Μπέρδεμα

Νικητας 2000

Νεοφερμένος

Ο Νικητας 2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα στα παιδιά του φόρουμ έχω ένα μπέρδεμα και δεν ξέρω αν θα πρέπει να ασχοληθώ η όχι ας το πάμε από τη αρχή. Η γνωριμία έγινε με τον εξής τρόπο ήμασταν μία μέρα με τον φίλο μου και κάναμε βόλτες με το αυτοκίνητο μου και η κοπέλα του ήθελε να έρθει και αυτή βόλτα μαζί μας με τις φίλες της εκεί γνωρίζω τη κοπέλα η οποία είναι 3 χρόνια μικρότερη μου η γνωριμία ήταν στα τυπικά πλαίσια αν καί μου ήταν αδιάφορη. Μετά από ένα μήνα πήγα να δω τον φίλο μου ο οποίος έπαιζε σε τουρνουά ποδοσφαίρου εκεί συνάντησα τη κοπέλα η οποία με χαιρέτησε και μου λέει με θυμάσαι είμαι η κοπέλα που είχα έρθει βόλτα μαζί σου με τις φίλες μου εν τέλει κάθισα μαζί της εκείνη τη μέρα και πιάσαμε τη κουβέντα έμαθα εκεί ότι έχει 3 χρόνια σχέση με ένα παιδί αν και συχνά τσακώθηκε το παιδί βγήκε γνωστός μου καθώς είναι φίλοι με το παιδί που ήμασταν οταν πήραμε βόλτα τις κοπέλες και με τη αδερφή του ήμασταν συμμαθητές. Το ενδιαφέρον της και ο τρόπος που μου μιλούσε μου κέντρισε το ενδιαφέρον και έψαχνα μία αφορμή να της μιλήσω, αυτή ήρθε μερικές μέρες αργότερα όταν ανέβασε ένα στόρυ μέσα σε ένα υδρομασάζ και εκεί αρχίσαμε να μιλάμε η επικοινωνία γινόταν σε καλά πλαίσια κάθε φορά που τύχαινε να είμαι σε μία καφετέρια κοντά στη γειτονιά της ερχόταν απο το σπίτι της να με χαιρετήσει η αν ήμουν κέντρο να περασει απο τη παρέα μου να με χαιρετήσει γενικά όταν με έβλεπε έκανε λες και έβλεπε τον σάκη ρουβα αγκαλιες φιλια γενικά φαινόταν οτι ψαχνοταν απο τον τρόπο που μιλούσε μιλούσε για το σέξ χωρίς να ντραπεί η να εχει καποιο δισταγμο πετουσε σποντες του τυπου τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα η δεν με χαλανε οι μεγαλυτεροι εστελνε φωτογραφιες με τα εσωρουχα της να έχει πεί στις φίλες της οτι μιλάμε και τι καλο παιδι κτλ ενω με το αγορι της απο τη μια τσακωνοντουσαν απο τη αλλη εσταζαν τα μελια και με ζαλιζε για αυτον ολα μία φορά βγήκαμε οι 2 μας αλλα δεν είχε και πολυ χρόνο για να βγαίνει συχνα...ολα καλα ολα ωραια οταν ξαφνικα μια μερα χωρις προειδοποιηση σταματησε να μου μιλα για καποιο λογο να μην απαντα στα μυνηματα μου να μην σηκωνει τα τηλεφωνα το πραγμα αυτο με εκανε να απορρω...μια βδομαδα αργοτερα της ξαναστελνω και της ζηταω το λογο το μονο που μου πε ειναι οτι δεν ηταν καλα και οτι μου ζητα συγνωμη και οτι δεν φταιω εγω ρωτησα αν παιζει κατι με το γκομενο της σε σχεση με μενα και μου ειπε οχι μετα απο αυτο καθε αποπειρα να μιλησω μαζι της με μυνηματα η το τηλεφωνο παλι επεφτε στο κενο ενω οταν τυχαινε να τη συναντησω με χαιρετουσε πολυ ξινα αν με χαιρετουσε αλλες φορες εκανε πως δεν με εβλεπε αλλες φορες περνουσα και σιγοψυθιριζε με τις φιλες της...ολα αυτα μου προκαλουν περιεργεια τι λετε εσεις ποια ειναι η αποψη σας????
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προχώρα παρακάτω αγαπητέ! Πολύ μπλέξιμο και πολλοί κοινοί γνωστοί ... ΄Αστο καλύτερα!
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Από προσωπική εμπειρία θα σου πω και εγώ να προχωρήσεις παρακάτω. Τόσο μπλέξιμο μόνο κακό θα σου κάνει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top