Ατάκες που έγραψαν ιστορία!

xlapatsas1982

Νεοφερμένος

Ο Σαρδανάπαλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλά, θα σας δείξω εγώ! Θα δείτε τι θα πάθετε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Πολλά τα λεφτά, Άρη.
Για τη φουκαριάρα τη μάνα μου.
Όχι άλλο κάρβουνο.
Ελάτε να τα πάρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Στο άπειρο και ακόμα παραπέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ετελείωσε!
Ολόκληρο κράτος μπορεί ποτέ να συντηρηθεί με τρεις σεισμούς τον χρόνο?
Το δίκανο!
Τι το κάναμε εδώ μέσα? Αμέρικαν μπαρ?

Όχι, δε θέλω να το μάθω - θέλω να το φάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Stay out of my territory.
Όσοι δεν έχετε δει Breaking Bad, μην το βλέπετε, απλώς ξεκινήστε να βλέπετε Breaking Bad ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλαος, του Νικόλα.
Λόγω της ημέρας.
- Γυρίσατεεε? - Όχι!
Ε, άι στο διάολο, πρωί πρωί!
Έχω και κότερο, πάμε μια βόλτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Η πολύ παλιά (1960) Ελληνική ταινία "Τα Κίτρινα Γάντια" έχει πολλές ατάκες ανάμεσα στον Σταυρίδη και τον Γκιωνάκη:

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ : (Μπαίνει στο καφενείο) Ποιος είναι εδώ;
ΓΚΙΩΝΑΚΗΣ : (Γκαρσόνι) Εμείς οι δυο.

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ : Φέρε μου μια πορτοκαλάδα!
ΓΚΙΩΝΑΚΗΣ : Από πορτοκάλια;
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ : Όχι, από μούσμουλα.

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ : (Βλέπει ένα κάδρο) Ο Παλαιών Πατρών Γερμανός είναι αυτός;
ΓΚΙΩΝΑΚΗΣ : Όχι, Έλληνας είναι.

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ : Ποιος καθόταν σ' αυτό το τραπέζι;
ΓΚΙΩΝΑΚΗΣ : Κανένας. Κάθονται στα τραπέζια οι άνθρωποι; Στις καρέκλες κάθονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.

Ο τροπος που λεει επεσε η Πανια ειναι απιστευτος.Στη παρεα μου οταν βλεπουμε καποιον να πεφτει στο δρομο ειναι η πρωτη ατακα που θα πεταξουμε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Welcome to Earth.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iron deficiency

Νεοφερμένος

Η iron deficiency αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Β-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
It's not personal, Sonny, it's strictly business
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ας θυμήσω και κάποιες ατάκες από "Είσαι το ταίρι μου"...
1. "Η Ιδανική Γκόμενα"

2. "Σχολιασμοί Αννέτας για την...νύφη"

Τις υπόλοιπες δεν τις βρήκα σε σχετικό βίντεο:
3. Εσύ μου την σηκώνεις... και εγώ σου την καρφώνω
4. (Στο Μήτσο) Τελείωσες; Να αλλάξω σελίδα;
5. - Οι τουαλέτες των αεροπλάνων, είναι επιτήδες έτσι φτιαγμένες για να μην χωράει μία φυσιολογική γυναίκα... - Γιατί χωράω εγώ; Βρίσκω στο ταβάνι... - Εγώ όμως βρίσκω παντού... Ο μόνος τρόπος για να μπω είναι η όπισθεν και φυσικά με ανοιχτή την πόρτα
:lol:

Αν θυμηθώ και άλλα θα συμπληρώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μεγαλος μπελας

Νεοφερμένος

Η Μεγαλος μπελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top