Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Τελείωσε και αυτό το οριστικοποίησα :) :)
Τον Αριθμό Πρωτοκόλλου τον θέλουμε κάπου;;

Οχι, εγώ πέρσι δεν τον κράτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι... εχω κανει μηχανογραφικο και το οριστικοποιησα απο την περασμενη πεμπτη.... και μια κοπελα τωρα μου λεει οτι στο φροντ. της της ειπαν να παει στο σχολειο λεει να το κανει για να παρει κατι πρωτοκολλα και νεους κωδικους για μετα να μπορει να δει που περασε! ωστοσο εμενα δεν μου ειπαν τιποτα τετοιο και γενικα δεν ξερω τιποτα τετοιο απο πουθενα, απλα πηγα το εκανα με τους κωδικους μου και μετα πηρα την εκτυπωση του και την εβαλα σε ενα ντοσιε..... τι ειναι ολα αυτα που τις ειπαν?! ισχυουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι... εχω κανει μηχανογραφικο και το οριστικοποιησα απο την περασμενη πεμπτη.... και μια κοπελα τωρα μου λεει οτι στο φροντ. της της ειπαν να παει στο σχολειο λεει να το κανει για να παρει κατι πρωτοκολλα και νεους κωδικους για μετα να μπορει να δει που περασε! ωστοσο εμενα δεν μου ειπαν τιποτα τετοιο και γενικα δεν ξερω τιποτα τετοιο απο πουθενα, απλα πηγα το εκανα με τους κωδικους μου και μετα πηρα την εκτυπωση του και την εβαλα σε ενα ντοσιε..... τι ειναι ολα αυτα που τις ειπαν?! ισχυουν????

Οχι, π@π@ριες απλά σου λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχαχα οκ σε ευχαριστω πολυ γιατι χεστηκα πανω μου . πραγματικα ομωσ μερικα φροντηστηρια ειναι πολυ %$^%^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Λοιπόν,το χω σχεδόν έτοιμο μπροστά μου,αύριο μάλλον θα το οριστικοποίησω για να ηρεμήσω και γω!

1.Στατιστική και Ασφαλιστική Επιστήμη ΠΑΠΕΙ
2.Στατιστική ΟΠΑ
3.Διεθνών και Ευρωπαικών Οικονομικών Σπουδών ΟΠΑ
4.Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΠΕΙ
5.Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ
6.Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ
7.Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής ΠΑΠΕΙ
8.Μαθηματικό Σάμου
9.Οικονομικών Επιστημών Βόλου
10.Πληροφορική με εφαρμογές στην Βιοιατρική
11.Πληροφορική Λαμίας
12.Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (ΤΕΙ Πειραιά)
13.Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (ΤΕΙ Χαλκίδας)

Λοιπόν,τι λέτε;:hmm:
Μήπως να βάλω το Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής πριν το Διεθνών και Ευρωπαικών Οικονομικών Σπουδών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HarryHar

Νεοφερμένος

Ο HarryHar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια μια ερωτηση. Οταν λεει: Βεβαιώνω ότι δεν έχω δηλώσει προτίμηση για σχολή ή τμήμα στο οποίο είμαι ήδη εγγεγραμμένος/η, τι ακριβως εννοει?
Θελω να πω, εγω που ξαναεδωσα ειμαι ηδη εγγεγραμμενος στην Πληροφορικη Ιωαννινων, μπορω ομως στο μηχανογραφικο να δηλωσω την Πληροφορικη Θεσσαλονικης ή μου απαγορευει να δηλωσω γενικα τις Πληροφορικες? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση. Οταν λεει: Βεβαιώνω ότι δεν έχω δηλώσει προτίμηση για σχολή ή τμήμα στο οποίο είμαι ήδη εγγεγραμμένος/η, τι ακριβως εννοει?
Θελω να πω, εγω που ξαναεδωσα ειμαι ηδη εγγεγραμμενος στην Πληροφορικη Ιωαννινων, μπορω ομως στο μηχανογραφικο να δηλωσω την Πληροφορικη Θεσσαλονικης ή μου απαγορευει να δηλωσω γενικα τις Πληροφορικες? :S

σου απαγορευει να δηλωσεις το τμημα στο οποιο ηδη εισαι
δλδ εσυ δεν μπορεις να δηλωσεις πληροφορικη ιωαννινων (δεν εχει και νοημα)
ολες τις αλλες πληροφορικες μπορεις κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων

Νεοφερμένος

Η Κων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα
Πώς πιστεύετε ότι θα κινηθούν οι βάσεις των πολυτέκνων και των τριτέκνων;
Θα δούμε πάλι χαμηλές βάσεις σε υψηλόβαθμα ΑΕΙ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λοιπόν ΝΟΜΙΖΩ τελικά θα είναι αυτό:
(δεν έχω μπει καν στο site να δω αν είναι σωστος ο κωδικός που θυμάμαι. λολ.)
Θυμίζω 18537 στο 3ο και 18475 2ο/4ο

Ιατρική Αθηνας
Ιατρική Πάτρας
Ιατρική Θεσσαλονικης
Ιατρική Θεσσαλιας (Λαρισα)
Ιατρικη Ιωαννινων
Ιατρική Κρήτης (Ηράκλειο)
Ιατρική Θράκης (Αλεξανδρούπολη)
Φαρμακευτική Αθήνας
ΗΜΜΥ ΕΜΠ
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
Μηχανολόγων ΕΜΠ
Ναυπηγών Μηχ ΕΜΠ
Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Παν Αθηνας
Βιολογία Αθηνας
Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων Γεωπον Παν Αθηνας
Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειο
Φυσικοθεραπεία Αθήνας
Εργοθεραπεία Αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Λοιπόν ΝΟΜΙΖΩ τελικά θα είναι αυτό:
(δεν έχω μπει καν στο site να δω αν είναι σωστος ο κωδικός που θυμάμαι. λολ.)
Θυμίζω 18537 στο 3ο και 18475 2ο/4ο

Ιατρική Αθηνας
Ιατρική Πάτρας
Ιατρική Θεσσαλονικης
Ιατρική Θεσσαλιας (Λαρισα)
Ιατρικη Ιωαννινων
Ιατρική Κρήτης (Ηράκλειο)
Ιατρική Θράκης (Αλεξανδρούπολη)
Φαρμακευτική Αθήνας
ΗΜΜΥ ΕΜΠ
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
Μηχανολόγων ΕΜΠ
Ναυπηγών Μηχ ΕΜΠ
Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Παν Αθηνας
Βιολογία Αθηνας
Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων Γεωπον Παν Αθηνας
Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειο
Φυσικοθεραπεία Αθήνας
Εργοθεραπεία Αθηνας

εχεις σκεφτει τι ειδικοτητα θα παρεις?μην αγχωνεσαι παντως,εχεις να το σκεφτεις εξι χρονια,χαχαχα.
καλη σταδιοδρομια
το δικο μου σε λιγο οριστικοποιημενο.
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΕΜΦΕ ΑΘΗΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑ
ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΑΛ/ΠΟΛΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΔΕΤ ΑΘΗΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΛΑΜΙΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΙΓΙΟ
ΔΙΑΤ.ΔΙΑΙΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΔΙΑΤ.ΔΙΑΙΤ ΣΗΤΕΙΑ
ΔΙΑΤ.ΔΙΑΙΤ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
με 17844 3ο και 16713 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
παιδια το μαθηματικο βγαινει?
θελει παρα πολυ διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
παιδια το μαθηματικο βγαινει?
θελει παρα πολυ διαβασμα?

βρες μου μια σχολή που βγαίνει χωρίς διάβασμα και θα παω εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
σωστος
απλα θελει πολυ διαβασμα?
πιο πολυ απο οτι στην γ λυκειου? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου δείχνει από το πρωί ότι είναι εκτός λειτουργίας το σύστημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
παιδια το μαθηματικο βγαινει?
θελει παρα πολυ διαβασμα?

Ναι, θελει πολυ διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
«Ξεπεράστηκε το όριο συνδέσεων
Υπάρχουν πάρα πολλές συνδέσεις στη σελίδα. Παρακαλούμε δοκιμάστε (....)»


Αυτό μου λέει εδώ και μισή ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
«Ξεπεράστηκε το όριο συνδέσεων
Υπάρχουν πάρα πολλές συνδέσεις στη σελίδα. Παρακαλούμε δοκιμάστε (....)»


Αυτό μου λέει εδώ και μισή ώρα.

θα εχει πλακα να μην μπορεσω να το κανω τελευταια μερα
εγω το αφηνω δλδ για τις 11-12 του μηνα

να δηλωσω μαθηματικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
«Ξεπεράστηκε το όριο συνδέσεων
Υπάρχουν πάρα πολλές συνδέσεις στη σελίδα. Παρακαλούμε δοκιμάστε (....)»


Αυτό μου λέει εδώ και μισή ώρα.
Same here. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειου
ειναι καλο??
ειναι πολυ θεωριτικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top