Βοηθήματα ΑΟΘ και ΑΕΠΠ Γ' Λυκείου

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γεια σε ολα τα μελη του forum .

Φέτος θα πάω β λυκείου.Επειδη φέτος δεν θα κάνουμε ουτε ΑΟΘ ουτε ΑΕΠΠ θα ήθελα να μου προτείνετε καποια βοηθηματα τα οποια να έχουν θεωρία , πολλές λυμένες ασκήσεις με μεθοδολογιες και άλυτες ασκησεις με λεπτομερεις λύσεις . Εχετε να μου προτεινετε κανενα αξιολογο βοηθημα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Προσωπικά το συγκεκριμένο βοήθημα με βοήθησε απιστευτα στο Αοθ.
Εχει πολλα λυμένα παραδείγματα,εξετάζει ολες τι περιπτώσεις και καλύπτει μεγαλο εύρος ασκήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου . Για το ΑΕΠΠ έχεις να προτεινεις κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δυστυχώς οχι διότι δεν χρησιμοποίησα καθολου. Μπορεις να ρίξεις ομως μια ματια στα βοηθήματα του Σαββαλα,τα οποία εχω ακούσει οτι ειναι πολυ αξιόλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristea_2000

Νεοφερμένος

Η aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Για ΑΕΠΠ θα σου πρότεινα το βοήθημα του Καρκαμάνη, το οποίο είχα κι εγώ...ΑΟΘ δν είναι απαραίτητο το βοήθημα εγώ δηλαδή δν είχα..θα σε συμβούλευα όμως να μην ξεκινήσεις να διαβάζεις από τώρα αυτά τα δύο μαθήματα μιας και είσαι Β' λυκείου..ξεκίνα στη μέση της χρονιάς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας και για τις συμβουλες σας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top