Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,992 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 236 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Βάσεις 2011

Apostolis V.

Νεοφερμένος

Ο Apostolis V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Apostolis V. έγραψε: στις 15:22, 28-05-11:

Για πείτε προβλέψεις βάσεων...δίνω δεύτερη χρονιά και ελπίζω να περάσω φέτος!!!! Υπολογίζω ότι έχω γράψει λίγο πιο πάνω από τις περσινές βάσεις, ελπίζω να μην ανέβουν πολύ!!
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Απόφοιτος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O ΜαθητήςΕΠΑΛ έγραψε: στις 15:38, 28-05-11:

Πιστέυω θα ανέβουν τα μόρια φέτος.Που θέλεις να περάσεις και πόσα μόρια υπολογίζεις να έχεις;

Apostolis V.

Νεοφερμένος

Ο Apostolis V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Apostolis V. έγραψε: στις 07:11, 29-05-11:

Υπολογίζω περίπου 1640, για ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ θέλω, πέρυσι ήταν 1607!
1
1

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Απόφοιτος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O ΜαθητήςΕΠΑΛ έγραψε: στις 14:35, 29-05-11:

Εγω θα βάλω πρώτη επιλογή Πληροφορικής ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ και μετά Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων ΠΕΙΡΑΙΑ...αντε και του χρόνου συμφοιτητές!!
1

Apostolis V.

Νεοφερμένος

O Apostolis V. έγραψε: στις 12:46, 30-05-11:

Χαχα, άντε να δούμε!! Καλή Επιτυχία!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια