Ποια είναι η κατάλληλη ηλικία για να ξεκινήσουμε σχέδιο;

doctorkoukoulas

Νεοφερμένος

Ο doctorkoukoulas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
α λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teo0089

Νεοφερμένος

Ο Teo0089 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ ειμαι τώρα Β λυκείου κ στοχεύω για Αρχιτεκτονική... Δυστυχώς όμως λόγω του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ φόρτου που έχω (Αγγλικά Proficiency, Γερμανικά Mittelstufe και φροντιστήριο) δεν προλαβαίνω να ξεκινήσω σχέδιο από τώρα... Το Ιανουάριο ξεμπερδεύω απο τα πτυχία... Πιστεύετε οτι είναι καλύτερο να ξεκινήσω σχέδιο από τον Ιανουάριο ή απο το καλοκαίρι?? Ξέρετε κάποιο φροντιστήριο σχεδίου στη Θεσσαλονίκη που να έχει τμήμα που ξεκινά απο τη μέση του σχολικού έτους ή που να δέχετε μαθητές σε τμήματα στη μέση της χρονιάς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ιανουάριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aρχή β λυκείου.Ιανουάριο ξεκίνησε ένα φίλος μου και έτρεχε μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Aρχή β λυκείου.Ιανουάριο ξεκίνησε ένα φίλος μου και έτρεχε μετά.:P
Αυτό πιστεύω και εγώ! Μια φίλη μου πέρασε αχιτεκτονική στο ΕΜΠ και είχε αρχίσει αρχές Β λυκείου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Νομίζω το καλύτερο είναι μέσα της Α γυμνασίου-Β λυκείου γιατί αν αργήσεις περισσότερο θα πιεστείς πολύ οπως έπαθε μια φίλη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό είναι ήδη Β και αποφάσισε να ρίξει βάρος στις γλώσσες αν είδατε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teo0089

Νεοφερμένος

Ο Teo0089 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαι ήδη Β Λυκείου και δεν μπορω να παρατήσω τα πτυχία λίγο καιρό πριν δώσω εξετάσεις... Ιανουάριο όμως δεν ξέρω αν μπαίνω σε κάποιο φροντιστήριο εν μέσω σχολικού έτους... Ξέρετε μήπως φροντηστήρια που να δέχονται στη μέση του έτους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης-4-

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης-4- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κατ'αρχάς παιδιά καλώς σας βρήκα..
Θα ήθελα να θέσω την εξής ερώτηση..
Για σχολή Αεροναυπηγικής απαιτείται γνώση σχεδίου ή όχι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αυτο ειναι τομεας-κλαδος των μηχανολογων μηχανικων.
πανελληνιως εξεταζομενο μαθημα σχεδιο εχει η αρχικτεκτονικη και καποιες αλλες σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σχέδιο από την 3η γυμνασίου;;;; Αν είναι δυνατόν!:lol:

Γνώμη μου ότι η καλύτερη ηλικία είναι αρχές 2ας λυκείου αλλά στο φροντιστήριό μου υπήρχαν παιδιά που άρχισαν στην 3η λυκείου και έγραψαν πάνω από15-16 στις εξετάσεις! Είναι και θέμα χεριού ως ένα σημείο.

Εγώ πάντως που άρχισα στην 2α λυκείου χτύπησα ένα ωραιότατο 19,3 και ένα 18,2 :D

Και ναί τα περισσότερα φροντιστήρια δέχονται όλο τον χρόνο ακόμα και για ένα μήνα πριν τις πανελλήνιες πχ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
σου έστειλα πμ με το τηλ κ τη διεύθυνση!!!
Σορι που ξεθάβω το θέμα,αλλά μήπως μπορείς να πεις και σε εμένα κανένα καλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top