Συνδυασμός δουλειάς και ψυχαγωγίας στη Μαλαισία

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για καποιο λογο κι εγω ειχα την ιδια εντυπωση και, οταν το πα στον πατερα μου, μου λεει: "Μηπως μπερδευτηκες και εννοεις Ταυλανδη..?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Βtw Ιορδανη βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα σημεια για sightseeing και αναψυχη στο λινκ που μου δωσες.:D
Χαίρομαι. Για πες πιο σου άρεσε πιο πολύ.

Για καποιο λογο κι εγω ειχα την ιδια εντυπωση και, οταν το πα στον πατερα μου, μου λεει: "Μηπως μπερδευτηκες και εννοεις Ταυλανδη..?"

Όχι η Ταϊλάνδη είναι αυτή που είναι γνωστή για αυτά τα πράγματα. Μπορείς να το τσεκάρεις εδώ.

ΥΓ. Μα καλά τα πάντα έχει αυτή η Wikipedia;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαίρομαι. Για πες πιο σου άρεσε πιο πολύ.
Καποια ηδη τα ειχα δει, πχ Sunway Lagoon και Petronas towers, στα οποια θα παω στανταρ.
Επισης Petrosains Science Discovery Centre,Chinatown, Butterfly park, Orchid Park, National museum, Islamic arts museum, Convention Centre και Kenko fish spa θα παω σιγουρα. Πιστευω μια βδομαδα αρκει.:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καποια ηδη τα ειχα δει, πχ Sunway Lagoon και Petronas towers, στα οποια θα παω στανταρ.
Επισης Petrosains Science Discovery Centre,Chinatown, Butterfly park, Orchid Park, National museum, Islamic arts museum, Convention Centre και Kenko fish spa θα παω σιγουρα. Πιστευω μια βδομαδα αρκει.:P


Πόσο καιρό θα κάτσεται. 1 εβδομάδα; Όταν γυρίσεις να μας πείς εντυπώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πόσο καιρό θα κάτσεται. 1 εβδομάδα; Όταν γυρίσεις να μας πείς εντυπώσεις.
9 μερες θα κατσω..6-14! Εννοειται.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Άντε παιδιά, τώρα που ήρθε, να κάνετε μια καλή εμφάνιση και να το ευχαριστηθείτε.

Νίκο, στην άλλη ελληνική ομάδα είναι ένας συνονόματός σου συμμαθητής μου. Στη Cyclotron Intelligence, κάπως έτσι το λένε το project τους νομίζω. Καλό παιδί. Να περάσετε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top