Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,330 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,523 μηνύματα σε 75,869 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 196 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίνετε πανελλαδικές ή έχετε άποψη για τα θέματα και τη συζήτηση; Εγγραφείτε για να σχολιάσετε!

Όνομα χρήστη:
Email: Συμφωνώ με τους Όρους Χρήσης.
Human Verification

Τυχαία ερώτηση

Πανελλήνιες 2018

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 07:53, 29-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Στο σχολείο τα είχα δει θυμάμαι κατά τις 10; 11; Κάπου εκεί.
Και σε μας ετσι ηταν περυσι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,533 μηνύματα.

O ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 08:16, 29-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ερχεται το τελος μου υπολογισω απο 12
600- 12.800
Χέσε μας ρε Φώτη που έρχεται το τέλος σου. Μια εξέταση είναι, δεν θα τα βάψεις μελανά. Επιλογές υπάρχουν.
Καλά αποτελέσματα παιδιά.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 08:48, 29-06-18:

Βρε παιδια εγω λεω να παρω βαρκα για τιμπουκτου οσο προλαβαινω... ,
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

harry akritas

Διάσημο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 838 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 09:47, 29-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ερχεται το τελος μου
Να σαι καλά ρε Φώτη, μου έφτιαξες τη μέρα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 09:51, 29-06-18:

Τι θες να πεις?
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 09:58, 29-06-18:

δεν θα ανοιξει θεμα για τα αποτελεσματα?
Παράθεση

harry akritas

Διάσημο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 838 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 10:02, 29-06-18:

Θέλω να πω ότι κάτι τέτοιες αντιδράσεις φέρνουν... γέλιο
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 10:47, 29-06-18:

Παιδιά είμαι λίγο αγχωμένος γιατί ενώ υπολογίζω κάπου στα 17.000 μόρια (με τα οποία πιάνω το στόχο μου) φοβάμαι ότι όταν πάω να δω τους βαθμούς θα δω κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που υπολογίζω. Αυτό γιατί πέρσι ένας φίλος μου που στόχευε ιατρική κατέληξε με 12.000 μόρια ενώ την προηγούμενη μέρα έλεγε υπολογίζω κάπου 18.600...
Δεν ξέρω αν όντως το πίστευε ή αν κορόιδευε τον κόσμο... Ελπίζω το μεσημέρι να πάω για μπάνιο χαρούμενος και να μην μείνω σκεπτικός στο σπίτι...
Παράθεση

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O ΣπύροςΔ έγραψε: στις 10:49, 29-06-18:

Προφανως και κορόιδευε.ισως το μόνο που μπορείς να δεις διαφορά με αυτό που υπολογίζες είναι η έκθεση . Στα αλλα θα είσαι στο βαθμό που υπολογίζεις.
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 10:51, 29-06-18:

Ίσως να μην τον ένοιαζε κι όλας γιατί αυτή τη στιγμή είναι Βουλγαρία και σπουδάζει φαρμακευτική.
Παράθεση

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 474 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 10:59, 29-06-18:

6000 μόρια δεν είναι σε καμία περίπτωση επειδή τον βαθμολόγηση αυστηρά ή κάτι τέτοιο. Προφανώς και κορόιδευε ο φίλος σου. Στην χειρότερη περίπτωση Αφού υπολογίζεις 17000 άντε να έχεις 16500 ενώ στην καλυτερη μπορεί να φτάνεις και 17500. Κάπου εκεί κυμαίνεται η διαφορα. Δεν πρόκειται να υπολογίζεις 17000 και να βρεθείς με 15000
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,327 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:01, 29-06-18:

Σημείωση συντονιστή: Έχει ανοίξει νέο θέμα για τα αποτελέσματα των πανελληνίων 2018. Για σχόλια, βαθμολογίες, συναισθήματα και οτιδήποτε άλλο θέλετε ας γράψουμε εκεί!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

the purge

Νεοφερμένος

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O the purge civil engineering 4 life έγραψε: στις 16:33, 02-07-18:

καλησπερα παιδια. φετος εδωσα πανελλαδικες και εχω ορισμενες αποριες.θα ηθελα να σπουδασω στο τμημα των πολιτικων μηχανικων ,λογικα πιανω πατρα. ειναι καλο τμημα? επιπλεον ειναι δυσκολη σχολη? γενικα αν καποιος το εχει σπουδασει το αντικειμενο μπορει να μου πει γνωμες?. ευχαριστω πολυ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες