Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 115 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Tα πάντα για τις εξετάσεις Ισπανικών

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε: στις 11:53, 28-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από SkyBlu
Γεια σας! Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν προηγούμενα τεστ του θερβάντες, όπως υπάρχουν για το κρατικό. Ενδιαφερόμαι για τα επίπεδα Β2 και Γ1. Ευχαριστώ. =)
Εν τέλει γνωρίζει κάποιος κάτι; Όσοι προετοιμάζεστε για το θερβάντες κάποια βοήθεια;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 18:40, 06-01-17:

Το Θερβάντες,τα έχει κατεβάσει, το μόνο που προσφέρει είναι ένα πρότυπο απλά για να δείτε πως είναι η μορφή του.Αν θέλετε να κάνετε πρακτική, μπορείτε να πάρετε το preparación DELE B2,C1 αντίστοιχα
Σας στέλνω και το σύνδεσμο για το βιβλίο:https://www.amazon.com/Preparacion-D.../dp/8477113556
Καλή σας επιτυχία!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε: στις 19:04, 06-01-17:

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!

Φοβάμαι ότι τα πρότυπα δίνουν πληροφορίες για το πώς είναι το μοντέλο εξέτασης, αλλά όχι το επίπεδο δυσκολίας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    andy27

Βρείτε παρόμοια