Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Εδώωωωωωω...Αλλά μπορεί λόγω υπερφόρτωσης,να έχει πέσει το σύστημα,τώρα...Αλλά προσπαθηστε. Θα μπει..Περσυ, μπηκε με τη πρωτη,παντως...

https://www.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εδώωωωωωω...Αλλά μπορεί λόγω υπερφόρτωσης,να έχει πέσει το σύστημα,τώρα...Αλλά προσπαθηστε. Θα μπει..Περσυ, μπηκε με τη πρωτη,παντως...

https://www.minedu.gov.gr/

Εννοείς results.minedu.gov.gr; Μόνο τους βαθμούς δίνει... όχι συγκεκριμένα και των δύο βαθμολογητών! Εκτός βέβαια και αν δε βλέπω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ούτε εγώ τα βρίσκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν μπορώ να μπω,μου βγάζει αυτό..Server Error

500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εννοείς results.minedu.gov.gr; Μόνο τους βαθμούς δίνει... όχι συγκεκριμένα και των δύο βαθμολογητών! Εκτός βέβαια και αν δε βλέπω κάτι.

Δε σας βγαζει πχ Εκθεση 160 α βαθμολογητης: ταδε βαθμο β βαθμολογητης: ταδε;

Εμενα περσυ τα ειχε βγαλει... Το θυμαμαι καλα...Γιατι εβριζα τον εναν,σε ενα μαθημα...


Δυστυχως,θα εχει πεσει το συστημα..Γι αυτο βγαζει error....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δε σας βγαζει πχ Εκθεση 160 α βαθμολογητης: ταδε βαθμο β βαθμολογητης: ταδε;

Εμενα περσυ τα ειχε βγαλει... Το θυμαμαι καλα...Γιατι εβριζα τον εναν,σε ενα μαθημα...

Χαχα... Πιθανότατα να το άλλαξαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
θα ξαναλειτουργησει το συστημα ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Χαχα... Πιθανότατα να το άλλαξαν...

Ναι,γιατι ειχα εκθεση 160 και ο ενας μου εβαλε 90 και ο αλλος 70..Και εβριζα αυτον με το 70,γιατι φοβομουν οτι θα στοιχησει..Αλλά ευτυχως,οχι.....χαχαχαχα...:p


θα ξαναλειτουργησει το συστημα ετσι?

Ναι βρε συ..Απλα επεσε το συστημα,γιατι θα μπηκαν παρα πολλοι συγχρονως..Το ιδιο εγινε και με τις βασεις, περσυ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
τετοια ωρα μπαινουν πολλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγώ γιατί μπαίνω ρε παιδιά;; κάτσε να βγω μπορεί να το βαραίνω εγώ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Λετε να βγαλουν κανα στατιστικο στοιχειο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Σύμφωνα με δημοσίευμα της ηλεκτρονικής έκδοσης της Καθημερινής:"Μισή αγωνία... τέλος την Παρασκευή για τους υποψηφίους των φετινών πανελλαδικών εξετάσεων για τα ΑΕΙ. Τότε, σύμφωνα με τη σχετική εγκύκλιο του υπουργείου Παιδείας, θα αναρτηθούν οι βαθμοί στα λύκεια. Οι βάσεις εισαγωγής θα ανακοινωθούν το τρίτο δεκαήμερο του Αυγούστου.

Ειδικότερα, σύμφωνα με τη σχετική εγκύκλιο του υπουργείου Παιδείας, οι βαθμοί των περίπου 82.500 υποψηφίων Γενικών Λυκείων και της ομάδας Β’ των Επαγγελματικών Λυκείων (διεκδικούν θέση και σε πανεπιστήμια και σε ΤΕΙ, ενώ οι υποψήφιοι της ομάδας Α’ μόνο σε ΤΕΙ) θα ανακοινωθούν την Παρασκευή μετά τη 1 μ.μ. σε όλα τα λύκεια της χώρας, ενώ οι υποψήφιοι θα μπορούν, μετά τη 1 μ.μ. επίσης, να βρίσκουν τη βαθμολογία τους και στην ιστοσελίδα https://results.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό τους και τους τέσσερις αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.

Κατόπιν θα ακολουθήσει η ανακοίνωση από το υπουργείο Παιδείας των συγκεντρωτικών στατιστικών στοιχείων των βαθμολογιών, βάσει των οποίων μπορούν να γίνουν εκτιμήσεις για την πορεία των βάσεων εισαγωγής."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Να δούμε αν αυτό θα γίνει σήμερα, ή από Δευτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Και στο δικο μου σχολειο το ιδιο, θα συνιστουσα εφοδο στο γραφειο του σχολειου ολοι την Δευτερα :mad:

εγω ρωτησα το διευθυντη κια μου ειπε πως δεν μπορει να μου δωσει τετοια δεδομενα! :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εγω ρωτησα το διευθυντη κια μου ειπε πως δεν μπορει να μου δωσει τετοια δεδομενα! :worry::worry::worry:

ΧΑΧΑΧαχααχαχ πες του αν ξέρει το άλλο με τον Τοτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγω ρωτησα το διευθυντη κια μου ειπε πως δεν μπορει να μου δωσει τετοια δεδομενα! :worry::worry::worry:

αν είναι δυνατόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
καλα ειναι και γκαγκα η διευθυντρια μας!δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο εχουμε ξεκατινιαστει!να ειμαστε στην μεση του προαυλιου και να βριζομαστε!!σας λεω τρομερο ξεκατινιασμα!τελος παντων ευτυχως τελειωσαμε κα ιδεν θα την ξαναδω!16 χιλιαδες εβγαλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε το μηχανογραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αντε τωρα να περιμενουμε τις βασεις τελος Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δεν αναφέρθηκε ακόμα προθεσμία υποβολής μηχανογραφικου Γιωργο,απο βδομαδα θα την ανακοινωσουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top