ουτε και το piercing...Δηλαδη κατι χαλκαδες στη μυτη και σκουλαρικια σε εριεργα σημεια,εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν...

ουτε εμενα...
1
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 02:39, 19-06-08:

Ένα στρασάκι σε μια γυναικεία μύτη όμως είναι μια χαρά....και ρε παιδιά για τι γιατρό μ λέτε?Ξέρετε κανα γιατρό να κάνει piercing???
Πολλούς
Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

O Fosa έγραψε: στις 10:59, 19-06-08:

Με το "πολλούς" δε βοηθάς όμως...
1
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 11:12, 19-06-08:

Εμενα δε μου αρεσουν τα πιρσινγκ ιδιαιτερα, ειδικα στα αυτια μου φαινονται γελοια. Στα χειλη και στη μυτη ειναι ωραια ομως (αλλα οχι στρας και τετοια ιουυυ), αλλα δε θα εκανα. Στο φρυδι ειναι λιγο επικινδυνο εχω ακουσει, γιατι μπορει να σκιστει ευκολα...
Παντως αν θελεις να κανεις, ειναι δικο σου θεμα, μην ακους τους αλλους.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 11:25, 19-06-08:

Κοίταξε, εμένα γενικά δεν μου αρέσουν σε ακραία σημεία...όπως φρύδια, μύτες και τα λοιπά, ομως είναι καθαρά γούστα!
Πάντως όπως είπαν και οι αλλοι μην το κάνεις σε κανέναν άχρηστο, μόνο σε ειδικό γιατρό, μπορεί να σου δημιουργήσει σοβαρό πρόβλημα
1
Παράθεση

Constantina!

Απόφοιτος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 12:17, 19-06-08:

Ωραίο θέμα! Λοιπόν.. εγώ απ'ότι φαίνεται έχω ίδια γούστα με τον Fosa Γενικώς μου αρέσουν πολύ τα piercings. Έχω ανοιγοκλείσει συνολικά εξι τρύπες στα αυτιά μου (έχω 4 τρύπες στο ένα αυτί και 2 στο άλλο). Βέβαια οι δύο μου έχουν σχεδόν κλείσει κ τώρα τελευταία δεν πολυφοράω σκουλαρίκια, αλλα αυτό είναι άλλο θέμα. Εξυπακούεται ότι φροντίζω πάντα να κάνω τρύπες σε ειδικό, καθώς η μητέρα μου είναι και γιατρός και δε με αφήνει να πηγαίνω στον οποιοδήποτε. Μου αρέσουν επίσης τα piercing στη μύτη και στο φρύδι και θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή, αλλα φοβάμαι κάπως. Τώρα εγώ σου προτείνω να κάνεις ότι θέλεις εσύ και να μην ακους κανέναν. Αν είναι κάτι που σου αρέσει πολύ, τότε απλά κάντο! (με τη συγκατάθεση των γονιών σου πάντα)
Παράθεση

guess

Απόφοιτος

H guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H guess έγραψε: στις 12:44, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από ConSt@ntIn@!
Ωραίο θέμα! Λοιπόν.. εγώ απ'ότι φαίνεται έχω ίδια γούστα με τον Fosa Γενικώς μου αρέσουν πολύ τα piercings. Έχω ανοιγοκλείσει συνολικά εξι τρύπες στα αυτιά μου (έχω 4 τρύπες στο ένα αυτί και 2 στο άλλο). Βέβαια οι δύο μου έχουν σχεδόν κλείσει κ τώρα τελευταία δεν πολυφοράω σκουλαρίκια, αλλα αυτό είναι άλλο θέμα. Εξυπακούεται ότι φροντίζω πάντα να κάνω τρύπες σε ειδικό, καθώς η μητέρα μου είναι και γιατρός και δε με αφήνει να πηγαίνω στον οποιοδήποτε. Μου αρέσουν επίσης τα piercing στη μύτη και στο φρύδι και θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή, αλλα φοβάμαι κάπως. Τώρα εγώ σου προτείνω να κάνεις ότι θέλεις εσύ και να μην ακους κανέναν. Αν είναι κάτι που σου αρέσει πολύ, τότε απλά κάντο! (με τη συγκατάθεση των γονιών σου πάντα)

και εμενα μου αρεσουν πολυ στη μυτη!θελω να κανς αλλα Φοβαμαι....
Παράθεση

Constantina!

Απόφοιτος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 12:50, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από guess
και εμενα μου αρεσουν πολυ στη μυτη!θελω να κανς αλλα Φοβαμαι....
Κι εγώ ρε παιδί μου.. Ένα χρόνο τώρα λέω συνέχεια ότι θα κάνω, αλλά τελικά τίποτα. Τώρα το καλοκαίρι είναι πολύ καλή ευκαιρία, αλλά με τη θάλασσα φοβάμαι μήπως μολυνθεί η τρύπα, γιατι όλο κάτι τέτοια μου λένε όλοι και με φοβίζουν.
1
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 12:51, 19-06-08:

Με το "πολλούς" δε βοηθάς όμως...
Δηλαδή να δώσω ονόματα γιατρών; Τι είδους βοήθεια να δώσω;

Ξέρω ότι υπάρχουν, και για αυτούς μια τρυπούλα δεν είναι σοβαρή υπόθεση.
Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ22136 (Γιούλη)

Φοιτητής

H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ22136 έγραψε: στις 13:35, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από ConSt@ntIn@!
Κι εγώ ρε παιδί μου.. Ένα χρόνο τώρα λέω συνέχεια ότι θα κάνω, αλλά τελικά τίποτα. Τώρα το καλοκαίρι είναι πολύ καλή ευκαιρία, αλλά με τη θάλασσα φοβάμαι μήπως μολυνθεί η τρύπα, γιατι όλο κάτι τέτοια μου λένε όλοι και με φοβίζουν.
εγω εκανα με πιστολακι στη μυτη και δεν ποναει καθολου... απλα δεν πρεπει να αγγιζεις το σημειο εκεινο με βρωμικα χερια και θα φορας για 6 εβδομαδες το ιατρικο που ειναι λιγο "γκουμουτσα"... κατα τ'αλλα μια χαρα...
Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

O Fosa έγραψε: στις 14:54, 19-06-08:

Παιδιά μην κάνετε με πιστολάκι...πιστόλι μόνο για τον λωβό.Δν είναι συρραπτικό και μην ξεγελιέστε με την τιμή.Μια μόλυνση θα κοστίσει πολύ περισσότερο..
1
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 15:39, 19-06-08:

Άθλιο απλώς. Τι προσπαθεί να παραστήσει ένα τύπος με σκουλαρίκια στα φρύδια στα αφτιά κτλ?

Για τις γυναίκες οκ, αλλά όχι υπερβολή
1
Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ22136 (Γιούλη)

Φοιτητής

H ΓΙΟΥΛΗ22136 έγραψε: στις 15:43, 19-06-08:

Παιδιά μην κάνετε με πιστολάκι...πιστόλι μόνο για τον λωβό.Δν είναι συρραπτικό και μην ξεγελιέστε με την τιμή.Μια μόλυνση θα κοστίσει πολύ περισσότερο..
μονο στα αφτια και τη μυτη επιτρεπεται πιστολακι... δεν ειπα για το φρυδι... και η τιμη δεν ηταν χαμηλη... 35ευρουδακια πληρωσα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξυλοκαΐνη και piercing - Από blue fish
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-16 στις 22:54.
    • Πρόβλημα με piercing - Από suspiria
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-06-15 στις 12:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα