Γενικό -  Μετεξεταστέοι Μαθητές

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Θα ηθελα να εκφρασω την χαρα μου για την κατανοηση των καθηγητων! Οταν πηγα και εδωσα απλα μας βοηθησε σε πολυ μεγαλο βαθμο ! Τσαμπα διαβασα μπορω να πω ..καλα δεν λεω οτι διαβασα αλλα λεμε τωρα ! Οταν εχει 17-18 φυσικη μαθηματικα χημεια δεν θα επρεπε να μενεις κανονικα αλλα λεμε τωρα..Τωρα ειναι που δεν θα δωσω καμια απολυτων σημασια σε καποια μαθηματα! . Να γινουν ανθρωποι και να φταξουν το συστημα οι ασχετοι..

Να ανοιξεις το μυαλο σου και να μην κατηγορεις μονο το συστημα αλλα και τον εαυτο σου που δεν καθεται να διαβασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Θα ηθελα να εκφρασω την χαρα μου για την κατανοηση των καθηγητων! Οταν πηγα και εδωσα απλα μας βοηθησε σε πολυ μεγαλο βαθμο ! Τσαμπα διαβασα μπορω να πω ..καλα δεν λεω οτι διαβασα αλλα λεμε τωρα ! Οταν εχει 17-18 φυσικη μαθηματικα χημεια δεν θα επρεπε να μενεις κανονικα αλλα λεμε τωρα..Τωρα ειναι που δεν θα δωσω καμια απολυτων σημασια σε καποια μαθηματα! . Να γινουν ανθρωποι και να φταξουν το συστημα οι ασχετοι..
Μ' αρέσει που επιμένεις στη "φιλοσοφία" σου, ενώ μόλις πέρασες παρά τρίχα (τι να πεις...)....ένας καλός μαθητής δεν είναι δυνατόν να κρίνεται μόνο από την επίδοσή του σε 2-3 μαθήματα ή σ' ένα κλάδο μαθημάτων....ξεκόλλα λίγο και αναγνώρισε τη σημασία και το ρόλο του σχολείου, που είναι να προσφέρει γενική γνώση και να αναπτύξει ικανότητες όπως η κριτική σκέψη ,κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris.00

Νεοφερμένος

Ο dimitris.00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ισχυει οτι αμα μεινεις τον Σεπτεμβριο ας πουμε στην χημεια πρεπει να δοσεις και φυσικη? Η' αμα μεινεις αρχαια πρεπει να δωσω και Ελενη? Πητε μου σας παρακαλω εχω τρομερο αγχος ειναι πρωτη φορα που μενω πειτε μου ...!!! :( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top