Ξεκινάω Γαλλικά!

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.
Δείτε πως προβλέπεται η εξέλιξη των γαλλικών


https://www.erudit.org/revue/cqd/2003/v32/n2/008997art001n.png

Άρα υπάρχουν πολ΄λοί λόγοι για να τα ξεκινήσει κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά τελικά τα βαρέθηκα αν και πήγαινα πολυ καλά...με δυσκολεύουν ακόμα οι τόνοι..εντωμεταξύ είμαι συνηθισμένη στα αγγλικά και στα γερμανικά και δεν την παλέυω οπότε ΤΕΛΟΣ!χαχαχα!
Μια φορά τα έπαιξε η μάνα μου με αυτά που έγραφα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
και μπορεις τα γερμανικα με αυτη την μπουρδουκλωμενη συνταξη;ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
E..ναιι!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
συο βγαζω το καπελο μου.που δε φοραω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δείτε πως προβλέπεται η εξέλιξη των γαλλικών


https://www.erudit.org/revue/cqd/2003/v32/n2/008997art001n.png

Άρα υπάρχουν πολ΄λοί λόγοι για να τα ξεκινήσει κανείς


Ενδιαφέρον:D Το 2050 θα είμαστε 9 δισ άνθρωποι και 2,5 γαλλόφωνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
συο βγαζω το καπελο μου.που δε φοραω:)



Δύσκολα σου φαίνονται???Εγώ έχω και συγγενείς στην γερμανία και παίζει να πάω να τα εξασκήσω κιόλας...στο προηγούμενο σχολείο μου ήξεραν οτι είχα εκεί συγγενείς στην γερμανία και μου φερόντουσαν κάπως..:Pχ0α0α0α0χ0χ0χ είχε μεγάλη φαση όμως..λόγω και του χρωμάτων μου με ρώταγαν απο που είμαι και νόμιζαν οτι τους έλεγα ψέματα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.
Ενδιαφέρον:D Το 2050 θα είμαστε 9 δισ άνθρωποι και 2,5 γαλλόφωνοι


Αυτό πολλοί δεν το χουν καταλάβει και δεν θέλουν να το παραδεχτούν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top