Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,345 μηνύματα σε 79,246 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 417 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτηματολόγιο φοιτητικής εργασίας

charris97

Νεοφερμένος

Ο charris97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O charris97 έγραψε: στις 15:21, 03-12-19:

Γεια σας παιδια.Θα μπορουσατε να αφιερωσετε ενα λεπτακι να απαντησετε ενα ερωτηματολογιο για την φοιτητικη μου εργασια; ( https://docs.google.com/forms/d/1_2I...qvAonR8GLO2Wps )

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη charris97 : 03-12-19 στις 15:28.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeoCommand ΙΚΑΡΩΝ ΙΚΑΡΩΝ ΑΕΤΟΙ έγραψε: στις 15:09, 04-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από charris97
Γεια σας παιδια.Θα μπορουσατε να αφιερωσετε ενα λεπτακι να απαντησετε ενα ερωτηματολογιο για την φοιτητικη μου εργασια; ( https://docs.google.com/forms/d/1_2IR2TG9GVmQ2idsec8oft5p8YkJ6qvAonR8GLO2Wps )

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!!!
Καλή επιτυχία στην εργασία σου!

Έκανα το ερωτηματολόγιο σου, μόνο που δε βρήκα το ναι και όχι που γράφει η εκφώνηση.
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 15:45, 04-12-19:

Ενδιαφέρον θέμα. Στα πλαίσια ποιας σχολής υλοποιείται η εργασία;
Παράθεση

charris97

Νεοφερμένος

Ο charris97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O charris97 έγραψε: στις 16:55, 04-12-19:

@geocommand Στην ουσια εννοουμε πως αμα κανεις την προσφορα και απαντησει οχι δεν θα κερδισει κανεις σας τιποτα..Για αυτο κανεις μια προσφορα που πιστευεις οτι θα δεχτει,για να κερδισετε και οι 2

Αρχική Δημοσίευση από DumeNuke
Ενδιαφέρον θέμα. Στα πλαίσια ποιας σχολής υλοποιείται η εργασία;
@dumenuke Ναι ειναι ενδιαφερον.Οικονομικων Επιστημων φιλε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη charris97 : 04-12-19 στις 16:55. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια