Να ξαναδώσω 3η φορά πανελλήνιες;

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Aκόμη έχω απορία να κόψω τρολλόφατσες του φόρουμ από κοντά, στη σχολή. Θα πέσει φάπα. Ένας Έλληνας οπαδός του Κούλη αυτή την περίοδο θα έλεγε ότι με τόσα τρολλάκια που παράγουμε περισσότερο από όσο καταναλώνουμε, ο Ερντογάνης θα μας πάρει και την Πάτρα. Χαλάλι του (έχει να καθαρίσει πεζοδρόμια γιατί κολλάνε δεν ξέρω τι ακριβώς).
 

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Δεν είπα ποτέ ότι είμαι πιο έξυπνος από τους άλλους. Είπα πως αν καθόμουν να στρωθώ τους τελευταίους 2 μήνες θα μπορούσαν να πετύχω υψηλή βαθμολογία. Και πράγματι,στα μαθηματικά δίχως προετοιμασία,έχω γράψει υπολογίζω γύρω στο 19,3. Το θέμα είναι ότι τελικά δεν στρωθηκα. Αλλά ότι θα μπω σε μια σχολή φέτος θα μπω,σε αντίθεση με αυτά που μου έλεγαν κάποιοι,ότι ειναι προσβλητικό και μόνο να το σκέφτομαι αυτό. Τώρα μιλάμε βέβαια δίχως να έχουν βγεί τα αποτελεσματα.Θα δειξει.Σε ευχαριστώ πάντως από καρδιάς για την απάντηση σου :)


Κάτι δεν υπολογίζεις σωστα γιατί και 0 να έχεις γράψει σε έκθεση, φυσική και χημεία, με 19,3 στα μαθηματικά βγάζεις 6369.

Αυτα τα μόρια εμένα μου δείχνουν ότι φέτος για τον οποιοδήποτε λόγο δεν προσπάθησες καθόλου. Δεν νομίζω να αντιπροσωπεύουν τις ικανότητες σου. Με λίγα λόγια, αν προσπαθήσεις ίσως να μπορέσεις να περασεις και ιατρική γιατί ξαναλέω αυτοί δεν είναι βαθμοί ενός παιδιού που τα έδωσε όλα και δεν μπορεί παραπάνω.

Μάλλον όμως πρέπει να βρεις τι θέλεις γιατί φαίνεται να μη το έχεις ξεκαθαρίσει μέσα σου
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Κατά 100% αυτό είναι γιατί πέρσι τον έλεγαν Μαρία!


Οχι μονο επειδη τον ελεγαν Μαρια, αλλα και επειδη ειχε γραψει 19.800 κατι, ενω γενικα ο πρωτος περσι ειχε γραψει 19.600 κατι. Εκτος κι αν τελικα η Μαρια ειναι καποια αδερφη του που τελιακ καταφερε να περασει καλων τεχνων στην Αγγλια, πραγμα πολυυ αμφιβολο :laugh:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Οχι μονο επειδη τον ελεγαν Μαρια, αλλα και επειδη ειχε γραψει 19.800 κατι, ενω γενικα ο πρωτος περσι ειχε γραψει 19.600 κατι. Εκτος κι αν τελικα η Μαρια ειναι καποια αδερφη του που τελιακ καταφερε να περασει καλων τεχνων στην Αγγλια, πραγμα πολυυ αμφιβολο :laugh:


Τραγικό φίλη μου.Ολα τα πόδι εδώ έχουμε άγχος και μερικοι τρολαρουν με ένα τόσο σοβαρό θέμα.Λυπαμαι πραγματικά.
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Πόσο ελεύθερο χρόνο μπορεί να έχει Κάποιος για να φτιάχνει τρολ προφίλ στο ischool?
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Πόσο ελεύθερο χρόνο μπορεί να έχει Κάποιος για να φτιάχνει τρολ προφίλ στο ischool?


Βασικα η σωστη ερωτηση ειναι η εξης: ποσο μιζερη ζωη μπορει να εχει καποιος για να φτιαχνει τρολ προφιλ? :laugh:

Νταξει, μπορει το παιδι να ηθελε να τρολλαρει περσι και φετος να εδινε, και οντως να εγραψε 7.000... αλλα 19 στα μαθηματικα με ενα-δυο μηνες διαβασμα με την καμια παναγια. Δεν προλαβαινει καν να βγει η υλη σε τοσο λιγο.
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aκόμη έχω απορία να κόψω τρολλόφατσες του φόρουμ από κοντά, στη σχολή. Θα πέσει φάπα. Ένας Έλληνας οπαδός του Κούλη αυτή την περίοδο θα έλεγε ότι με τόσα τρολλάκια που παράγουμε περισσότερο από όσο καταναλώνουμε, ο Ερντογάνης θα μας πάρει και την Πάτρα. Χαλάλι του (έχει να καθαρίσει πεζοδρόμια γιατί κολλάνε δεν ξέρω τι ακριβώς).

Κάτι δεν υπολογίζεις σωστα γιατί και 0 να έχεις γράψει σε έκθεση, φυσική και χημεία, με 19,3 στα μαθηματικά βγάζεις 6369.

Αυτα τα μόρια εμένα μου δείχνουν ότι φέτος για τον οποιοδήποτε λόγο δεν προσπάθησες καθόλου. Δεν νομίζω να αντιπροσωπεύουν τις ικανότητες σου. Με λίγα λόγια, αν προσπαθήσεις ίσως να μπορέσεις να περασεις και ιατρική γιατί ξαναλέω αυτοί δεν είναι βαθμοί ενός παιδιού που τα έδωσε όλα και δεν μπορεί παραπάνω.

Μάλλον όμως πρέπει να βρεις τι θέλεις γιατί φαίνεται να μη το έχεις ξεκαθαρίσει μέσα σου

Ναι κατά 90% αυτό είναι.

Κατά 100% αυτό είναι γιατί πέρσι τον έλεγαν Μαρία!

Αυτο δε το ήξερα.

Δεν κανεις σωστό stalking Φώτη μου! Έλα να σου τα μάθω

Οχι μονο επειδη τον ελεγαν Μαρια, αλλα και επειδη ειχε γραψει 19.800 κατι, ενω γενικα ο πρωτος περσι ειχε γραψει 19.600 κατι. Εκτος κι αν τελικα η Μαρια ειναι καποια αδερφη του που τελιακ καταφερε να περασει καλων τεχνων στην Αγγλια, πραγμα πολυυ αμφιβολο :laugh:

Θυμάμαι κάτι τρόλλ εδώ μέσα με ονόματα όπως: Γίδας, Βιάσονας, Φώκιας, Φωκίων, ... κλπ και έπεφτε κυνηγητό με ban.

Τραγικό φίλη μου.Ολα τα πόδι εδώ έχουμε άγχος και μερικοι τρολαρουν με ένα τόσο σοβαρό θέμα.Λυπαμαι πραγματικά.

Πόσο ελεύθερο χρόνο μπορεί να έχει Κάποιος για να φτιάχνει τρολ προφίλ στο ischool?

Γιατί τόσο καιρό σας τρολλάρει αλλά δε το ‘χετε πάρει χαμπάρι :morning1:

Βασικα η σωστη ερωτηση ειναι η εξης: ποσο μιζερη ζωη μπορει να εχει καποιος για να φτιαχνει τρολ προφιλ? :laugh:

Νταξει, μπορει το παιδι να ηθελε να τρολλαρει περσι και φετος να εδινε, και οντως να εγραψε 7.000... αλλα 19 στα μαθηματικα με ενα-δυο μηνες διαβασμα με την καμια παναγια. Δεν προλαβαινει καν να βγει η υλη σε τοσο λιγο.


Τι ευχάριστα να γυρίζεις από διακοπές και να βλέπεις τόσους θαυμαστές! Για να τελειώνει αυτή η ιστορία, την βαθμολογία μου την ανέβασα σε φωτογραφία στο ischool.Μπορείτε να την δείτε.Συνεπώς,δεν λέω ψέματα για την βαθμολογία μου.Τώρα, το μόνο για το οποίο μπορείτε να με κατηγορήσετε ότι ψεύδομαι είναι ότι διάβασα μόνο τους τελευταίους μήνες.Και πράγματι,αυτό είναι κάτι το οποίο δεν μπορώ να σας αποδείξω.Αυτό το ξέρω μόνο εγώ,τι κόλαση πέρασα και οι γονείς μου.(Και δεν έγραψα και 19000 μόρια!Πως κάνετε έτσι; 17000 με το ζόρι στο ένα πεδίο. Που έκθεση (γελοία θέματα,ας βάζανε κανέναν Παπανούτσο)το είχα απο μικρός,μαθηματικά το ίδιο και βιολογία που πιάνει συντελεστή βάλανε ακόμη πιο γελοία θέματα.) Έλεος ειλικρινά,στις πανελλήνιες είπα ότι έγραψα όχι ότι πήγα στην NASA!

Όσο για την ζωή μου. 19 χρονών είμαι.Μόνο μίζερη δεν είναι η ζωή μου.Αλίμονο!
Εμένα μου φαίνεται ότι μάλλον έγραψα πιο πολύ απο εσάς και τώρα δεν μπορεί να το χωρέσει ο εγωισμός μας.
Το θέμα είναι ότι στις ακραίες καταστάσεις μπορεί να πετύχει κανείς σπουδαία πράγματα αν πεισμώσει.
Πάνε σε έναν πεινασμένο και πες του να ανέβει στο βουνό με ανταλλαγμα ενα κομμάτι ψωμι και δες για πότε θα το κάνει.

Στην τελική,ότι και αν λέτε έγω στο πανεπιστήμιο μπήκα.Αντί να ασχολείστε με εμένα καθίστε και δείτε εσείς που περνάτε αν περνάτε κάπου. Εγώ υπολίζω Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών. Αντε αν γίνουμε και συμφοιτητές να σας δω και απο κοντά!


Δεν θα ξαναασχολθώ με αυτό το θέμα. Ευτυχώς που δεν άκουσα πολλά απο τα άτομα στο ischool.Γιατί θα τα είχα παρατήσει.
Αυτά απο εμένα! Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε ότι κάνετε. Φιλικά
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Τι ευχάριστα να γυρίζεις από διακοπές και να βλέπεις τόσους θαυμαστές! Για να τελειώνει αυτή η ιστορία, την βαθμολογία μου την ανέβασα σε φωτογραφία στο ischool.Μπορείτε να την δείτε.Συνεπώς,δεν λέω ψέματα για την βαθμολογία μου.Τώρα, το μόνο για το οποίο μπορείτε να με κατηγορήσετε ότι ψεύδομαι είναι ότι διάβασα μόνο τους τελευταίους μήνες.Και πράγματι,αυτό είναι κάτι το οποίο δεν μπορώ να σας αποδείξω.Αυτό το ξέρω μόνο εγώ,τι κόλαση πέρασα και οι γονείς μου.(Και δεν έγραψα και 19000 μόρια!Πως κάνετε έτσι; 17000 με το ζόρι στο ένα πεδίο. Που έκθεση (γελοία θέματα,ας βάζανε κανέναν Παπανούτσο)το είχα απο μικρός,μαθηματικά το ίδιο και βιολογία που πιάνει συντελεστή βάλανε ακόμη πιο γελοία θέματα.) Έλεος ειλικρινά,στις πανελλήνιες είπα ότι έγραψα όχι ότι πήγα στην NASA!

Όσο για την ζωή μου. 19 χρονών είμαι.Μόνο μίζερη δεν είναι η ζωή μου.Αλίμονο!
Εμένα μου φαίνεται ότι μάλλον έγραψα πιο πολύ απο εσάς και τώρα δεν μπορεί να το χωρέσει ο εγωισμός μας.
Το θέμα είναι ότι στις ακραίες καταστάσεις μπορεί να πετύχει κανείς σπουδαία πράγματα αν πεισμώσει.
Πάνε σε έναν πεινασμένο και πες του να ανέβει στο βουνό με ανταλλαγμα ενα κομμάτι ψωμι και δες για πότε θα το κάνει.

Στην τελική,ότι και αν λέτε έγω στο πανεπιστήμιο μπήκα.Αντί να ασχολείστε με εμένα καθίστε και δείτε εσείς που περνάτε αν περνάτε κάπου. Εγώ υπολίζω Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών. Αντε αν γίνουμε και συμφοιτητές να σας δω και απο κοντά!


Δεν θα ξαναασχολθώ με αυτό το θέμα. Ευτυχώς που δεν άκουσα πολλά απο τα άτομα στο ischool.Γιατί θα τα είχα παρατήσει.
Αυτά απο εμένα! Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε ότι κάνετε. Φιλικά


Πάμε και με εσένα.
1)Πέρσι έλεγες ότι έγραψες 19.800 μόρια αλλά ξαναδώσες.Ναι ξέρω θα πεις ότι ήταν ένας φίλος σου.Τοτε γιατί έχετε τον ίδιο λογαριασμό;
2)Πως γίνεται να υπολογιζες 7.000 μόρια αλλά να βγάζεις 17.000;Είναι αδύνατη τέτοια τεράστια απόκλιση μην κοροϊδευόμαστε.
3)Ο μόνος που εχει επιθετική συμπεριφορά φίλε είσαι εσυ.
4)Κανείς δεν ζηλεύει έναν άγνωστο.Με την λογική αυτή πολλά παιδιά (π.χ η άγνωστη) έβγαλαν 18.000+.Σε αυτούς τι έπρεπε να κάνουμε;Να τους δίνουμε κατάρες;

Όπως ειπα και στην Debbie σε ένα μήνα βγαίνουν οι βάσεις και έχουμε όλα τα παιδιά άγχος,άρα αν το κάνετε επίτηδες θα σας παρακαλούσα μέσα από την καρδιά νου να το σταματήσετε τουλάχιστον μέχρι τον Αύγουστο.Εχουμε 2-3 άτομα που εδώ και 1 μήνα μας έχουν τρελάνει με τις ιστορίες τους,ούτε οικογενειακες ιστοριες να είμασταν.Ελπιζω να καταλάβετε.

Εγώ παρόλο αυτά θα πω ότι λες αλήθεια και θα σε πιστέψω.
Φιλίκα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Να συμπληρωαω οτι το να μπεις με κατατακτηριες σε μια σχολη και ειδικα σε μια δυκολη σχολη αν δεν ειναι σχετικη με αυτο που σπουδασες καθολου παιχνιδακι δεν ειναι. Δεν ξερω αν γινονται και κατατακτηριες για σχολες αλλων πεδιων παντως το σεναριο που εγραψες δηλαδη να μπει ενας αποφοιτος νομικης με κατακτηριες σε τμημα πληροφορικης ειναι επιστημονικη φαντασια. Μην μεγαλοποιειτε τις πανελληνιες γιατι να ξερετε πως ουτε οι πιο αγχωδεις εξετασεις που θα δωσετε ειναι αλλα ουτε και οι πιο δυσκολες. Απλως ειναι η πρωτη φορα που θα κληθειτε σε μικρη ηλικια να το αντιμετωπισετε. Εν ολιγοις θεωρω οτι αν καποιος δεν μπορει να ανταπεξελθει στο αγχος των πανελληνιων αν δεν αλλαξει κατι δεν θα ανταπεξελθει σε πολλες αλλες εξετασεις στην ζωη του.


Γίνεται,απλά θέλει αρκετή δουλειά και στρώσιμο. Φυσικά όμως η δυσκολία πανελληνίων κατατακτήριων είναι ένα προς 100
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ε ρε τρολάρισμα που πέφτει εδώ μέσα. :loltooth: Δεν έχω και ποπ κορν να παρακολουθώ με ευχαρίστηση. Ρε παλικάρι πραγματικά πόσο μίζερη ζωή έχεις για να παίζεις με τον πόνο του καθενός. Και προς τους διαχειριστές ξέρω... :offtopic2:
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Τι ευχάριστα να γυρίζεις από διακοπές και να βλέπεις τόσους θαυμαστές! Για να τελειώνει αυτή η ιστορία, την βαθμολογία μου την ανέβασα σε φωτογραφία στο ischool.Μπορείτε να την δείτε.Συνεπώς,δεν λέω ψέματα για την βαθμολογία μου.Τώρα, το μόνο για το οποίο μπορείτε να με κατηγορήσετε ότι ψεύδομαι είναι ότι διάβασα μόνο τους τελευταίους μήνες.Και πράγματι,αυτό είναι κάτι το οποίο δεν μπορώ να σας αποδείξω.Αυτό το ξέρω μόνο εγώ,τι κόλαση πέρασα και οι γονείς μου.(Και δεν έγραψα και 19000 μόρια!Πως κάνετε έτσι; 17000 με το ζόρι στο ένα πεδίο. Που έκθεση (γελοία θέματα,ας βάζανε κανέναν Παπανούτσο)το είχα απο μικρός,μαθηματικά το ίδιο και βιολογία που πιάνει συντελεστή βάλανε ακόμη πιο γελοία θέματα.) Έλεος ειλικρινά,στις πανελλήνιες είπα ότι έγραψα όχι ότι πήγα στην NASA!

Όσο για την ζωή μου. 19 χρονών είμαι.Μόνο μίζερη δεν είναι η ζωή μου.Αλίμονο!
Εμένα μου φαίνεται ότι μάλλον έγραψα πιο πολύ απο εσάς και τώρα δεν μπορεί να το χωρέσει ο εγωισμός μας.
Το θέμα είναι ότι στις ακραίες καταστάσεις μπορεί να πετύχει κανείς σπουδαία πράγματα αν πεισμώσει.
Πάνε σε έναν πεινασμένο και πες του να ανέβει στο βουνό με ανταλλαγμα ενα κομμάτι ψωμι και δες για πότε θα το κάνει.

Στην τελική,ότι και αν λέτε έγω στο πανεπιστήμιο μπήκα.Αντί να ασχολείστε με εμένα καθίστε και δείτε εσείς που περνάτε αν περνάτε κάπου. Εγώ υπολίζω Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών. Αντε αν γίνουμε και συμφοιτητές να σας δω και απο κοντά!


Δεν θα ξαναασχολθώ με αυτό το θέμα. Ευτυχώς που δεν άκουσα πολλά απο τα άτομα στο ischool.Γιατί θα τα είχα παρατήσει.
Αυτά απο εμένα! Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε ότι κάνετε. Φιλικά


Θα σε πιστεψω αν μου δωσεις μια πειστικη απαντηση για το γεγονος οτι εγραψες 20 μαθηματικα ενω ειχες πει οτι απλα θα πας για να ανοιξεις το 2ο πεδιο :laugh:
 
Top