Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,547 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,986 μηνύματα σε 78,092 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Legend of the seeker: Εντυπώσεις

elpida σ.π.ν (Ελπίδα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H elpida σ.π.ν έγραψε: στις 22:57, 17-02-10:

Μια νεα σειρά ξεκίνησε και εγω μόλις τωρα την βλεπω...
Ειναι το The Legend of the seeker.
Μια σειρα παρμένη απο τα βιβλια που έγραψε ο Terry Goodkind. Σε αυτη την σεζον ειναι 22 επεισόδια παρμενα απο τα γεγονότα του πρωτου βιβλιου Wizard's First Rule.
Πιστευω πως αν τελειώσει το Supernatural αυτο θα ειναι το επομενο μεγαλο hit με βαση το fantasy,drama ειδος...
Το σκηνοθετεί ο Sam Raimi που σκηνοθέτησε και το spiderman

ΥΠΟΘΕΣΗ: Η σειρά διερευνά τις περιπέτειες ενός ήρωα του Ρίτσαρντ (Craig Horner), ο οποίος ανακαλύπτει ότι γεννήθηκε για να εκπληρώσει μια προφητεία: να γίνει «θεματοφύλακας» των καταπιεσμένων λαών.

Με την βοήθεια λοιπόν, μιας μυστηριώδους γυναίκας που ονομάζεται Kahlan (Bridget Regan – Sex And The City) κι έναν γέρο σοφό μάγο το Zedd (Μπρους Σπενς – Mad Max 2, Matrix), παλεύει να αποτρέψει τις κτηνωδίες ενός ανελέητου και αιμοσταγούς τυράννου, που ονομάζεται Rahl (Graig Rark – Άρχοντας των Δακτυλιδιών).

για να δω θα βρω κανεναν στο φορουμ που το βλεπει?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη woochoogirl : 17-02-10 στις 22:58. Αιτία: merging
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Legend of Korra - Από Dalian
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-06-19 στις 20:55.
    • ΠΑΠΕΙ: εντυπώσεις - Από aris93:)
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-12-14 στις 12:07.
    • Legend of the Seeker - Από Neraida
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-10 στις 18:35.
    • Εξήγηση για τα κάλαντα: Urban legend; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-07 στις 16:16.
    • Dezperadoz - The Legend And The Truth - Από Cristina
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-07 στις 03:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα