Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,806 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,391 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 218 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρωσική Γλώσσα - Φιλολογία και Σλαβικές Σπουδές

Varsakoufios

Νεοφερμένος

Ο Varsakoufios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Varsakoufios έγραψε: στις 15:00, 13-07-18:

Γεια σας. Θα ήθελα μια ενημέρωση. Με ενδιαφέρει η σχολή Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Σλαβικών Σπουδών. Αν είναι δυνατόν θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος φοιτητής που βρίσκετε τουλάχιστον 2-3 χρόνια σε αυτή τη σχολή για μερικά πράγματα. Καταρχήν θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με τη δυσκολία της ρωσικής γλώσσας. Η αλήθεια είναι πως τρέφω ένα μεγάλο πάθος για αυτή τη γλώσσα και αντίστοιχα τον πολιτισμό και την ιστορία της και έχω προσπαθήσει να μάθω μόνη μου και μέχρι ένα σημείο. Νομίζω τα κατάφερα καλά για εκείνο το χρονικό διάστημα αλλά μετά τα άφησα λόγω πίεσης χρόνου. Οπότε θα ήθελα να μου πείτε αν θα έχω την δυνατότητα να τη μάθω άψογα στη σχολή, εννοείται αν δείξω και το κατάλληλο ενδιαφέρον. Επιπλέον θα ήθελα να μάθω φυσικά για την επαγγελματική αποκατάσταση. Άτομα που έχουν αποφοιτήσει έχουν βρει δουλειά; Συγκεκριμένα τους δόθηκε μια ευκαιρία ως διερμηνείς ή για τη δουλειά αυτή ζητούνται επιφανείς απόφοιτοι; Αν μπορούσατε να μου απαντήσετε το συντομότερο δυνατόν θα μου ήταν πολύ χρήσιμο.Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Varsakoufios

Νεοφερμένος

Ο Varsakoufios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Varsakoufios έγραψε: στις 15:33, 20-07-18:

Παιδιά καμία βοήθεια?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια