Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 159 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Aγαπημένες στιγμές

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 19:17, 16-10-10:

ολο και καποιες θα εχουμε ....δεν γινεται να μην εχουμε αγαπημενες στιγμες απο την ζωη μας....καποιες στιγμες που γελασαμε μεχρι δακρυων ,καποια γκαφα που καναμε,καποιο ''μαργαριταρι '' που πεταξαμε εν ωρα φυσικης., μια στιγμη που θελαμε να ανοιξει η γη να μας καταπιει...

χμμμμ να αρχισω εγω?ας αρχισω...οταν η κολλητη μου εδειξε σε ολο το σχολειο πως χορευω το μπλουζ What a Wonderful World - Louis Armstrong με τον αρκουδο μου .....με ειχε βγαλει κρυφα βιντεο οπως αποδειχθηκε....
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 20:03, 16-10-10:

χαχαχαχαχαχα πρέπει να ντράπηκες πολύ
είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις μία αγαπημένη στιγμή από τόοοσες που κάθε άνθρωπος ζει ακόμα και αν καμιά φορά δεν το συνειδητοποιεί ότι τις ζει (εγώ προσπαθώ να θυμηθώ )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 22:20, 16-10-10:

xmmmm ναι αλλα ολο και κατι θα σου εχει μεινει αποτυπωμενο στο νου ως Η ΣΤΙΓΜΗ!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια