Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,559 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,304 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βιβλία για αρχάριους

andy27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O andy27 έγραψε: στις 23:16, 19-02-15:

Ποιο βιβλίο θα προτείνατε για αρχάριους στα Ιταλικά και ύστερα για Α1-Α2? (celi)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 16:13, 11-03-15:

Ναι θέλω κι εγώ κανένα βιβλιο αν ξέρετε!Είδα σε βιβλιοπωλείο μερικά αλλά δεν ξέρω ποιο να παρω θέλω γνώμες!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

art1 (Γιώργος)

Μεταπτυχιούχος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O art1 Amantes amentes έγραψε: στις 17:13, 11-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από wherever
Ναι θέλω κι εγώ κανένα βιβλιο αν ξέρετε!Είδα σε βιβλιοπωλείο μερικά αλλά δεν ξέρω ποιο να παρω θέλω γνώμες!
για αρχη πολυ καλο ειναι τ (nuovo) progetto italiano 1 (βιβλιο μαθητη, τετραδιο ασκησεων κ supplemento)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 20:51, 11-03-15:

Βασικά είχα ψάξει πριν μέρες και είχα βρει αυτό το site και κατέβασα αυτό
http://linguebooks.blogspot.gr/2012/...ition.html?m=1
Έχει μπολικα βιβλια είδα και για πολλές γλώσσες!!Το συγκεκριμένο είναι πολύ ωραίο μέσα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια