Sila: η νέα τούρκικη σειρά

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Ετοίμασε το πακέτο. :P


χαχχαχαχαχα με εχω ικανηηη!!!:P:P
φανταζεσαι καμια μερα ανοιγεις την τηλεοραση στον αλφα και βλεπεις τη χατζηβασιλειου να λεει:Σημερα φιλοξενουμε στο πλατο της εκπομπης μας ενα κοριτσι μανιακο..ενα κοριτσο τρελο...που ειναι πλατωνικα ερωτευμενη με 2 τουρκους πρωταγωνιστες..Γεωργια καλως ηρθεεες!!!
μενει η νηρηις καγκελοοο!!:eek::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχχαχαχαχα με εχω ικανηηη!!!:P:P
φανταζεσαι καμια μερα ανοιγεις την τηλεοραση στον αλφα και βλεπεις τη χατζηβασιλειου να λεει:Σημερα φιλοξενουμε στο πλατο της εκπομπης μας ενα κοριτσι μανιακο..ενα κοριτσο τρελο...που ειναι πλατωνικα ερωτευμενη με 2 τουρκους πρωταγωνιστες..Γεωργια καλως ηρθεεες!!!
μενει η νηρηις καγκελοοο!!:eek::P:P
Δεν βλέπω "Πάμε πακέτο", γι'αυτό να μου το πείς νωρίτερα.:P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Δεν βλέπω "Πάμε πακέτο", γι'αυτό να μου το πείς νωρίτερα.:P:hehe:

χαχαχχαα αν γινει τιποτα τετοιο θα σας ειδοποιησωωω!!!:P:P
στο τσακ ειμαιιι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχχαα αν γινει τιποτα τετοιο θα σας ειδοποιησωωω!!!:P:P
στο τσακ ειμαιιι!:P
Mέχρι να αποφασίσεις, θα σου την κλέψει καμία άλλη την ιδέα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ, αλλά δεν είναι τόσο ωραίο να ζείς στο ίδιο σπίτι με τον συζυγό σου και το χαρέμι του και να τον βλέπεις κάθε μέρα να παίρνει απο μία και να την πηγαίνει στην κρεβατοκάμαρα. Καλύτερα να είχε άλλο σπίτι για το χαρέμι του και άλλο για την οικογένειά του.:P

Νομίζω ήταν πιο άνετη η ζωή της σουλτάνας από αυτή της κοινής θνητής που έπλενε, σφουγγάριζε κλπ. Οπότε μπορούσε να κάνει κάποιες παραχωρήσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι?
Επειδή πια δεν το βλέπω συστηματικά, είδα λίγο αποψε και είχα πολλες αγνωστες φάτσες. :P
Τι είναι αυτή η κοπέλα με τη μαντίλα? Γιατί την προστατεύει ο Μποραν? Αυτός ο τύπος που πυροβόλησε τον αδερφό της υπηρέτριας του Μποραν ποιος είναι?
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι?
Επειδή πια δεν το βλέπω συστηματικά, είδα λίγο αποψε και είχα πολλες αγνωστες φάτσες. :P
Τι είναι αυτή η κοπέλα με τη μαντίλα? Γιατί την προστατεύει ο Μποραν? Αυτός ο τύπος που πυροβόλησε τον αδερφό της υπηρέτριας του Μποραν ποιος είναι?
:)

Δεν το βλέπω πια, αλλά λογικά θα είναι καμία που θέλει να την σκοτώσει ο πατέρας της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george8

Νεοφερμένος

Ο george8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Έλεος πια με τις τούρκικες σειρές... ακόμα και αν δεν έχει κάτι άλλο να δούμε στην τηλεόραση, ας διαβάσουμε και κάποιο βιβλίο αντί να βλέπουμε τούρκικα σκουπίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Το βλεπα πριν τεσσερα χρονια με τη γιαγια μου ολο τα ιδια κ τα ιδια 2324 επεισοδια που ολο το σοι δε θελει να παντρευτουν το ζευγαρι που ειναι οι πρωταγωνιστες ακομα κ ο τεταρτος ξαδερφος εχει προβλημα απλα δε ξαναβλεπω τουρκικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top