Κόστος κτηνιάτρου

Demy25

Νεοφερμένος

Η Demy25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έχασα την γατα μου και την ξαναβρήκα με σπασμένο πόδι..γνωρίζει κανείς όποιος έχει κατοικίδιο ποσο θα κοστίσει να την πάω σε κτηνίατρο; απαντήστε παρακαλώ όσοι γνωρίζετε
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Έχασα την γατα μου και την ξαναβρήκα με σπασμένο πόδι..γνωρίζει κανείς όποιος έχει κατοικίδιο ποσο θα κοστίσει να την πάω σε κτηνίατρο; απαντήστε παρακαλώ όσοι γνωρίζετε


Ποτέ θα την πας στον κτηνίατρο;Νομίζω ότι πρέπει να την πας πολύ σύντομα γιατί κινδυνεύει.
 

Demy25

Νεοφερμένος

Η Demy25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Demy25 που μένεις;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχασα την γατα μου και την ξαναβρήκα με σπασμένο πόδι..γνωρίζει κανείς όποιος έχει κατοικίδιο ποσο θα κοστίσει να την πάω σε κτηνίατρο; απαντήστε παρακαλώ όσοι γνωρίζετε


Εγώ πηγαίνω τον γατούλη μου για ο,τι χρειαστεί εδώ https://www.ailouros.gr/ και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Το ποσό της επίσκεψης δεν είναι στάνταρ. Είναι ευνόητο ότι εξαρτάται από τον λόγο που πας.΄Αλλο ποσό θα σου πάρει αν πας για έναν έλεγχο ρουτίνας ή για ένα εμβόλιο και άλλο αν πας για στείρωση! Αν χρειαστεί απλά νάρθηκα, δεν νομίζω να σου στοιχίσει πολύ, αν όμως χρειαστεί εγχείρηση τότε σίγουρα θα πάει παραπάνω.΄Οπως και να έχει φαντάζομαι ότι δεν πρόκειται να αφήσεις το ζωάκι σου σ΄αυτήν την κατάσταση ...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top