Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειστε λιγο ahead of yourselves :P .




Τα plan B δεν είναι περιττά καθόλου .
Το μηχανογραφικό είναι πολύ σοβαρή υπόθεση . Νομίζω καλό θα ήταν να είχες τουλάχιστον 10 σχολές .
Πάντα το φτιάχνουμε με λογική worst case scenario .

Αυτό είναι το πρόχειρο. Όλα θα εξαρτηθούν από το πόσο καλά θα τα έχω πάει.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ιατρική αλεξανδρουπολης (οι υπόλοιπες διακοσμητικες)
Μοριακη βιολογια
Γεωπονικό απθ
Βιοχημείας βιοτεχνολογιας Λάρισα
Χημικό απθ
Διατροφολια διαιτολογια Θεσσαλονίκη
Φυσικοθεραπεια Θεσσαλονίκη

Δεν είμαι σίγουρη για την σειρά των τριων τελευταίων..
Δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο που να με ενδιαφέρει πραγματικά εκτός από την ιατρικη.. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? :help:
Αυτό που σε ενδιαφέρει προφανώς είναι η κλινική ιατρική , όποτε αφερεις τις εργαστηριακές σχολές μοριακή , βιοτεχνολογία
Διάλεξε
Ιατρικές οδοντιατρικές , κτηνιατρική , φυσικοθεραπείες, λογοθεραπείες, διαιτολόγια, νοσηλευτική , γεωπόνικο

Αφού στις επιλογές είναι η μοριακη και η βιοτεχνολογία δε καταλαβαίνω γιατί δεν έβαλες φαρμακευτική. Σου τις αφαίρεσα γιατί πιστεύω ότι τις έβαλες επειδή είναι ΑΕΙ (λάθος λογική) και άφησες άλλες οι οποίες σίγουρα θα σε ενδιαφέρουν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Evimgr

Νεοφερμένος

Η Evimgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αυτό που σε ενδιαφέρει προφανώς είναι η κλινική ιατρική , όποτε αφερεις τις εργαστηριακές σχολές μοριακή , βιοτεχνολογία
Διάλεξε
Ιατρικές οδοντιατρικές , κτηνιατρική , φυσικοθεραπείες, λογοθεραπείες, διαιτολόγια, νοσηλευτική , γεωπόνικο

Αφού στις επιλογές είναι η μοριακη και η βιοτεχνολογία δε καταλαβαίνω γιατί δεν έβαλες φαρμακευτική. Σου τις αφαίρεσα γιατί πιστεύω ότι τις έβαλες επειδή είναι ΑΕΙ (λάθος λογική) και άφησες άλλες οι οποίες σίγουρα θα σε ενδιαφέρουν

Ναι καλά κατάλαβες.. Απλά δεν με ενδιαφέρουν τα ζώα και τα δόντια :)
Με ενδιαφέρει να βλέπω το ανθρώπινο σώμα πιο σφαιρικά
Τις δύο αυτές σχολες δεν τις έβαλα επειδή είναι ΑΕΙ.. Αλλωστε δεν θα υπάρχουν πλέον ΤΕΙ.
Τις έβαλα με την προοπτική να αναζητήσω δουλειά στο εξωτερικό και να ασχοληθώ με την έρευνα ενδεχομένως. Η φαρμακευτική δεν πέρασε ποτέ από το μυαλό μου (ίσως κακώς) γιατί την έχω συνδυάσει με την "κλασική" δουλειά του φαρμακοποιου σε ένα φαρμακείο.
Βλέποντας και το πρόγραμμα σπουδών της φυσικοθεραπειας παρατηρώ ότι βρίσκεται πιο κοντά στα "θέλω" μου.
Βέβαια είμαι διατεθειμενη να προσπαθήσω και δεύτερη φορά αν δεν καταφερω να μπω στην ιατρική
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καθώς και στο δικό μου κτίριο (Γρυπάρειο Μέγαρο), αφού οι τρεις όροφοι είναι του τμήματος ΕΜΜΕ και οι άλλοι τρεις είναι του Οικονομικού ΕΚΠΑ. :)
Φώτη αν περάσεις οικονομικό ΕΚΠΑ θα σπουδάζουμε στο ίδιο κτήριο :P
Άλλος ένας εδώ:hehe:
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ναι καλά κατάλαβες.. Απλά δεν με ενδιαφέρουν τα ζώα και τα δόντια :)
Με ενδιαφέρει να βλέπω το ανθρώπινο σώμα πιο σφαιρικά
Τις δύο αυτές σχολες δεν τις έβαλα επειδή είναι ΑΕΙ.. Αλλωστε δεν θα υπάρχουν πλέον ΤΕΙ.
Τις έβαλα με την προοπτική να αναζητήσω δουλειά στο εξωτερικό και να ασχοληθώ με την έρευνα ενδεχομένως. Η φαρμακευτική δεν πέρασε ποτέ από το μυαλό μου (ίσως κακώς) γιατί την έχω συνδυάσει με την "κλασική" δουλειά του φαρμακοποιου σε ένα φαρμακείο.
Βλέποντας και το πρόγραμμα σπουδών της φυσικοθεραπειας παρατηρώ ότι βρίσκεται πιο κοντά στα "θέλω" μου.
Βέβαια είμαι διατεθειμενη να προσπαθήσω και δεύτερη φορά αν δεν καταφερω να μπω στην ιατρική

Εργασία στο εξωτερικό μπορείς να αναζητήσεις από οποιαδήποτε σχολή αν δεν σου αρέσει το εργαστήριο μην πας διαλέγεις (μοριακή , βιοτεχνολογία )

Και ιατρική να πας θα διαλέξεις μια ειδικότητα εκτός αν διαλέξεις γενική ιατρική , παθολογία , παιδιατρική αναγκαστικά θα επικεντρωθείς κάπου (εγώ πχ είμαι νευρολόγος όποτε επικεντρώνομαι εκεί). Η οδοντιατρική έχει θεραπευτικη, χειρουργική . Παθολογια και για για να την εξασκησεις απαιτεί γενική ιατρική. Περί κτηνιατρικής εξάσκεις κανονικότατη ιατρική αν σου αρέσει τόσο το ανθρώπινο σώμα επικεντρώσου στους πήθικους που μοιάζει :)

Φαρμακευτική να διαλέξεις έφοσον ενδιαφέρεσαι για εξωτερικο

Επίσης μην κοιτάτε προγράμματα
σπουδών αλλά τους αντίστοιχους επαγγελματίες...χαζομάρες λένε τα προγράμματα σπουδών.

Να προσπαθήσεις όσες φορές θέλεις δεν ΚΕΚ πρέπει έτσι απλά να πετάμε τα όνειρα
Μας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Evimgr

Νεοφερμένος

Η Evimgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εργασία στο εξωτερικό μπορείς να αναζητήσεις από οποιαδήποτε σχολή αν δεν σου αρέσει το εργαστήριο μην τος διαλέγεις (μοριακή , βιοτεχνολογία ) Και ιατρική να πας θα διαλέξεις μια ειδικότητα εκτός αν διαλέξεις γενική ιατρική , παθολογία , παιδιατρική αναγκαστικά θα επικεντρωθείς κάπου (εγώ πχ είμαι νευρολόγος όποτε επικεντρώνομαι εκεί). Η οδοντιατρική έχει θεραπευτικη, χειρουργική . Παθολογια και για για να την εξασκησεις απαιτεί γενική ιατρική. Περί κτηνιατρικής εξάσκεις κανονικότατη ιατρική αν σου αρέσει τόσο το ανθρώπινο σώμα επικεντρώσου στους πήθικους που μοιάζει. Φαρμακευτική να διαλέξεις έφοσον ενδιαφέρεσαι για εξωτερικο

Ίσως να μην το εξέφρασα σωστά.. Δεν με ενδιαφέρει η στοματική κοιλότητα και να ασκώ το συγκεκριμένο επάγγελμα (Είμαι κάθετη στην απόρριψη αυτή)
Όσο για την κτηνιατρικη.. Δεν θέλω απλά να ασχοληθώ με το ανθρώπινο σώμα.. Εσυ τους ασθενείς σου τους βλέπεις ως σώμα Α, Β κτλ? Ή ως ανθρώπους? Και πόσους πιθήκους να θεραπεύσει κάποιος? Και δεν έχω επαφή ούτε με τα ζώα.. Δεν ακουμπάω καν σκύλο (αυτό δεν είναι ένα πρόβλημα?)
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ίσως να μην το εξέφρασα σωστά.. Δεν με ενδιαφέρει η στοματική κοιλότητα και να ασκώ το συγκεκριμένο επάγγελμα (Είμαι κάθετη στην απόρριψη αυτή)
Όσο για την κτηνιατρικη.. Δεν θέλω απλά να ασχοληθώ με το ανθρώπινο σώμα.. Εσυ τους ασθενείς σου τους βλέπεις ως σώμα Α, Β κτλ? Ή ως ανθρώπους? Και πόσους πιθήκους να θεραπεύσει κάποιος? Και δεν έχω επαφή ούτε με τα ζώα.. Δεν ακουμπάω καν σκύλο (αυτό δεν είναι ένα πρόβλημα?)


Στους έξω λέω τους βλέπω ολιστικά σε σένα που διαλέγεις σχολές λέω την αλήθεια . Στην πραγματικότητα τους σκανάρω και επικεντρώνομαι στο κομμάτι μου. Πχ ένα παιδί με απώλεια συνείδησης θα κοιτάξω να αποκλείσω την επιληψία. Αν την αποκλείσω την στέλνω σε άλλο επαγγελματία υγείας.... αν συνειπαρχουν και αλλά προβλήματα θα συζητήσω με άλλες
Ειδικότητες για τη θεραπεία στην πραγματικότητα ένας ιατρος ασχολείται ειδικά για το όργανο που έχει εκπαιδευτεί εκτός από τον γενικό ιατρό ο οποίος δεν ασχολείται με τπτ και απλά τους στέλνει σε άλλους ιατρους καο ανανεώνει συνταγεΣ άλλων ιατρών
Δε θέλεις να ασχοληθείς με
το στόμα αλλά ως ιατρος θα βαζεις καθετήρες , θα κοιτάς κόπρανα , θα παίζεις με τα αίματα τους εμετούς κοκ .θα ακουμπάς ανθρώπους βρώμικους .

Για την κτηνιατρική θα συμφωνήσω
Αν και πιστεύω Ότι ένας που δεν υπεραγαπα τα ζώα έχει περισσότερες προοπτικές να γίνεις καλός κτηνίατρος από έναν άλλον .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προς το παρόν αυτό που σκέφτομαι:
1) Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών - Θεσσαλονίκη
2) Μηχανικών Πληροφορικής - Θεσσαλονίκη
3) Λογιστική - Θεσσαλονίκη
4) Διοικηση Επιχειρησεων - Θεσσαλονικη
5) Μηχανικών Πληροφορικής - Σερρες
6) Λογιστική - Σέρρες
7) Διοίκηση - Σέρρες
8) Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών - Κοζάνη


Καλά εσύ δεν έλεγες ότι σε ενδιαφέρουν πρωταρχικά τα τμήματα ΔΕΣ; Τώρα πώς βρέθηκε τελευταίο το ΔΕΣ Κοζάνης;
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όσοι είστε Γρυπάρειο, περάστε μια βόλτα από τον 2ο να πείτε ένα γεια! :)
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μαρτυραω το μηχανογραφικο της κορης μου,στη δικη μου περιπτωση.....εβγαλε 15,278 μορια,θα μου πειτε,καλα εσυ δεν κοιμασαι με το παιδι σου ασχολησαι;
ναι κατα καποιο τροπο,σχολασα πριν λιγο,ειμαι μονογονεας,τρεχω σα το βεγγο,αλλα θεωρω οτι τα καταφεραμε χωρις φροντηστηριο,σας γραφω απο πατμο,εχω κι αλλο παιδι,ενα γιο,αλλα εχει μελλον ακομα....
το προσωρινο μηχανογραφικο της ειναι αυτο,αν και φορτωμενο το βρισκω...τα πρωτα 3 θελει,το πρωτο λιγο χλωμο,αλλα ποτε δεν ξερεις....επεμενε η διευθυντρια να το ''φορτωσει'' τοσο........ελπιζω να εκανε καλα,επισης βασικο κριτηριο,το σπιτι που εχουμε στην αθηνα....γιαυτο και σχεδον ολα ειναι εκει.....για πεστε καμια γνωμη ρε παιδια...(εγω αν ημουν στην ηλικια σας θα θελα κτηνιατρικη,αλλα εχουν περασει πολλα χρονια και απλα θα θελα...)
1 0110 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
2 0192 ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
3 0384 ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
4 0109 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
5 0154 ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
6 1007 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
7 0128 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
8 1006 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
9 0126 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
10 0165 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
11 0188 ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
12 0171 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
13 0170 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
14 0177 ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
15 0114 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16 0104 ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
17 1423 ΓΛΩΣΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΒΟΛΟΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
18 1010 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
19 0117 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
20 0173 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
21 0164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22 0178 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
23 0166 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
24 0113 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25 0189 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
26 1251 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
27 0125 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
28 0145 ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) - ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
 

jul25

Νεοφερμένος

Η jul25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά δυστυχώς έκανα λάθος στο οριστικοποιημενο μηχανογραφικό και θέλω να το αλλάξω
Αύριο αν πάω στο σχολείο θα καταφέρουν να το αναιρέσουν και να δημιουργήσω νέο;
Σας παρακαλώ οποιος είχε παρόμοια εμπειρία ας μου απαντήσει γιατι έχω πεθάνει από το άγχος μου
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ναι πρέπει να πας αύριο πρωί στο σχολείο σου και θα το διορθώσει η Διεύθυνση !
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Παιδιά δυστυχώς έκανα λάθος στο οριστικοποιημενο μηχανογραφικό και θέλω να το αλλάξω
Αύριο αν πάω στο σχολείο θα καταφέρουν να το αναιρέσουν και να δημιουργήσω νέο;
Σας παρακαλώ οποιος είχε παρόμοια εμπειρία ας μου απαντήσει γιατι έχω πεθάνει από το άγχος μου

Με το να αγχώνεσαι δεν κερδίζεις τίποτα. Πήγαινε αύριο το πρωί σχολείο και λογικά θα γίνει η δουλειά σου άμεσα. Καλό είναι αν είσαι μακριά απ το σχολείο να πάρεις ένα τηλέφωνο πριν πας να σιγουρέψεις ότι κάποιος είναι εκεί.
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Παιδιά,άσχετη ερώτηση: πόσα τμήματα μπορούμε να δηλώσουμε;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Α, δεν τα έχουν μαρτυρήσει έως τώρα τα μηχανογραφικά. Μην ντρέπεστε βρε παιδιά!:laugh:
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Θα κάνω εγώ την αρχή:

1 (0182) - ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2 (1286) - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
3 (0169) - ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
4 (0148) - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
5 (0124) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
6 (0136) - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ
ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
7 (0175) - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
8 (1284) - ΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
9 (1285) - ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
10 (0192) - ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) –
ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ

Ιταλική φιλολογία ήθελε εξ αρχής για αυτό και είναι στην πρώτη θέση. Κάποιες απ τις υπόλοιπες (κυρίως οι 2-4) θα με ενδιέφεραν αλλά όχι όσο η ιταλική. Ο μόνος λόγος που έβαλα κάποιες έξτρα σχολές πέρα από αυτή που με ενδιαφέρει είναι γιατί δεν ήθελα να βάλω μόνο 1 σχολή στο μηχανογραφικό, όχι ότι το απαγορεύει κανένας, αλλά οκ.
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Θα κάνω εγώ την αρχή:

1 (0182) - ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2 (1286) - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
3 (0169) - ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
4 (0148) - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
5 (0124) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
6 (0136) - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ
ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
7 (0175) - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
8 (1284) - ΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
9 (1285) - ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
10 (0192) - ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) –
ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ

Ιταλική φιλολογία ήθελε εξ αρχής για αυτό και είναι στην πρώτη θέση. Κάποιες απ τις υπόλοιπες (κυρίως οι 2-4) θα με ενδιέφεραν αλλά όχι όσο η ιταλική. Ο μόνος λόγος που έβαλα κάποιες έξτρα σχολές πέρα από αυτή που με ενδιαφέρει είναι γιατί δεν ήθελα να βάλω μόνο 1 σχολή στο μηχανογραφικό, όχι ότι το απαγορεύει κανένας, αλλά οκ.
Με παλιο ή με νέο? Πόσα μορια είχες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top