Δίνω Β1 προφορικά σε λίγες ώρες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μμμμμ...μπραβο....εγω οπως ηδη ειπα οχι κ τοσο καλα γιατι χρησιμοποιησα μια φραση π εδειξε πως δν τ ειχα καταλαβει καλα και με εκοψε(μετα καταλαβα το λαθος μου) και εκανε καποιεσ ερωτησεις που με μπερδεψαν περισσοτερο...δεν πειραζει...απλα ευχομαι να τα παω καλυτερα στα γραπτα

(1) Μη στενοχωριέσαι. Με λίγη μεγαλύτερη προσπάθεια στα γραπτά, θα τα 'πας μια χαρά! :)
(2) Τί ακριβώς είπες, δηλαδή;
(3) Ερωτήσεις που σε μπέρδεψαν;:hmm::hmm: Εμένα πάντως, με ρώτησε για τις επιρροές των πολιτικοοικονομικών προβλημάτων, στη ζωή του σύγχρονου ανθρώπου και ποια είναι η προσωπική μου στάση, απέναντι σε αυτά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχικα ειπα για τα θεαματα που μεσα απο αυτα οι ανθρωποι γνωριζαν ενα καινουριο, φανταστικο κοσμο...μετα μπερδευτικα και ανεφερα πως λογο της οκονομικης και πολιτικης κρισης η τηλεοραση αρχισε να προβαλει περισσοτεροι βια(εκει με εκοψε και μου εκανε καποιες ερωτησεις που δεν τις καταλαβα...κολλησα και ξεχασα τα παντα) δν με αφησε να συνεχισω...ηθελα να πω πριν με κοψει επισης οτι η τηλεοραση προβαλει ενα φανταστικο κοσμο και οχι προβληματα που υπαρχουν στις μερες μας και ετσι επηρεαζουν τους ανθρωπους και κυριως τους νεουσ οτι ολα ειναι υπεροχα και μαγευτικα(δηλ τους επηρεαζουν αρνητικα γιατι τους λενε πραγματικα που δεν ειναι αληθινα)....πιστευω πως αν με αφηνε θα τα πηγαινα καλυτερα....βεβαια δεν ξερω γιατι ακομα δεν εχω καταλαβει καλα το ολο θεμα του κειμενου

παντως απο οτι εμαθα πρεπει να ηταν ενα απο τα δυσκολοτερα θεματα και καινουριο σχετικα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Γιατί δεν της είπες ότι είχες να προσθέσεις κάποιες ιδέες ακόμα; Δεν είχες χρόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αγχωθηκα μετα απο λιγο και για να πω την αληθεια δεν το σκεφτηκα....δεν πειραζει την Κυριακη τα πηγα πολυ καλα....ηταν ευκολα τα θεματα στα γραπτα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
τελικά περασες ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
λογικά πρέπει να πέρασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top