Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,894 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,366 μηνύματα σε 76,891 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναζήτηση καθηγήτριας ισπανικών

KatM (Μαρκέλλα)

Φοιτητής

H Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H KatM έγραψε: στις 09:10, 11-01-19:

Καλημέρα σε όλους. Μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποιο σαιτ μπορώ να μπω για να βάλω αγγελία? Αναζητώ μια καθηγήτρια ισπανικών να με βοηθήσει στην οργάνωση της μελέτης μου για την σχολή( φοιτω στο Εκπα στο αντίστοιχο τμήμα). Επειδή εργάζομαι παράλληλα μου είναι δύσκολο να ψάξω με διαφορετικό τρόπο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

charmander

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O charmander έγραψε: στις 10:34, 11-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από KatM
Καλημέρα σε όλους. Μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποιο σαιτ μπορώ να μπω για να βάλω αγγελία? Αναζητώ μια καθηγήτρια ισπανικών να με βοηθήσει στην οργάνωση της μελέτης μου για την σχολή( φοιτω στο Εκπα στο αντίστοιχο τμήμα). Επειδή εργάζομαι παράλληλα μου είναι δύσκολο να ψάξω με διαφορετικό τρόπο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στο σαιτ της χρυσής ευκαιρίας μπορείς να γραφτείς και να βάλεις αγγελία http://www.xe.gr (νομίζω είναι δωρεάν)

Κοίταξε και αυτά τα σαιτ έχει αγγελιες με καθηγητές ισπανικών http://teacherfinder.gr/idiaitera-mathimata/?q=Ιδιαίτερα+Μαθήματα+Ισπανικών

https://www.idietera.gr/idiaitera-mathimata/ksenes-glosses/ispanika
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Tα πάντα για τις εξετάσεις Ισπανικών - Από Ραφαέλα33847
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-17 στις 21:04.
    • Λεξικό ισπανικών - Από mindcircus
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-15 στις 10:02.
    • Μαθήματα Ισπανικών - Από mema.b
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-13 στις 16:44.
    • Όργια καθηγήτριας με μαθητές της - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 76 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-01-10 στις 23:18.
    • Τεστ ισπανικών - Από Ραφαέλα33847
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-12-09 στις 13:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα