Φοιτητικές Εστίες ΤΕΙ Ηρακλείου

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τι γνωμη εχετε για τις φοιτητικες εστιες στο τει Ηρακλειου?????
Με ενδιαφερει να περασω στο Ηρακλειο και ποσο ακομα να μεινω σε εστια.
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malvi

Νεοφερμένος

Η malvi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σασ!μηπωσ θα μπορουσε κανεισ να μου δωσει μερικεσ πληροφοριεσ για την εστια του τει ηρακλειου??

γεια σασ!μηπωσ θα μπορουσε κανεισ να μου δωσει μερικεσ πληροφοριεσ για την εστια του τει ηρακλειου??
συγκεκριμενα μηπωσ γνωριζετε ποτε αρχιζουν οι εγγραφεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Βασικα εχω κανει θεμα για τις φοιτητικες εστιες Ηρακλειου:bye:
Αν και δεν νομιζω να απαντησει κανενας..Μα που πηγανε ολοι πια?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

Tο Τμήμα Σπουδαστικής Μέριμνας φροντίζει για την σίτιση 3.500, και την στέγαση πάνω από 700 σπουδαστών, και στους 4 νομούς της Κρήτης.


Το ΤΕΙ (Σταυρωμένος, Τ.Κ. 71500, Ηράκλειο Κρήτης, Τηλ: Fax: 2810-379328, 2810 379100) διαθέτει εστιατόριο και καφετέρια για τους φοιτητές και το προσωπικό. Σε κάθε μέλος του ΤΕΙ παρέχονται, σε χαμηλές τιμές αναψυκτικά, γλυκά, ζεστά ροφήματα και γεύματα (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό). Φοιτητές από οικογένειες με χαμηλό εισόδημα, κατόπιν επιλογής, δικαιούνται να έχουν δωρεάν σίτιση και στέγαση. Οι υπόλοιποι, όπως και οι ξένοι φοιτητές με πολύ μικρή συμμετοχή 2 ευρώ περίπου την ημέρα, μπορούν να σιτίζονται στο εστιατόριο του ιδρύματος.

Το ΤΕΙ έχει πρόσφατα υλοποιήσει πρόγραμμα επέκτασης που περιλαμβάνει ανοικοδόμηση φοιτητικής εστίας στην περιοχή του. Τέλος, το ίδρυμα βοηθά τους φοιτητές να βρουν στέγη σε χαμηλές τιμές στα πολλά συμβλημένα ξενοδοχεία του Ηρακλείου ή σε ενοικιαζόμενα διαμερίσματα.

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ:

α) Χανίων, Ταχυδρομική Διεύθυνση: Ρωμανού 3 Χαλέπα 73133 Χανιά Τηλεφ κέντρο (08210) 28188-9 fax:2821028190
β) Ρεθύμνου, Ταχυδρομική Διεύθυνση: Ε. Δασκαλάκη Περιβόλια Ρέθυμνο Τηλεφ κέντρο (28310) 23.747
γ) Σητείας - Ιεράπετρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kromi

Νεοφερμένος

Η kromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σασ!! ξερετε καθολου σε τι κατασταση ειναι η εστια στο ηρακλειο ;; γτ στην αθηνα που μενει η αδερφη μου αν κ πολυ μικρα δωματια ηταν πεντακαθαρη κ πολυ ωραια!! με ενδιαφερει να μεινω σε εστια αν με το καλο περναω ηρακλειο και θελω να εχω μια εικονα στο πωσ ειναι... και αν ειναι κοντα με το κεντρο και το τει..ευχαριστω πολυ!! ελπιζω να μπορει να με βοηθησει καποιοσ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top