Συζήτηση για τον Προγραμματισμό και Δίκτυα γ επάλ(Ασκήσεις,Ερωτήσεις κλπ)

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Α, κατάλαβα! Thanks για την βοήθεια!!!! Εγώ μπερδεύτηκα, δεν ήξερα αν έπρεπε να χρησιμοποιήσω μία ή περισσότερες μεταβλητές. :P

Οπότε πρέπει να πηγαίνει κάπως έτσι ε;

program anastrofos_arithmos;
var
a, b, c: integer;
begin
readln (a, b, c);
writeln (c, b, a);
end.

Ναι μπράβο τώρα δεν θυμάμαι καλά την σύνταξη σε pascal αλλά σωστό μου φένεται...Το σκεπτικό πάντως αυτό είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά δεν ήταν αυτή η λύση του προβλήματος... η λύση γινόταν με div και mod. :whistle:
Πάντως σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Τελικά δεν ήταν αυτή η λύση του προβλήματος... η λύση γινόταν με div και mod. :whistle:
Πάντως σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια! :)
Ε δεν το ξεκαθάρισες.Που να το φανταστώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε δεν το ξεκαθάρισες.Που να το φανταστώ...:P

Α, εδώ έχεις λάθος! :) Εγώ έβαλα τη εκφώνηση του προβλήματος! ;)

Η καθηγήτρια του προγραμματισμού μάς έβαλε μία άσκηση (κεφάλαιο 9) η οποία λέει:

Να γράψετε πρόγραμμα που να διαβάζει ένα τριψήφιο ακέραιο αριθμό και να τον τυπώνει αντίστροφα Π.χ.

ο αριθμός είναι 123
ο ανάστροφος είναι 321
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Α, εδώ έχεις λάθος! :) Εγώ έβαλα τη εκφώνηση του προβλήματος! ;)
Γιατί έτσι όπως στο πα εγώ δεν γινόταν και πάλι?Τελοσπάντων λέω αφού τώρα μπήκανε και στην pascal θα θέλει κάτι απλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αρε Αναστασια αν το εβλεπα την μερα που το εβαζες θα σου εξηγουσα πως να το λυσεις!!! Την θυμωμουνα κιολας.
Ητανε απο τις πρωτες "απλες" ασκησεις που καναμε με pascal. Σχετικα ευκολη ητανε.
Εμεις τωρα κανουμε functions-Procedures.......Αλλο φρουτο απο εκει.
Ευκολα ειναι και αυτα.Αρχιζω και τα παω λιγο καλυτερα εχω να πω απο τι τα πηγαινα πιο πριν.Μακαρι να τα παω ακομη καλυτερα!!!!
Καμια μερα που θα μας βαλει καμια ακσηση θα ποσταρω,να παρω αποψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί έτσι όπως στο πα εγώ δεν γινόταν και πάλι?

Όχι! :) Αφού η εκφώνηση έλεγε για έναν ακέραιο αριθμό! Εμείς χρησιμοποιήσαμε 3 διαφορετικές μεταβλητές, που η καθεμιά αντιστοιχούσε σε μία τιμή! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ητανε πολυ απλη η λυση ετσι οπως την σκεφτηκατε παιδια...Ηταν πονηρη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ητανε πολυ απλη η λυση ετσι οπως την σκεφτηκατε παιδια...Ηταν πονηρη :hmm:
Ναι και τώρα που θυμάμαι και την πρώτη φορά που μας την έβαλε έτσι την είχα λύσει πονηρά:DΜετά την έκανα κανονικά όταν μου εξήγησε πώς την ήθελε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εγω βασικα οταν μας την ειχε βαλει δεν την ειχα λυσει καθολου..!! Αλλα μετατην καταλαβα και την αποθηκευσα στο "σκληρο δικσο":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειά σας παιδιά... :)

Πού βρίσκεστε στην ύλη; Πώς τα πάτε με τα μαθήματα και το άγχος; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εμεις παντως αν και δευτερα ειμαστε στο 7.7:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά... :)

Πού βρίσκεστε στην ύλη; Πώς τα πάτε με τα μαθήματα και το άγχος; :whistle:

Αναστασια Γεια...:clapup: Καιρο εχεις να μπεις νομιζω.Και εγω δεν πολυμπαινω τωρα. Εμεις στα δικτυα ειμαστε στο 7.11 "Ηλεκτρονικο Ταχυδρομειο" τωρα. Μακαρι να βγαλουμε τουλαχιστον το 7ο κεφ πριν τις διακοπες του πασχα για να κανουμε μια γερη επαναληψη και μετα το 8ο ειναι κ μικρο,μακαρι να ειναι κ "ευκολο" οπως τα αλλα και νομιζω πως ειμαι μια χαρα! Στον προγραμματισμο ειμαστε πολυ καλα.Κανουμε για 3η φορα επαναληψη Θεωρια-Ασκησεις.Με την θεωρια δεν εχω κανενα προβλημα ειναι γελοια,με τις ασκησεις υπαρχει ενα μικρο προβληματακι ακομη αλλα καλυτερευω νομιζω.
Οσον αφορα το αγχος δεν παιζεται!!! Την μια μερα ειμαι καλα την αλλη οχι και δεν συμαζευεται το πραγμα.Τα μαθηματικα με χαλανε λιγο γιατι ειμαι η του υψους η του βαθους.Μια ειναι ευκολα μια δυσκολα και ειμαι λιγο καπως.

Εσυ πως τα πας βρε Αναστασια..?? Καλα σε ολα τα μαθηματα?? Πως τα βλεπεις τα πραγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
εμεις παντως αν και δευτερα ειμαστε στο 7.7:D


Καλα τι κανετε......:/: Εμεις ειμαστεστο 7.11 σε λιγο θα μας φτασεται ρε!!! Μια χαρα θα τα πατε.Αν κανεις και καμια επαναληψη το καλοκαιρι μεχρι εκει π φτασατε θα εισαι super.
Μπραβο-Μπραβο.........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειά σου Κώστα! :D

Κάθε μέρα μπαίνω στο forum, αλλά δεν φαίνομαι γιατί είμαι αόρατη! :P Δεν πολυγράφω κιόλας, οπότε λογικό είναι να έχετε χάσει τα ίχνη μου! :P

Νόμιζα ότι θα είστε πιο μπροστά στην ύλη στα Δίκτυα. :confused: Κι εμείς εκεί είμαστε και χάσαμε και πόσα μαθήματα. Γενικά με τα Δίκτυα δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα (αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν αγχώνομαι κιόλας :/:), γιατί είναι καθαρά θέμα διαβάσματος. Ειδικά τώρα που έχουμε μπει στο κεφάλαιο 7.11 καλά είναι, γιατί είναι αρκετά εύκολα τα πρωτόκολλα... λίγο πολύ γνωστά είναι και βγαίνουν εύκολα. :)

Την προηγούμενη Παρασκευή στον προγραμματισμό κάναμε την for. Γενικά το τρενάραμε λίγο, για να κάνουμε επαναλήψεις σε κάτι παλαιότερες ασκήσεις που είχαμε κάνει στην αρχή της χρονιάς. Τις μετατρέπουμε τώρα σε Pascal. Εννοείται ότι δεν βλέπουμε τις λύσεις! Διαπίστωσα ότι τα πήγα πολύ καλά και οι περισσότερες μου βγήκαν εύκολα. Φυσικά, υπήρξαν και ασκήσεις τις οποίες δεν μπόρεσα να βγάλω. :( Τώρα τελειώνουμε κάποιες ασκησούλες που μας είχε βάλει η καθηγήτριά μας και θα τελειώσουμε την ύλη. Με το που θα τελειώσουμε, θα αρχίσουμε τις επαναληψούλες και θα λύνουμε ασκήσεις. Λέμε και στην καθηγήτριά μας να γράφουμε κανένα τεστάκι με ασκησούλες, για να βλέπουμε πού βρισκόμαστε! Πάντως, δεν μπορώ να πω... έχω βελτιωθεί κατά πολύ κι ελπίζω να τα καταφέρω! :worry:

Άλλο χάλι τα μαθηματικά! :( Δεν ξέρω τι να πω... Δυστυχώς, δεν τα έχω πάρει και πολύ στα σοβαρά, γιατί δίνω περισσότερη βαρύτητα στα μαθήματα ειδικότητας. Βέβαια, δεν έχω και μαύρα μεσάνυχτα, αλλά δεν είμαι και αστέρι! Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι γενικά η ύλη μας δεν είναι τρομερά μεγάλη και δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολη (εν συγκρίσει με τα μαθηματικά κατεύθυνσης κλπ). Με λίγο περισσότερο διαβασματάκι πιστεύω πως θα τα βγάλουμε πέρα!

Και στην έκθεση δεν είμαι και πολύ super duper, αλλά τα βγάζω πέρα! Θα αρχίσουμε να γράφουμε περισσότερες εκθέσεις τώρα και πιστεύω πως θα λυθώ και θα έχω την ευχέρεια να διαχειρίζομαι τα θέματα. Το θετικό είναι ότι είμαι αρκετά καλή στο γράψιμο (έχω καλό λόγο, χρησιμοποιώ ωραίες λέξεις κλπ) κι ευελπιστώ ότι με λίγη προσπάθεια και μελέτη θα τα βγάλω πέρα! Το βασικό μου πρόβλημα, το οποίο πρέπει να δουλέψω, είναι ότι δεν έχω πολλές ιδέες για να συνθέσω την έκθεσή μου και να έχει αρκετό περιεχόμενο. :/: Πιστεύω πως αν το δουλέψω αυτό δεν θα έχω κανένα πρόβλημα!

Όσον αφορά το άγχος, είμαι έτσι κι έτσι. Υπάρχουν στιγμές που πνίγομαι και με κυριεύει το άγχος και η απαισιοδοξία και άλλες φορές έχω αυτοπεποίθηση και πιστεύω πως θα τα καταφέρω. Όπως καλή ώρα τώρα. Περνάω φάσεις αυτοπεποίθησης! :D:P


εμεις παντως αν και δευτερα ειμαστε στο 7.7

Καλέ, βάλτε λίγο φρένο! Ούτε πανελλήνιες να δίνατε τέτοιο άγχος κι εγρήγορση! :P Αρχίστε τις επαναλήψεις, για να τα εμπεδώσετε καλύτερα κι αφήστε την παράδοση των παρακάτω κεφαλαίων για του χρόνου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
για καποιο λογο παμε πολυ γρηγορα...αυτος μας ειπε την παρασκευη οτι εχουμε χασει πολλα μαθηματα και επρεπε ηδη να ειμαστε στο 8:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
για καποιο λογο παμε πολυ γρηγορα...αυτος μας ειπε την παρασκευη οτι εχουμε χασει πολλα μαθηματα και επρεπε ηδη να ειμαστε στο 8:hmm:


Στο 8....???????? Πες μου οτι κανεις πλακα τωρα.Καλα καθε μερα σας βγαζει απο 2-3 μαθηματα??? Τουλαχιστον τα καταλαβαινεται η ετσι τα κανετε για να περναει η ωρα?

Γειά σου Κώστα! :D

Κάθε μέρα μπαίνω στο forum, αλλά δεν φαίνομαι γιατί είμαι αόρατη! :P Δεν πολυγράφω κιόλας, οπότε λογικό είναι να έχετε χάσει τα ίχνη μου! :P

Νόμιζα ότι θα είστε πιο μπροστά στην ύλη στα Δίκτυα. :confused: Κι εμείς εκεί είμαστε και χάσαμε και πόσα μαθήματα. Γενικά με τα Δίκτυα δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα (αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν αγχώνομαι κιόλας :/:), γιατί είναι καθαρά θέμα διαβάσματος. Ειδικά τώρα που έχουμε μπει στο κεφάλαιο 7.11 καλά είναι, γιατί είναι αρκετά εύκολα τα πρωτόκολλα... λίγο πολύ γνωστά είναι και βγαίνουν εύκολα. :)

Την προηγούμενη Παρασκευή στον προγραμματισμό κάναμε την for. Γενικά το τρενάραμε λίγο, για να κάνουμε επαναλήψεις σε κάτι παλαιότερες ασκήσεις που είχαμε κάνει στην αρχή της χρονιάς. Τις μετατρέπουμε τώρα σε Pascal. Εννοείται ότι δεν βλέπουμε τις λύσεις! Διαπίστωσα ότι τα πήγα πολύ καλά και οι περισσότερες μου βγήκαν εύκολα. Φυσικά, υπήρξαν και ασκήσεις τις οποίες δεν μπόρεσα να βγάλω. :( Τώρα τελειώνουμε κάποιες ασκησούλες που μας είχε βάλει η καθηγήτριά μας και θα τελειώσουμε την ύλη. Με το που θα τελειώσουμε, θα αρχίσουμε τις επαναληψούλες και θα λύνουμε ασκήσεις. Λέμε και στην καθηγήτριά μας να γράφουμε κανένα τεστάκι με ασκησούλες, για να βλέπουμε πού βρισκόμαστε! Πάντως, δεν μπορώ να πω... έχω βελτιωθεί κατά πολύ κι ελπίζω να τα καταφέρω! :worry:

Άλλο χάλι τα μαθηματικά! :( Δεν ξέρω τι να πω... Δυστυχώς, δεν τα έχω πάρει και πολύ στα σοβαρά, γιατί δίνω περισσότερη βαρύτητα στα μαθήματα ειδικότητας. Βέβαια, δεν έχω και μαύρα μεσάνυχτα, αλλά δεν είμαι και αστέρι! Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι γενικά η ύλη μας δεν είναι τρομερά μεγάλη και δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολη (εν συγκρίσει με τα μαθηματικά κατεύθυνσης κλπ). Με λίγο περισσότερο διαβασματάκι πιστεύω πως θα τα βγάλουμε πέρα!

Και στην έκθεση δεν είμαι και πολύ super duper, αλλά τα βγάζω πέρα! Θα αρχίσουμε να γράφουμε περισσότερες εκθέσεις τώρα και πιστεύω πως θα λυθώ και θα έχω την ευχέρεια να διαχειρίζομαι τα θέματα. Το θετικό είναι ότι είμαι αρκετά καλή στο γράψιμο (έχω καλό λόγο, χρησιμοποιώ ωραίες λέξεις κλπ) κι ευελπιστώ ότι με λίγη προσπάθεια και μελέτη θα τα βγάλω πέρα! Το βασικό μου πρόβλημα, το οποίο πρέπει να δουλέψω, είναι ότι δεν έχω πολλές ιδέες για να συνθέσω την έκθεσή μου και να έχει αρκετό περιεχόμενο. :/: Πιστεύω πως αν το δουλέψω αυτό δεν θα έχω κανένα πρόβλημα!

Όσον αφορά το άγχος, είμαι έτσι κι έτσι. Υπάρχουν στιγμές που πνίγομαι και με κυριεύει το άγχος και η απαισιοδοξία και άλλες φορές έχω αυτοπεποίθηση και πιστεύω πως θα τα καταφέρω. Όπως καλή ώρα τώρα. Περνάω φάσεις αυτοπεποίθησης! :D:P



Σε εχουμε χασει βρε....Δεν εχω και κανεναν να μιλησω :( Ουτε ο Λαζαρος μπαινει ουτε και ο Μαριος. Καλα ο Μαριος εχει εξεταστικη τωρα αλλα ο Λαζαρος τον συνεπηραν τα μαθηματα??

Στα Δικτυα Αναστασια και εγω εχω ενα αγχος.Ξερω πως αν κατσω να διαβασω θα ειμαι Οκ.Και διαβαζω αρκετα αλλα και παλι νιωθω οτι δεν τα ξερω. ( Εσυ τα δικτυα τα διαβαζεις παπαγαλια η με δικα σου λογια..? Αναφερομαι σε παραδειγματα και μεγαλα κοματια) Το 7.11 ειναι γενικα δυσκολο ναι,εχει πολυ πραγμα αλλα ειναι κατανοητα αυτα π λεει.Εμεις σημερα καναμε για το WWW και ακομη ενα μαθηματακι απο κατω το οποιο δεν το θυμαμαι τωρα.Δικτυα πιστευω οτι θα γραψω καλα!!!

Προγραμματισμο ειστε λιγο πισω εγω νομιζω...Δεν ξερω.Εμεις τις εχουμε μαθει ολες τις δομες Επαναληψεις.Φυσαμε.Και τα λογικα τους διαγραμματα.Οπως σου ειπα κανουμε επαναληψεις Ασκησεις-Θεωρια.Το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και εγω,καποιες μπορω να τις λυσω καποιες αλλες οχι αλλες γραφω οτι να ειναι......:/:

Μαθηματικα ειναι λιγο δυσκολα μωρε...Δεν ειμαι και καλος πολυ αλλα τα καταλαβαινω.Καποιες ασκησεις δεν μπορω να λυσω δυσκολευομαι.Τωρα λυνουμε τα θεματα απο ολες τις χρονιες των παννεληνιων.2000-2009 απο το ΤΕΕ ακομη και απο Εσπερινα. Το κανουμε καθε φορα π τελειωνουμε ενα κεφαλαιο.Ειμαστε στο τελευταιο εμεις,τελειωνουμε και μετα αρχιζουν οι επαναληψεις σε ασκησεις!!! Κατι θα γραψουμε και εδω.

Εκθεση πρεπει να στρωθω να διαβασω λιγο.Βασικα πηγαινω φροντηστηριο και εχουμε βγαλει πολλα θεματα και σημειωσεις κρατουμε και τα σχετικα.Και την θεωρια την βγαλαμε ολη.
Μας δινει πολλες σημειωσεις για να αναπτυξουμε ενα θεμα,αιτια,τροπους αντιμετωπισεις κλπ.
Τα παω καλα στις εκθεσεις που γραφω (καπου στο 16-17 κυμαινεται ο βαθμος).Διαβασμα Αναστασια!!!

Για το αγχος δεν σου λεω τπτ...Δεν σημαζευεται:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσυ τα δικτυα τα διαβαζεις παπαγαλια η με δικα σου λογια..? Αναφερομαι σε παραδειγματα και μεγαλα κοματια)

Άλλες φορές παπαγαλία κι άλλες με δικά μου λόγια. Το βασικότερο είναι να είσαι εντός θέματος, να αναφέρεις όσα χρειάζονται και να χρησιμοποιείς τους όρους του βιβλίου. Αν τα εφαρμόζεις αυτά είσαι εντάξει! ;)

Προγραμματισμο ειστε λιγο πισω εγω νομιζω...Δεν ξερω.Εμεις τις εχουμε μαθει ολες τις δομες Επαναληψεις.Φυσαμε.Και τα λογικα τους διαγραμματα.Οπως σου ειπα κανουμε επαναληψεις Ασκησεις-Θεωρια.Το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και εγω,καποιες μπορω να τις λυσω καποιες αλλες οχι αλλες γραφω οτι να ειναι......

Δεν αγχώνομαι καθόλου για την ύλη! Ούτε η καθηγήτριά μας αγχώνεται, κι αφού δεν αγχώνεται αυτή δεν αγχώνομαι κι εγώ! :) Εμείς δώσαμε βαρύτητα στις ασκήσεις πιο πολύ (λύναμε κι extra, εκτός βιβλίου). Τώρα θα τελειώσουμε τα κεφάλαια και θα αρχίσουμε επαναλήψεις (που ήδη έχουμε κάνει, ούτως ή άλλως, για τα τεστάκια που γράψαμε). Την Παρασκευή γράφουμε πάλι τεστ στα κεφάλαια από 9 έως 11. :)

Δυστυχώς, όλα τα μαθήματα θέλουν την προσοχή τους! Τι να κάνουμε!!!! :(
Αγχώθηκα πάλι γμτ!!!! :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Άλλες φορές παπαγαλία κι άλλες με δικά μου λόγια. Το βασικότερο είναι να είσαι εντός θέματος, να αναφέρεις όσα χρειάζονται και να χρησιμοποιείς τους όρους του βιβλίου. Αν τα εφαρμόζεις αυτά είσαι εντάξει! ;)

Δεν αγχώνομαι καθόλου για την ύλη! Ούτε η καθηγήτριά μας αγχώνεται, κι αφού δεν αγχώνεται αυτή δεν αγχώνομαι κι εγώ! :) Εμείς δώσαμε βαρύτητα στις ασκήσεις πιο πολύ (λύναμε κι extra, εκτός βιβλίου). Τώρα θα τελειώσουμε τα κεφάλαια και θα αρχίσουμε επαναλήψεις (που ήδη έχουμε κάνει, ούτως ή άλλως, για τα τεστάκια που γράψαμε). Την Παρασκευή γράφουμε πάλι τεστ στα κεφάλαια από 9 έως 11. :)

Δυστυχώς, όλα τα μαθήματα θέλουν την προσοχή τους! Τι να κάνουμε!!!! :(
Αγχώθηκα πάλι γμτ!!!! :/::/:

Χαχαχαχαχ γιατι βρε..?? Εγω σε αγχωσα??? Παντως οπως ειπες ολα τα μαθηματα θελουν προσοχη.!
3 μηνες Αναστασια :/::/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχαχ γιατι βρε..?? Εγω σε αγχωσα??? Παντως οπως ειπες ολα τα μαθηματα θελουν προσοχη.!
3 μηνες Αναστασια :/::/::/::/::/::/:

Ε, όσο να 'ναι! :P Όταν τα συζητάω και τα φέρνω πάλι στο μυαλό μου, δεν μπορώ, μου 'ρχεται τσουνάμι άγχους και απόγνωσης! :/::P Λιγοστεύει κι ο χρόνος βλέπεις... :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top