Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Από πληροφορικής γιατι έβαλες μονο αυτη στον Πειραιά ; Ρωτάω γιατι με ενδιαφέρει η σύγκριση αυτής της σχολές με την αντίστοιχη της ασσοε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
θα ξερασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δε νιώθω καθόλου έτοιμη να κάνω το μηχανογραφικό. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Από πληροφορικής γιατι έβαλες μονο αυτη στον Πειραιά ; Ρωτάω γιατι με ενδιαφέρει η σύγκριση αυτής της σχολές με την αντίστοιχη της ασσοε !

δεν με ενδιαφερει και τοσο
εβαλα πειραια γιατι μου αρεσει περισσοτερο το προγραμμα
δεν ξερω

τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Περιττή πληροφορία η τάση των στομαχικών σου υγρών :Ρ

Μαθηματικο Αθήνας έχω πει την άποψη μου και δεν ειναι καλη . Όλα τα αλλα μια χαρά αν θες οικονομικα ! Τώρα για την πληροφορικη στο παπει κ εγω ψάχνω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πηγαινε τοπογραφων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Θα βαραει μυγες μετα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα εαν ξαναμπω για να δω το μηχανογραφικο εχοντας ηδη κανει οριστικοποιηση? Απλα μου λεει εκτυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ΝΟ ΝΟ ΝΟ. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
παιδια η σειρα των οικονομικων ειναι καλη??
να αλλαξω κατι?
δεν το εχω περασει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλελες

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πουλελες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 217 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α
2) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
3) 309 Οικονομικών Επιστημών Αθήνα
4) 316 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιάς
5) 243 Μαθηματικών Αθήνα
6) 339 Πληροφορικής Πειραιάς
7) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιάς
8 ) 313 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ο.Π.Α
9) 312 Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α Αθήνα
10) 329 Στατιστικής Οικονομικού Παν. Αθήνας Αθήνα


τι λετε για αυτο το τρελο? :/:

κουλο μου φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
απο αποψη βασεων ναι
αλλα ειμαι πολυτεκνος οποτε ποτε δεν ξερεις...
τι θα με συμβουλεβατε να αλλαξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλελες

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πουλελες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 217 μηνύματα.
αμα θες οικονομικα-business πρωτα ΟΠΑ.Μετα τα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avenged

Νεοφερμένος

Ο Avenged αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Να και το δικο μου μηχανογραφικο!!!

1)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
2)ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
3)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΕΚΠΑ
4)ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
5)ΦΥΣΙΚΟ - ΕΚΠΑ
6)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΕΚΠΑ
7)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ελπιζω να καταφερω να πιασω 1η επιλογη. Αλλα και 2η δεν με χαλαει:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Να και το δικο μου μηχανογραφικο!!!

1)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
2)ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
3)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΕΚΠΑ
4)ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
5)ΦΥΣΙΚΟ - ΕΚΠΑ
6)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΕΚΠΑ
7)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ελπιζω να καταφερω να πιασω 1η επιλογη. Αλλα και 2η δεν με χαλαει:Ρ

μια χαρα σε βρισκω,φαινεσαι να ξερεις τι θες.σε οποια και απο τις δυο να περασεις μια χαρα ειναι,αλλα σου ευχομαι στο 1ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Να και το δικο μου μηχανογραφικο!!!

1)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
2)ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
3)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΕΚΠΑ
4)ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
5)ΦΥΣΙΚΟ - ΕΚΠΑ
6)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΕΚΠΑ
7)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ελπιζω να καταφερω να πιασω 1η επιλογη. Αλλα και 2η δεν με χαλαει:Ρ
Το ΤΕΙ μηχανολογιας λεω να το βαλω και γω.
Εχω ακουσει καλα λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
κανενας συμφοιτητης?
1.ναυτιλιακα παπει 1η επιλογη με 138 μορια περισσοτερα απο την περυσινη βαση!
2. ναυτιλιακα χιος
3. οικονομικο απθ
4. μαθηματικο ηρακλειου κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α
2) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
3) 309 Οικονομικών Επιστημών Αθήνα
4) 316 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιάς
5) 243 Μαθηματικών Αθήνα
6) 339 Πληροφορικής Πειραιάς
7) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιάς
8 ) 313 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ο.Π.Α
9) 312 Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α Αθήνα
10) 329 Στατιστικής Οικονομικού Παν. Αθήνας Αθήνα


τι λετε για αυτο το τρελο? :/:

οντως τρελο.απο ο,τι καταλαβα θες/μπορεις μονο αθηνα και πειραια.αν εβαζα 5ο πεδιο και μονο αυτες τις πολεις η σειρα θα ηταν
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΙΤΙΚΗΣ.ΠΑΠΕΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΑΠΕΙ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΟΠΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΠΑ
για την ασοε σεν εχω ακουσει τα καλυτερα απο αποψη οργανωσης αλλα ουτε και για την περιοχη.σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση μη βαλεις τει πανω απο αει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgossp

Νεοφερμένος

Ο giwrgossp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ναι γιατί η οργάνωση του Πα.Πει. είναι για βραβείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avenged

Νεοφερμένος

Ο Avenged αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μια χαρα σε βρισκω,φαινεσαι να ξερεις τι θες.σε οποια και απο τις δυο να περασεις μια χαρα ειναι,αλλα σου ευχομαι στο 1ο

Ευχαριστω πολυ φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top