Φροντιστήριο για πρώτη φορά στη γ λυκείου

Angelaras786

Νεοφερμένος

Ο Angelaras786 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εχω ακούσει ότι κάποια φροντιστηρια στη γ λυκείου δέχονται μονο τους μαθητές που ειχαν στη β λυκείου, για αυτους τους εχουν "κοουτσαρει" με το δικους τους τρόπους και τους ξέρουν καλα. Είναι αλήθεια αυτό;;
Είμαι β λυκείου και δεν παω φροντιστήρια. Για αυτό αγχώνομαι για του χρόνου αν ισχυει αυτό
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε δεχθούν σε φροντιστήριο, ειδικά για αυτό τον λόγο. Καμιά επιχείρηση δεν θα έδιωχνε έτσι έναν πελάτη. Ίσα ίσα που αυτό θα το γυρίσουν υπέρ τους και με την πρόφαση ότι δεν έχεις κάνει τόσο καλή προετοιμασία, θα προσπαθήσουν να σε πείσουν ότι τους χρειάζεσαι οπωσδήποτε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Εχω ακούσει ότι κάποια φροντιστηρια στη γ λυκείου δέχονται μονο τους μαθητές που ειχαν στη β λυκείου, για αυτους τους εχουν "κοουτσαρει" με το δικους τους τρόπους και τους ξέρουν καλα. Είναι αλήθεια αυτό;;
Είμαι β λυκείου και δεν παω φροντιστήρια. Για αυτό αγχώνομαι για του χρόνου αν ισχυει αυτό


Δεν υπάρχει περίπτωση.Πρεπει να είσαι πολύ αφελής για να το πιστεύεις αυτό.
 

Angelaras786

Νεοφερμένος

Ο Angelaras786 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση.Πρεπει να είσαι πολύ αφελής για να το πιστεύεις αυτό.
Δεν το πιστεύω... Απλως το άκουσα και ρωταω για να δω αν ειναι ειναι αληθεια
Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν το πιστεύω... Απλως το άκουσα και ρωταω για να δω αν ειναι ειναι αληθεια
Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας!


Δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε δεχτούν! Απλά τις περισσότερες φορές τα φροντιστήρια (ανάλογα με τη ζήτηση φυσικά) δημιουργούν νέα τμήματα για τους καινούριους. Δεν ανακατεύουν τους παλιούς μαθητές με τους καινούριους.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top