Χρήση βεβαίωσης αντί για φοιτητική ταυτότητα;

sparaskeg

Νεοφερμένος

Η Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καλησπερα!! Έχω εγγραφεί και ξεκινήσει τα μαθήματα του μεταπτυχιακού μου. Μας έδωσαν προσωρινά μια βεβαίωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί αντί της φοιτητικής ταυτότητας; Δηλαδή για μειωμένο εισιτήριο, φοιτητική λέσχη κτλ ;
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπερα!! Έχω εγγραφεί και ξεκινήσει τα μαθήματα του μεταπτυχιακού μου. Μας έδωσαν προσωρινά μια βεβαίωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί αντί της φοιτητικής ταυτότητας; Δηλαδή για μειωμένο εισιτήριο, φοιτητική λέσχη κτλ ;
Ναι. Βέβαια πρέπει να βγάλεις κάρτα σίτισης για τη λέσχη, τουλάχιστον στην Αθήνα. Επίσης, για μειωμένο στην Αθήνα για να βγάλεις κάρτα απεριορίστων μπορείς να πας με τη βεβαίωσή σου. Καλό είναι να έχεις μαζί σου τη βεβαίωση μέχρι να βγει το πάσο.
 

sparaskeg

Νεοφερμένος

Η Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Βόλο είμαι. Από όσο έχω δει τουλάχιστον στο σαιτ για τη λέσχη θέλουν μόνο πάσο. Το ίδιο ίσχυε και στο ΑΠΘ τα τελευταία χρόνια.. Γιατί στην αρχή ήταν με κάρτα σίτισης
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βόλο είμαι. Από όσο έχω δει τουλάχιστον στο σαιτ για τη λέσχη θέλουν μόνο πάσο. Το ίδιο ίσχυε και στο ΑΠΘ τα τελευταία χρόνια.. Γιατί στην αρχή ήταν με κάρτα σίτισης
Η βεβαίωση αρκεί.
 

sparaskeg

Νεοφερμένος

Η Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Η βεβαίωση αρκεί.


Και όμως όχι. Θέλει αίτηση. Πρέπει να κάνεις και μπαίνεις με το πάσο. Προς το παρόν δεν έχω κάνει ιδρυματικό λογαριασμό δεν έχω καν κωδικούς οπότε είναι 2.80 ανά ημέρα. Για 3 γεύματα. Λίγο το κακό ????
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και όμως όχι. Θέλει αίτηση. Πρέπει να κάνεις και μπαίνεις με το πάσο. Προς το παρόν δεν έχω κάνει ιδρυματικό λογαριασμό δεν έχω καν κωδικούς οπότε είναι 2.80 ανά ημέρα. Για 3 γεύματα. Λίγο το κακό ????
Για λέσχη προφανώς όπως είπα πρέπει να έχεις κάρτα σίτισης. Αλλά εφόσον έχεις κάρτα με μια βεβαίωση κανονικά δεν θα έπρεπε να έχεις θέμα. Μια χαρά τιμή είναι, τόσο είναι και στου ΕΚΠΑ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top