Δεύτερη ξένη γλώσσα ή εξειδίκευση σε υπολογιστές;

Unkown24

Νεοφερμένος

Ο Unkown24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά. Χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Είμαι απόφοιτος Λυκείου και έχω στην κατοχή μου το Certificate of Proficiency in English του Cambridge στα αγγλικά και στην πληροφορική έχω το International Diploma in IT Skills Proficiency της Vellum-cambridge. Δυστυχώς δεν είμαι απόφοιτος αει ή τει..
Θέλω να εμπλουτίσω το βιογραφικό μου αλλά δεν ξέρω πως. Να αρχίσω μια δεύτερη ξένη γλώσσα και αν ναί ποιά; Η μήπως να εξειδικεύσω το πιστοποιητικό της πληροφορικής που έχω και να μάθω κανα ποιο εξειδικευμένο πρόγραμμα πάλι μέσα απο τη vellum;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μην το σκέφτεσαι!Ξεκίνησε δεύτερη ξένη γλώσσα.Όσο για το ποια εξαρτάται από τον τομέα με τον οποίο θα ήθελες να ασχοληθείς.Αν πρόκειται για εργασία στο εξωτερικό κάνε μία επανάληψη τα Αγγλικά σου και ξεκίνα ή Γερμανικά ή Ολλανδικά.Θα σου φανούν εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top