Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ο δολοφώνος με το πριώνι η νέα ταινία φοβερή αν και λίγο βάναυση(πολλύ)

Εως και πάαααρα πολύ θα έλεγα!Έχει χαβαλέ όμως!

Εγώ είδα το THEM,ένα γαλλικό θρίλερ που βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα.Πολύ καλό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εως και πάαααρα πολύ θα έλεγα!Έχει χαβαλέ όμως!

Εγώ είδα το THEM,ένα γαλλικό θρίλερ που βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα.Πολύ καλό!!

Μου την έσπασε λίγο αλλα καλό ήταν μου την σπάνε όταν παιζουν ελάχιστοι ηθοποιοι ( καλοσίρθες ξανά άλεξ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μου την έσπασε λίγο αλλα καλό ήταν μου την σπάνε όταν παιζουν ελάχιστοι ηθοποιοι ( καλοσίρθες ξανά άλεξ)

Ναι,είναι low-budget αλλά έχει ατμόσφαιρα.

Υ.Γ.:Thanks!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι,είναι low-budget αλλά έχει ατμόσφαιρα.

Υ.Γ.:Thanks!:)

Πές μου ότι είσαι θριλεράκιας; θα γούσταρα ατελείωτα, έχω δεί τα πάντα κατα κιριολεξία θέλω νέα πνωή, ή παλιά καλο θρίλερ να είναι και είμαι μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Είδα για 5η ή 6η φορά το "Ο καλύτερος μου φίλος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το Black Dahlia. Μέτριο το βρήκα. Δεν με τράβηξε ιδιαίτερα η πλοκή. Αλλά είχε ωραία ατμόσφαιρα και φορούσαν ΤΕΛΕΙΑ ρούχα (άλλες εποχές παιδί μου!:P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είδα το Black Dahlia. Μέτριο το βρήκα. Δεν με τράβηξε ιδιαίτερα η πλοκή. Αλλά είχε ωραία ατμόσφαιρα και φορούσαν ΤΕΛΕΙΑ ρούχα (άλλες εποχές παιδί μου!:P ).

Είδα το "Children of men", αλλά δεν μου άρεσε. Με όσα είχα ακούσει το περίμενα γ@μ@το, αλλά αν και η βασική ιδέα μου άρεσε, μου φάνηκε χωρίς πλοκή, ελλιπές και δεν με κράτησε σε αγωνία καθόλου.:ermm:

Καλά βρε underwater μήπως είδαμε αυτές τις ταινίες μαζί και δεν το θυμάμαι; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Για το Black Dahlia άκουσα κι εγώ πως είναι ψιλομάπα και απόρησα είναι η αλήθεια γιατί βασίζεται σε πολύ δυνατό σενάριο,με πολύ καλό καστ και εξαιρετικό σκηνοθέτη!

Wtf,τι μπορεί να πήγε στραβά???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αγγλικός τίτλος?

Ψιτ υπάρχουν κι ελληνικές ταινίες:P

Είδα το Black Dahlia. Μέτριο το βρήκα. Δεν με τράβηξε ιδιαίτερα η πλοκή. Αλλά είχε ωραία ατμόσφαιρα και φορούσαν ΤΕΛΕΙΑ ρούχα (άλλες εποχές παιδί μου!:P ).

Ούτε εμένα με συγκίνησε ιδιαίτερα.Αν κι όντως το στόρυ ήταν πολύ καλό.Δεν μπορώ να προσδιορίσω τι αλλά πάντως κάτι έλειπε απο την ταινία:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ούτε εμένα με συγκίνησε ιδιαίτερα.Αν κι όντως το στόρυ ήταν πολύ καλό.Δεν μπορώ να προσδιορίσω τι αλλά πάντως κάτι έλειπε απο την ταινία:/:

:hmm: και το είχα στο προγραμμα να το κατεβνοικιάσω... να μην το κάνω ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλά βρε underwater μήπως είδαμε αυτές τις ταινίες μαζί και δεν το θυμάμαι; :confused: :P

Λες;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
:hmm: και το είχα στο προγραμμα να το κατεβνοικιάσω... να μην το κάνω ε? :P

Δες το δεν έχεις να χάσεις κάτι, απλά δεν είναι απο τις ταινίες που θα την πεις "ταινιάρα" ή που θα θες να ξαναδείς.Τουλάχιστον για μένα, γούστα είναι αυτά:/:





























Κατεβνοικιάσεις......μάλιστα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Sabotage, του Χίτσκοκ!
Καλο ηταν.. Πιο πολυ μ αρεσαν οι αλλες του ταινιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μόλις είδα το Man of the Year


αρκετά καλές ερμηνίες
Αναμενόμενα καλός φυσικά ο Robin Williams που προσωπικά δεν με αφήνει ποτέ δυσαρεστημένη.


7/10 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "Volver" και μου άρεσε πολύ! Είμαι άλλωστε πολύ fan του Almodovar. Το στόρυ αρκετά δυνατό, σουρρεαλιστικό σε μερικά σημεία (κλασσικά), οι ερμηνείες πολύ καλές και το μεσογειακό τοπίο παντού! Πεθύμησα σπίτι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top