Φροντιστήριο για Ιατρική στα Δυτικά Προάστια

DeadCanDance

Νεοφερμένος

Η DeadCanDance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα παω Β Λυκειου και ακομα δεν εχω αποφασισει φροντιστηριο. Επιθυμω να λερασω σσας ιατρικη ή ιατρικη. Ποια φροντιστηρια μου προτεινετε στα δυτικα προαστια κυριως Πετρουπολη, Περιστερι και Χαιδαρι
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αν και εγώ δεν πήγαινα εκεί,έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Ενιαίο στο Χαϊδάρι και το Περίτεχνο επίσης στο Χαϊδάρι.
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Θα παω Β Λυκειου και ακομα δεν εχω αποφασισει φροντιστηριο. Επιθυμω να λερασω σσας ιατρικη ή ιατρικη. Ποια φροντιστηρια μου προτεινετε στα δυτικα προαστια κυριως Πετρουπολη, Περιστερι και Χαιδαρι

Εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το φυσικό μαθηματικό του μονεζη και του τσατση στο δάσος Χαϊδαρίου αλλά δεν πήγαινα γιατί έκανα ιδιαίτερα οπότε δε ξέρω λεπτομέρειες να σου πω...

Θα παω Β Λυκειου και ακομα δεν εχω αποφασισει φροντιστηριο. Επιθυμω να λερασω σσας ιατρικη ή ιατρικη. Ποια φροντιστηρια μου προτεινετε στα δυτικα προαστια κυριως Πετρουπολη, Περιστερι και Χαιδαρι

Εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το φυσικό μαθηματικό του μονεζη και του τσατση στο δάσος Χαϊδαρίου αλλά δεν πήγαινα γιατί έκανα ιδιαίτερα οπότε δε ξέρω λεπτομέρειες να σου πω...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν το εχεις, και στο χειροτερο φροντιστήριο να πας, περνας.
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Από πότε υπάρχουν φροντιστήρια για συγκεκριμένες σχολές;
 

Θέμις

Νεοφερμένος

Η Θέμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αν το εχεις, και στο χειροτερο φροντιστήριο να πας, περνας.
Προσωπικά δεν συμφωνώ. Ξέρεις πόσα παιδιά "το έχουν" αλλά επειδή δεν διαθέτουν τα κατάλληλα εφόδια όπως ιδιωτικά σχολεία ή καλά φροντιστήρια, δεν τα καταφέρνουν??
Δεν είναι τυχαίο που οι εισαχθέντες στις πρωτοκλασάτες σχολές στη συντριπτική τους πλειοψηφία προέρχονται από ιδιωτικά εκπαιδευτήρια.
Η μόρφωση είναι πιο ταξική από ποτέ...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Προσωπικά δεν συμφωνώ. Ξέρεις πόσα παιδιά "το έχουν" αλλά επειδή δεν διαθέτουν τα κατάλληλα εφόδια όπως ιδιωτικά σχολεία ή καλά φροντιστήρια, δεν τα καταφέρνουν??
Δεν είναι τυχαίο που οι εισαχθέντες στις πρωτοκλασάτες σχολές στη συντριπτική τους πλειοψηφία προέρχονται από ιδιωτικά εκπαιδευτήρια.
Η μόρφωση είναι πιο ταξική από ποτέ...


Aυτό ίσχυε εδώ και αιώνες για να το πάμε ...στο "ταξικό", ΚΚΕ...κλπ φρασεολογία.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εκτιμώ ότι η επιτυχία στις Πανελλήνιες Εξετάσεις οφείλεται κατά 80% στον μαθητή και κατά 20% σε φροντιστήρια, σχολεία, ιδιαίτερα κλπ. Γνωρίζω πολλά άτομα που έχουν παρακολουθήσει μαθήματα στα καλύτερα φροντιστήρια της Αθήνας και έχουν γράψει κάτω από 10.000 μόρια και, αντίστοιχα, μαθητές που παρακολούθησαν μέτρια ή χαμηλής ποιότητας φροντιστήρια ή και καθόλου και άγγιξαν το άριστα. Επιμένω να ισχυρίζομαι ότι το φροντιστήριο εξασφαλίζει εξάσκηση με διαγωνίσματα, προγραμματισμό διαβάσματος και συμβουλές, ΟΧΙ το ίδιο το διάβασμα και την ως διά μαγείας αφομοίωση της ύλης.
 

Elama On Peli

Νεοφερμένος

Ο Elama On Peli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ολη η υποθεση ειναι η προσωπικη δουλεια δεν παιζει τιποτα...το φροντιστηριο απλα σε καθοδηγει σου λυνει απορριες και σου τονιζει καποιες παγιδες..αν δε στρωθει καποιος μονος του στο καλυτερο φροντιστηριο να παει δε γραφει..κυριως για μια σχολη οπως η ιατρικη..δεν εχει σημασια το φροντηστηριο πιστεψε με..ξερω ατομα που πηγαιναν στο πιο φημισμενο φροντιστηριο της περιοχης μου ενω εγω πηγα σε ενα απλο συνοικιακο και εγραψα 4 χιλιαδες παραπανω τουλαχιστον..εσυ τι θα κανεις..καλη επιτυχια ευχομαι να περασεις ιατρικη :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top