Μπορώ να αλλάξω την ημερομηνία των προφορικών;

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δίνω γαλλικά προφορικά 10 Μαίου αλλα είναι και η μονοημερη του σχολείου και δεν θελω να την χάσω. ( Α1 ΔΙΝΩ ) . Αλλάζουν οι ημερομηνίες προφορικών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Νομίζω ότι αλλάζουν με αίτηση.Δε θυμάμαι όμως..Κοίτα το γράμμα που σου έστειλαν και ρώτα και κανέναν καθηγητή.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εμένα μου είπε η καθηγήτρια μου ότι γίνεται να αλλάξεις την ημερομηνία των προφορικών...Αλλά καλύτερα να το κανονίσει η καθηγήτριά σου που θα ξέρει καλύτερα....Νομίζω όμως ότι γίνεται (στο delf τουλάχιστον...) όμως εγώ θα σου πρότεινα να μην αλλάξεις την ημερομηνία, πρώτον γιατί δε θα χάσεις μάθημα, δεύτερον γιατί θα έχεις χρόνο την προηγούμενη μέρα για να κάνεις μια γερή επανάληψη και τρίτον, γιατί αν σου βάλουν τα προφορικά στις 11 για παράδειγμα, θα είσαι ξεθεωμένη από την εκδρομή...Στο λέω γιατί κι εγώ πέρσι έδινα Β1 μια μέρα μετά την ημερήσια εκδρομή και ευτυχώς δεν πήγα για να διαβάσω...και τελικά τα παιδιά που πήγαν στην εκδρομή περάσαν χάλια!!!!:):)Καλή επιτυχία παρολ' αυτά!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Πρέπει να συντρέχει λόγος σοβαρός όπως βεβαίωση γιατρού για αρρώστια κτλ. κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Απο τωρα θα το πεις στην καθηγητρια σου και θα τα κανονισει ολα εκεινη.
Θα χρειαστεις μαλλον χαρτι γιατρου, πρεπει να βεβαιωθει ο λογος. Δινουν πολλα παιδια, ο αριθμος των εξεταστων ειναι μικροτερος απο τα παιδια και οι ημερομηνιες κανονιζονται πολλους μηνες πριν για τον καθεναν σας, γι αυτον ακριβως τον λογο, γιατι γινονται αλλαγες και στους μεν και στους δε. Ομως μην το θυμηθεις το Πασχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top