Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,330 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,523 μηνύματα σε 75,869 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 195 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετεγγραφή ΜΜΕ

Hria

Νεοφερμένος

H Hria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Hria έγραψε: στις 12:25, 13-04-18:

Υπάρχουν 3 τμήματα ΜΜΕ στην Ελλαδα. Ένα στην Θεσσαλονίκη ένα στο Πάντειο και το άλλο στο ΕΚΠΑ. Μήπως γνωρίζει καποιος από εσάς αν καποιος περάσει στην Θεσσαλονίκη και κάνει μετεγγραφή για οικονομικούς λόγους με ποια κριτήρια θα τον στείλουν στο Πάντειο ή στο Καποδιστριακό; Ή απλώς επιλέγει ο φοιτητής;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hria : 13-04-18 στις 12:30.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λένω

Διακεκριμένο μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 13:40, 13-04-18:

Ανάλογα με τον αριθμό των μορίων από τα κριτήρια των μετεγγραφών που θα συγκεντρώσει ο καθένας από όσους καταθέσουν αίτηση μετεγγραφής μέχρι να συμπληρωθεί ο αριθμός που ισούται με το 15% του συνολικού αριθμού εισαχθέντων ανά σχολή.΄Οσα περισσότερα μόρια συγκεντρώσεις τόσες περισσότερες πιθανότητες έχεις να μετεγγραφείς στη σχολή που επιθυμείς.
https://www.esos.gr/sites/default/fi...653ps-s2l2.pdf
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μετεγγραφή από ΕΠΑΛ σε ΓΕΛ - Από Manou1297
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-12 στις 13:23.
    • Αμοιβαία Μετεγγραφή - Από dimi10
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:43.
    • Ερώτηση για μετεγγραφή - Από tasosatha
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 5ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-09 στις 11:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα