Call of Duty: Modern Warfare 2

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εννοείται πως η κατάχρηση έχει αρνητικά αποτελέσματα... Με λίγες ώρες όμως ως εναλλακτικό μέσο ξεκούρασης δεν νομίζω πως υπάρχει κίνδυνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εννοείται πως η κατάχρηση έχει αρνητικά αποτελέσματα... Με λίγες ώρες όμως ως εναλλακτικό μέσο ξεκούρασης δεν νομίζω πως υπάρχει κίνδυνος.

Μπορει, αναλογα το ατομο παντα. Βεβαιως και η ευθυνη βαραινει παντα τους γονεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως η τηλεοραση ειναι χειροτερη απο τα βιαια βιντεοπαιχνιδια, καθως στις ταινιες συμεττεχουν πραγματικοι ανθρωποι, το αιμα ειναι πιο ρεαλιστικο και φυσικα τα οπλα, οι ηχοι και τα παντα ειναι πιο ρεαλιστικα. Ηρθαν πριν κανα μηνα κατι φιλοι των γονιων μου, με δυο παιδακια 8 χρωνων, που μου τα φορτωσαν για να περασουν καλα αυτοι, οποτε εγω τους εβαλα να παιξουν το κολ οφ ντουντι 4 και δεν καταλαβαιναν τι γινοταν ουτως η αλλος. Ξερεις τι με ειπε το ενα παιδι; Λεει, το κακο με τον πολεμο ειναι πως κανει φασαρια :lol:
Αλλα τουλαχιστον με αφησαν στην ησυχια μου, εβαλα το ιποντ στο τερμα και χαλαρωσα στο κρεβατι. Με σωνει το κολ οφ ντουτι, οποτε βαζω καποιον να το παιζει πορονεται. Τα κοριτσακια δυστυχως δεν πορονονται, οποτε οποτε ερχουνται πρεπει να παιζω κανα επιτραπεζιο αμα μου τα φορτοσουν... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Ηρθαν πριν κανα μηνα κατι φιλοι των γονιων μου, με δυο παιδακια 8 χρωνων, που μου τα φορτωσαν για να περασουν καλα αυτοι, οποτε εγω τους εβαλα να παιξουν το κολ οφ ντουντι 4 και δεν καταλαβαιναν τι γινοταν ουτως η αλλος. Ξερεις τι με ειπε το ενα παιδι; Λεει, το κακο με τον πολεμο ειναι πως κανει φασαρια :lol:
Όντως, μεγάλο κακό:lol:. Είναι παντως σπαστικό να αναγκάζεσαι να κάνεις την νταντά στα μικρά επειδή έτσι γουστάρουν οι γονείς:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
σαχλαμαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως η τηλεοραση ειναι χειροτερη απο τα βιαια βιντεοπαιχνιδια, καθως στις ταινιες συμεττεχουν πραγματικοι ανθρωποι, το αιμα ειναι πιο ρεαλιστικο και φυσικα τα οπλα, οι ηχοι και τα παντα ειναι πιο ρεαλιστικα. Ηρθαν πριν κανα μηνα κατι φιλοι των γονιων μου, με δυο παιδακια 8 χρωνων, που μου τα φορτωσαν για να περασουν καλα αυτοι, οποτε εγω τους εβαλα να παιξουν το κολ οφ ντουντι 4 και δεν καταλαβαιναν τι γινοταν ουτως η αλλος. Ξερεις τι με ειπε το ενα παιδι; Λεει, το κακο με τον πολεμο ειναι πως κανει φασαρια :lol:
Αλλα τουλαχιστον με αφησαν στην ησυχια μου, εβαλα το ιποντ στο τερμα και χαλαρωσα στο κρεβατι. Με σωνει το κολ οφ ντουτι, οποτε βαζω καποιον να το παιζει πορονεται. Τα κοριτσακια δυστυχως δεν πορονονται, οποτε οποτε ερχουνται πρεπει να παιζω κανα επιτραπεζιο αμα μου τα φορτοσουν... :(


Βεβαιως και οι ταινιες ειναι χειροτερες για το λογο που λες. Ναι μπορει να μην καταλαβαινουν αλλα δε σημαινει οτι μπορει να μην επηρεαστουν εστω και υποσεινηδητα.Εξαρταται απο το ατομο και το ποσο θα εκτεθει βεβαια, γιατι μπορει με μια φορα να μην καταλαβει χρηστο αλλα αν ασχολιοταν παραπανω να καταλαβαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
+1 αποεμενα για τον κρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
+1 αποεμενα για τον κρου
:lol::PΓυναίκα είναι....



Άρχισα εχθές να παίζω λίγο mw2!Πολύ ωραίο αλλά προς το παρόν το αφήνω γτ θα τα παίξει το λαπτοπάκι!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnimos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το κακο με το modern warfare 2 ειναι πως ακομη δεν εχει servers κοινως τα hack φευγουν αβερτα και κανεις δεν μπορει να σε κανει report(που?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
το κακο με το modern warfare 2 ειναι πως ακομη δεν εχει servers κοινως τα hack φευγουν αβερτα και κανεις δεν μπορει να σε κανει report(που?)

το ξερω δεν διαφωνω μαζι σου αλλα ειναι καλυτερα και ετσι να παιζεις τι προτημασ αν κανεις πχ μια βλακεια σε εναν σερβερ να κανουν ban η να σε διωξουν αρα καλυτερα που δεν εχει σερβερ κρου συγγνωμη νομιζα οτι ησουν αγορι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epitheus

Νεοφερμένος

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
+3 για servers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
καλυετρα χωρισ server
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epitheus

Νεοφερμένος

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εννοω καλυτερα χωρισ σερβερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1.Το single player ειναι ενα ζωντανο υπερθεαμα που σε βαζει σε ενα αμεσοτατο κλιμα πολεμου με προτοτηπες αποστολες και οπλα.2. Στο multiplayer τωρα ποια ειναι περισσοτερο hackers και το steam δεν παλευεται.Με λιγα λογια περιμενουμε αγωνια το cod 7=Black Ops:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πολύ ωραίο!Το έχω τερματίσει και είχα φτάσει στο Multiplayer Prestige, level 70! μέσα σε λίγο καιρό!
Τώρα παίζω black ops το οποίο έχω τερματίσει και αυτό!Μπορώ να πω πως στο campaing είναι άπαιχτο με πολύ ωραίο πλοκή!Είχα φάει κολλημα πολλές ώρες μόλις το πρωτοπήρα.Τώρα παίζω online και είμαι prestige,level 37!Αλλά σαν multiplayer θα προτιμούσα σίγουρα το mw2!Αυτό που μου τη σπάει πιο πολύ είναι το μαχαιράκι.Ειλικρινά ελεΐνό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
γίνεται να παίξεις Multiplayer με αντιγραμένο παιχνιδάκι?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top