Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,987 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,274 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συνεπής εκμάθηση Γαλλικών στην Αθήνα.

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:53, 23-06-13:

Καλησπέρα σας,

Στα πλαίσια του προγραμματισμού μου, θα ξεκινήσω δεύτερη ξένη γλώσσα, Γαλλικά, ως πρωτοετής φοιτητής.
Θα διαμένω στους Αμπελοκήπους, στο ύψος της Πανόρμου.

Ζητώ να μου υποδείξετε φροντιστήριο ή/και κέντρο, που θα αναλάβει με συνέπεια, μέθοδο και ικανότητα την ενίσχυσή μου σε αυτό το εγχείρημα, το οποίο δεν έχει τόσο στόχο την απόκτηση πτυχίων (αν έρθουν καλοδεχούμενα) αλλά τη σε βάθος και ενδελεχή γνώση της γλώσσας σε ορίζοντα τεσσάρων ετών.

Δεν έχω οικονομικό περιορισμό, παρά μόνο διάθεση για συστηματικό διάβασμα και προετοιμασία. Στόχος μου θα είναι τελικά η ανάπτυξη θέματος πάνω στη σύγχρονη πολιτική, την ιστορία και τις διεθνείς σχέσεις στην εν λόγω γλώσσα.

Προσωπική σας εμπειρία θα εκτιμηθεί, όπως και η εγγύτητα του οργανισμού που θα υποδείξετε στον προαναφερθέντα τόπο κατοικίας μου.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια