Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,525 μηνύματα σε 78,942 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

Ποιός είναι ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 39)
Pele
13
33,33%
Cruyff
2
5,13%
Maradona
6
15,38%
Ronaldinho
2
5,13%
Messi
7
17,95%
Beckenbauer
0
0%
Platini
0
0%
Zidane
6
15,38%
Best
1
2,56%
Ronaldo (Brazil)
0
0%
Van Basten
0
0%
Kahn
0
0%
Di Stefano
0
0%
Eusebio
0
0%
Puskas
0
0%
Cristiano Ronaldo
2
5,13%
Άλλος (πείτε ποιος)
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

mitsolas

Φοιτητής

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

O mitsolas έγραψε: στις 14:09, 03-10-11:

ενα πραγμα δεν καταλαβαινω... γιατι να συγκρινουμε τον μεσι με ιερα τερατα του ποδοσφαιρου απο τη στιγμη που ειναι ακομα 24 χρονων..... ας τελειωσει η καριερα του πρωτα και μετα τα λεμε.... γιατι και ο ροναλντινιο απο το 2006 και μετα δεν εχει κανει τιποτα ιδιαιτερο (απο τα 26 του και μετα δηλαδη)
οσον αφορα την αργεντινη προφανως και ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα εφοσον: 1 ειναι μετρια ομαδα (η βαση σε μια ομαδα ειναι η αμυνα και τα χαφ στο συγχρονο ποδοσφαιρο) 2 δεν παιζει στη θεση του που ειναι περιφερειακος επιθετικος αλλα δεκαρι (τεραστια διαφορα σε αρμοδιοτητες)
Υ.Γ. ο κριστιανο που ειναι????????????
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

cosmopolitan

Δραστήριο Μέλος

H cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H cosmopolitan έγραψε: στις 14:49, 03-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από mc08071
λυμπε και χατζηπαναγης στη β' εθνικη πηραν κουπες?
καλυτερος ποδοσφαιριστης: peter schmeichel
ο λυμπε πηρε το κυπελλο ελλαδας περσι(αεκ ατρομητος) και ο χατζηπαναγης το πρωταθλημα με τον ηρακλη
Παράθεση

elise.

Φοιτητής

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 20:27, 03-10-11:

Μαραντόνα
Παράθεση

Catalyst

Φοιτητής

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 20:38, 03-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από priniao
Εσυ που εκανες τη δημοσκοπηση, τον Cristiano Ronaldo τον ξερεις;;;
Αν τον ξερεις, βαλ' τον στη δημοσκοπηση!!!!
Χαλάρωσε ρε παίχτη, τον ξέχασα.
Είμαι και Ρεάλ τρομάρα μου. Τς τς τς.
Παράθεση

cosmopolitan

Δραστήριο Μέλος

H cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H cosmopolitan έγραψε: στις 21:42, 03-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από vaios13
O Messi ειναι καλυτερος από τον ρονάλντο.
Παράθεση

priniao

Φοιτητής

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O priniao έγραψε: στις 21:59, 03-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από vaios13
Χαλαρος ημουν οταν το εγραφα!!! Σορρυ αν εδειξα το αντιθετο...!
Παράθεση

manos777

Δραστήριο Μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O manos777 έγραψε: στις 16:25, 04-10-11:

o Γκιγκς που ειναι?οεο

δεν ειναι εκπληκτικο το οτι ο Γκιγκς ειναι σχεδον στην ιδια ηλικια με τον Ζινταν και ο ενας εχει σταματησει εδω και 5-6χρονια και ο γκιγκς ακομα παιζει σε τοπ επιπεδο και κατακταει ακομα τιτλους...?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos777 : 04-10-11 στις 17:12.
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 22:51, 04-10-11:

αμα ηταν να ηταν ο γκιγκς στην ψηφοφορια θα επρεπε να ειναι πολλοι συγχρονοι ποδοσφαιριστες εκει μεσα περα απο μεσι ροναλτο ροναλτινιο(που για εμενα δεν θα επρεπε καν να υπαρχει)...
Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 22:56, 04-10-11:

Τα τελευταία 20 χρόνια σίγουρα ένας εκ των ζιντάν και μέσι.Προσωπικά ψηφίζω ζιζού.Απο παλαιότερους ο ντιέγκο
Παράθεση

priniao

Φοιτητής

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O priniao έγραψε: στις 15:04, 05-10-11:

Πελε και παλι ΠΕΛΕ!!! δειτε τι θα κανει ο ανθρωπος!!!

http://www.sport24.gr/football/Brazi...e.1398085.html
Παράθεση

dannaros (daniel)

Φοιτητής

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 21:40, 25-10-11:

Ο Μαραντόνα έπαιζε σε ανώτερα πρωταθλήματα. πήρε μια ομάδα σαν τον πανιώνιο και την οδήγησε στην κορυφή της Ευρώπης. Ο Πελέ έπαιξε στην Βραζιλία. Επίσης ο Μαραντόνα έπαιξε ποδόσφαιρο πιο ύστερα, οπότε η άμυνα και οι παίκτες βελτιώθηκαν, οπότε ήταν πιο ανταγωνιστικοί. Υπάρχει εδώ κάποιοι παράγοντες που οι περισσότεροι δεν τους λαμβάνετε υπόψη. Άλλο να παίζεις εναντίον της Milan και άλλο εναντίον εεε πείτε μου μια ομάδα από το βραζιλιάνικο πρωτάθλημα... Πήρε την Αργεντινή που δεν είχε τίποτα και κέρδισε το μουντιάλ. Ο Πελέ έπαιξε σε μια Μεγάλη Βραζιλία για να το κάνει αυτό, γιατί η Βραζιλία έπαιρνε τον τίτλο και χωρίς αυτόν [1962]. Και ύστερα έχει πετύχει υπέροχες γκολάρες πέρα από το καλύτερο γκολ του προηγούμενου αιώνα. Δυστυχώς έμπλεξε και άφησε το ποδόσφαιρο.

υ.γ. Μακάρι να μπορούσα να βρω αυτό με την κεφαλιά κρέμασμα. Αν το βρει κανείς να μου στείλει p.m. plz...
Παράθεση

TonyMontanaEse

Φοιτητής

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O TonyMontanaEse έγραψε: στις 14:50, 11-05-19:

Υπαρχουν δυο μετρα συγκρισης:
Ο καλυτερος ποδοσφαιριστης στην εποχη του ηταν ο πελε ενω ο καλυτερος παιχτης διαχρονικα ειναι ο μεσσι. Η διαφορα βασιζεται στο οτι βελτιωθηκε η προπονηση των αθλητων, αυξηθηκαν τα εσοδα ενος αθλητη και οτι στην εποχη του πελε επαιζαν μπαλα ελαχιστοι.
2
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια