Απορίες euroscola

Χριστιαννα

Νεοφερμένος

Η Χριστιαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια κανεις που να εχει παει γιουροσκολα καμια συμβουλη Αγχωνομαι κάπως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Παιδια κανεις που να εχει παει γιουροσκολα καμια συμβουλη Αγχωνομαι κάπως


Μετρησεις να παιρνει οποιος το εχει ξανακανει η γενικα ξερει τι του γινεται...αυτο μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιαννα

Νεοφερμένος

Η Χριστιαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τι εννοεις μετρησεις ;... Δεν δύναται κάποιος να το έχει ξανακανει .Εχεις μονο μια φορα δικαίωμα συμμετοχης στον συγκεκριμένο διαγωνισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Είχα συμμετάσχει, αλλά δεν ήμουν στους επιτυχόντες. Μολονότι το θέμα τής έκθεσης είναι γνωστό εκ των προτέρων, εγώ δεν είχα μεριμνήσει να το μάθω και, συνεπώς, έγραψα στα τυφλά. Οι υπόλοιποι συνυποψήφιοί μου γνώριζαν το θέμα και είχαν ετοιμάσει εκθέσεις 5-6 σελίδων από το σπίτι τους με τη βοήθεια φιλολόγων από το φροντιστήριο, τις οποίες και είχαν παπαγαλίσει. Είχαν επίσης βγάλει φωτογραφία την έτοιμη έκθεση, οπότε, σε περίπτωση που ξεχνούσαν κάτι, ζητούσαν να πάνε τουαλέτα, για να κοιτάξουν στο κινητό. Η δική μου έκθεση μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλή, μόλις δύο σελίδων βέβαια, και σε καμία περίπτωση δεν μπορούσε να συγκριθεί με τις ετοιματζίδικες εξασέλιδες εκθέσεις των φιλολόγων. Αν λοιπόν θες σώνει και καλά να επιτύχεις στη euroscola και αδιαφορείς για το αξιοπρεπές της πράξης, σου συνιστώ να παπαγαλίσεις έτοιμη έκθεση που θα σου έχει γράψει φιλόλογος. Εγώ προσωπικά, κι ας γνώριζα το θέμα, δε θα το έκανα.

Φυσικά, συνεκτιμούνται και η γνώση ξένων γλωσσών και ο βαθμός προαγωγής τής προηγούμενης τάξης, σε ποσοστό 40% νομίζω, ενώ η έκθεση 60%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιαννα

Νεοφερμένος

Η Χριστιαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μαλλον δεν διατυπωσα σωστα την ερωτηση ... Ειμαι μια μαζί τους επιτυχοντες και την εκθεση την εγραψα μονη μου... Επειδη ετυχε να παρει το ματι μου κατι αλλους που ειχαν εκθεσεις τελειες και διορθωμενες απο φιλολογους με τους οποίους κανω μάθημα ειχα αποκλισει την οποία πιθανότητα να περασω ... Να που ομως εκτιμηθηκε η πρωτοτυπία και η προσπάθεια... Δεν το περιμενα καθολου... Απευθυνομαι σε οσους πηγαν στο Στρασβουργο δλδ στους επιτυχοντες για τυχον συμβουλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Μαλλον δεν διατυπωσα σωστα την ερωτηση ... Ειμαι μια μαζί τους επιτυχοντες και την εκθεση την εγραψα μονη μου... Επειδη ετυχε να παρει το ματι μου κατι αλλους που ειχαν εκθεσεις τελειες και διορθωμενες απο φιλολογους με τους οποίους κανω μάθημα ειχα αποκλισει την οποία πιθανότητα να περασω ... Να που ομως εκτιμηθηκε η πρωτοτυπία και η προσπάθεια... Δεν το περιμενα καθολου... Απευθυνομαι σε οσους πηγαν στο Στρασβουργο δλδ στους επιτυχοντες για τυχον συμβουλες

Ακυρο,μπερδεψα τους διαγωνισμους,just ignore it :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top