Οι τιμές για φροντιστήριο Β2 στα γαλλικά

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καλημέρα! θα μπορούσε σας παρακαλώ να με ενημερώσει κάποιος περίπου σε ποιές τιμές κυμαίνονται το μήνα τα δίδακτρα για β2 (στα φροντιστήρια εννοώ) και αν χρειάζεται παραπάνω από ένας χρόνος προετοιμασίας για να πάρει κανείς το συγκεκριμένο δίπλωμα....;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Εξαρτάται από την ηλικία και ωριμότητα του ατόμου, από τον αν ξέρει αγγλκά. Για τιμές εξαρτάται αν είναι εντατικά, υπερεντατικά ή κανονικά μαθήματα και από τη διάρκεια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
έχω ήδη τελειώσει τα αγγλικά και έχω κάνει δύο χρόνια ισπανικά.Στα γαλλικά είχα δώσει με το παλιό σύστημα α1,α2,α3,α4 και μου είπανε ότι λογικά είμαι στο επίπεδο β1και πρέπει να δώσω για β2.Ωστόσο έχω πάνω από 6 χρόνια να κάνω μάθημα...
-----------------------------------------
ξέχασα να πώ...με ενδιαφέρουν κανονικά μαθήματα,όχι εντατικά και σε φροντιστήριο...εκτός και αν υπάρχουν ειδικά τμήματα για ενήλικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω πληρωνα 100 για κανονικο μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Πόσες ώρες εβδομαδιαίως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top