Κινούμενα σχέδια

Νίκοςsps

Νεοφερμένος

Ο Νίκοςsps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
To Πόκεμον το θεωρώ πολύ υπερτιμημένο ως παιδικό.


Από τα νέα παιδικά ωραίο είναι ο μικρός Νικόλας.


Από τα παλιά
Recess

Flinstones

Ductails

Lucky Luke (τα παλιά της ερτ)

Στρουμφάκια

Dragon Ball

Πωωω φίλε μου τον είχα ξεχάσει τον μικρό Νικόλα! και είμαστε και συνονόματοι :D Το Recess δεν μ'άρεσε ποτέ, όπως και η Πεπεράν. Τους Flinstones πωω που τους θυμήθηκες, ήμουν σποράκι ακόμα όταν τους έβλεπα! Οι Παπιοπεριπέτειες δεν μου θυμίζουν κάτι, Lucky Luke έβλεπα που και που. ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ! ωωω.... νταξει δεν έχω να πω κάτι άλλο... Όσον αφορά το Dragon Ball, δεν είδα ποτέ, δεν ξέρω τί είναι και ούτε μου κάνει κλικ... μάλλον θα το κατέκρινα από όσα μου έχουν πει...

Στην εποχη μου τα παιδικα ηταν πιο παιδικα
:P
  • Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου
  • Scooby doo
  • Baby Looney Tunes
  • Tutenstein
  • Χελωνονιντζακια
  • Yugioh
  • Pokemon
  • Η λεγεώνα των υπερηρώων
  • Μπομπ ο Μάστορας
  • Τομ και Τζέρι
  • Γούντι ο Tρυποκάρυδος
  • Στρουμφάκια

Πωωπω φίλε μου τί μου θύμησες.... Αυτά ακριβώς είναι ρε τα παιδικά μας... :cry_x: Σ'ευχαριστώ για τις υπέροχες αναμνήσεις :clapup:

Παρακαλώ όσο για το scooby doo είναι αυτή η σειρά τώρα (μην σου φένεται περιέργο έχιε 13 σειρές κάτι τέτοιο)
η τελυταία ήταν αίσχος

εγώ έβαλα αυτό που μου αρέσει
το καινούργιο είναι αυτό εδώ


Κάτι άκυρο όσο αφορά για Disney εγώ μέγαλωσα ας πούμε με αυτά τα 2


Που τα έδειχνε η ερτ και πραγματικά η ερτ τότε ήταν στα πάνω της
και τώρα αυτό εδώ

Λοιπόν ναι! Αυτό με τα φαντάσματα το λατρεύω κι εγώ! :D Είναι ο παλιός καλός Σκούμπι! Το καινούριο το googlαρα μόλις λίγο πριν. Οκ τα λόγια περιττά, είναι χάλια το καινούριο, όλα χαλάνε με τον καιρό... Είχα ξεχάσει ΤΕΛΕΙΩΣ τη Λέσχη του Μίκυ!!! πωωω τί αναμνήσεις... Το λάτρευα κι αυτό! Το καινούριο είναι εμετικό, αλλά νομίζω πως τουλάχιστον βγήκε από την τηλεόραση...? Τους Τιμόν και Πούμπα τους είχα γνωρίσει από το πρώτο Βασιλιά των Λιονταριών, δεν ήξερα ότι βγάλαν και σειρά μετά!

Σ'ευχαριστώ πολύ για όλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πωωω φίλε μου τον είχα ξεχάσει τον μικρό Νικόλα! και είμαστε και συνονόματοι :D Το Recess δεν μ'άρεσε ποτέ, όπως και η Πεπεράν. Τους Flinstones πωω που τους θυμήθηκες, ήμουν σποράκι ακόμα όταν τους έβλεπα! Οι Παπιοπεριπέτειες δεν μου θυμίζουν κάτι, Lucky Luke έβλεπα που και που. ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ! ωωω.... νταξει δεν έχω να πω κάτι άλλο... Όσον αφορά το Dragon Ball, δεν είδα ποτέ, δεν ξέρω τί είναι και ούτε μου κάνει κλικ... μάλλον θα το κατέκρινα από όσα μου έχουν πει...



Πωωπω φίλε μου τί μου θύμησες.... Αυτά ακριβώς είναι ρε τα παιδικά μας... :cry_x: Σ'ευχαριστώ για τις υπέροχες αναμνήσεις :clapup:



Λοιπόν ναι! Αυτό με τα φαντάσματα το λατρεύω κι εγώ! :D Είναι ο παλιός καλός Σκούμπι! Το καινούριο το googlαρα μόλις λίγο πριν. Οκ τα λόγια περιττά, είναι χάλια το καινούριο, όλα χαλάνε με τον καιρό... Είχα ξεχάσει ΤΕΛΕΙΩΣ τη Λέσχη του Μίκυ!!! πωωω τί αναμνήσεις... Το λάτρευα κι αυτό! Το καινούριο είναι εμετικό, αλλά νομίζω πως τουλάχιστον βγήκε από την τηλεόραση...? Τους Τιμόν και Πούμπα τους είχα γνωρίσει από το πρώτο Βασιλιά των Λιονταριών, δεν ήξερα ότι βγάλαν και σειρά μετά!

Σ'ευχαριστώ πολύ για όλα :D
Αν δε κάνω λάθος ναι το καινούργιο πρέπει να έχει βγει εκτός αν παίζει στον Αλφα το πολύ πρωί καθημερινές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπράβο Ακικο. Έβλεπες και καπετάνιο Ντρέικ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,779 μηνύματα.
Όχι δεν έβλεπα καπετάνιο Ντρέικ. Έβλεπα Μάγια η μέλισσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Παιδιά (κυρίως της ηλικίας μου :redface: ), θυμάται κανείς ένα κουλό κινούμενο σχέδιο που έδειχνε παλιά με κάτι σπίρτα που πολεμούσανε και στο τέλος καιγόντουσαν όλα σε μια σόμπα; :P

Σήμερα το θυμήθηκα αλλά δεν μπόρεσα να το βρω στο youtube. :P
Δεν θυμάμαι πολλά, απλά μου κάνει εντύπωση τώρα που το θυμήθηκα και είπα να το ψάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Παιδιά (κυρίως της ηλικίας μου :redface: ), θυμάται κανείς ένα κουλό κινούμενο σχέδιο που έδειχνε παλιά με κάτι σπίρτα που πολεμούσανε και στο τέλος καιγόντουσαν όλα σε μια σόμπα; :P

Σήμερα το θυμήθηκα αλλά δεν μπόρεσα να το βρω στο youtube. :P
Δεν θυμάμαι πολλά, απλά μου κάνει εντύπωση τώρα που το θυμήθηκα και είπα να το ψάξω.


Αυτό μήπως εννοείς ? https://kinoumenasxedia.blogspot.com/2009/09/conflict.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top