Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,137 μηνύματα σε 77,111 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εισαγωγή σε ΑΕΙ-ΤΕΙ με το 5%

theodoraT.

Νεοφερμένος

H theodoraT. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H theodoraT. έγραψε: στις 16:06, 10-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ziekr
Ένας φίλος μου έκανε την διαδικασία και έχει πάρει ήδη το χαρτί που τον εντάσσει στο 5%. Τώρα ψάχνεται για το αν θα χρειαστεί να κάνει κάτι άλλο ή απλά να περιμένει μέχρι Σεπτέμβρη

Μήπως ξέρεις πότε περίπου τον ειδοποίησαν ότι εγκρίθηκε η αιτηση του; Τι να πω και εγώ, ούτε τηλέφωνο ούτε επιστολή. Ακόμη και αν δεν εγκρίθηκε η αίτηση μου δεν θα έπρεπε να με ενημερώσουν ; Τέλος πάντων, ευχαριστώ πολύ για την πληροφόρηση
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ziekr

Νεοφερμένος

Ο Ziekr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Ziekr έγραψε: στις 03:16, 11-02-19:

Ίσως να εξαρτάται από το νοσοκομείο που πήγες για την επικύρωση, ο φίλος μου είχε πάει στο Λαϊκό. Ειδοποιήθηκε πριν 3-4 μέρες
Παράθεση

theodoraT.

Νεοφερμένος

H theodoraT. έγραψε: στις 08:20, 11-02-19:

Ίσως να εξαρτάται από το νοσοκομείο που πήγες για την επικύρωση, ο φίλος μου είχε πάει στο Λαϊκό. Ειδοποιήθηκε πριν 3-4 μέρες

Μήπως ξέρεις αν ειδοποιήθηκε με επιστολή ή αν τον πήραν τηλέφωνο;
Παράθεση

Ziekr

Νεοφερμένος

Ο Ziekr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Ziekr έγραψε: στις 11:05, 11-02-19:

Ο ίδιος πήρε τηλέφωνο για να δει ποτε να το περιμένει και του είπανε να περάσει σε δύο μέρες. Του είπαν βέβαια πως θα τον έπαιρναν τηλέφωνο αν δεν έπαιρνε αυτός
Παράθεση

theodoraT.

Νεοφερμένος

H theodoraT. έγραψε: στις 10:41, 12-02-19:

Ο ίδιος πήρε τηλέφωνο για να δει ποτε να το περιμένει και του είπανε να περάσει σε δύο μέρες. Του είπαν βέβαια πως θα τον έπαιρναν τηλέφωνο αν δεν έπαιρνε αυτός

Πήρα σήμερα τηλέφωνο το νοσοκομείο και παρόλο που πήρα δύο γραμματείες μου είπαν να περιμένω όταν θα μου πάρουν τηλέφωνο. Έλεος τόσα άτομα δεν μπορούν να μου δώσουν μια απαντηση.
Παράθεση

Ziekr

Νεοφερμένος

O Ziekr έγραψε: στις 11:00, 12-02-19:

Κοίτα αν σου είπαν αυτό μαλλον σημαίνει πως τα αποτελέσματά δεν έχουν βγει ακόμα σε αυτό το νοσοκομείο. Περίμενε λίγο ακόμα και αν δεν έχουν βγει μέσα στο Φλεβάρη πήγαινε από κει
Παράθεση

theodoraT.

Νεοφερμένος

H theodoraT. έγραψε: στις 14:20, 14-02-19:

(Για όσους ενδιαφέρονται)
Πήρα σήμερα τηλέφωνο την γρμμγραμμα επιτροπής και με ενημέρωσαν ότι το συνέδριο θα γίνει τέλη Φεβρουαρίου. (Για το Αττικόν).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια