Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Αντιμετώπισε κανένας πρόβλημα για να μπει με τον κωδικό να φτιάξει μηχανογραφικο;;

Εγώ δεν μπορώ να μπω..μου λέει ότι είναι λάθος ο κωδικός ή το όνομα χρήστη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Αντιμετώπισε κανένας πρόβλημα για να μπει με τον κωδικό να φτιάξει μηχανογραφικο;;

Εγώ δεν μπορώ να μπω..μου λέει ότι είναι λάθος ο κωδικός ή το όνομα χρήστη..

Δες αν καταλάθος γύρισες τη γλώσσα στα ελληνικά ή δεν έχεις πατήσει Caps Lock
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Δες αν καταλάθος γύρισες τη γλώσσα στα ελληνικά ή δεν έχεις πατήσει Caps Lock
:whistle:

το κοίταξα.έχω δοκιμάσει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς.
δεν ξέρω.θα πάω την τρίτη στο σχολείο μπας και γίνει τίποτα.τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
το κοίταξα.έχω δοκιμάσει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς.
δεν ξέρω.θα πάω την τρίτη στο σχολείο μπας και γίνει τίποτα.τι να πω..

Θα σου πουν εκεί. Μην ανησυχείς.
Πάντως μηχανογραφικό θα κάνεις ο κόσμος να χαλάσει (είτε το στείλουν ηλεκτρονικά είτε με ταχυδρομικό περιστέρι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κανείς για εργοθεραπεία; εγώ την δήλωσα πρώτη επιλογή και είμαι σίγουρα μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
εγω θα τη δηλωσω 30η για καβατζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ερωτηση
αμεσως μετα την λογιστικη ειναι η οργανωση επιχειρησεων?
δλδ αυτα τα 2 τμηματα εχουν περισσοτερα κοινα απο καποιο αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το μηχανογραφικό που θα οριστικοποιήσω μέσα στην ημέρα:

[table 2 3 0]2^=Τμήμα
1|ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2|ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3|ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4|ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5|ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6|ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7|ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Τ.Ε.Ι ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8|ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Τ.Ε.Ι ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
[/table]​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
πες μου ποσο εβγαλες να σου πω που θα περασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
[table 2 3 0]2^=Το υπεργ@μάτο μου μηχανογραφικό
1|Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
2|Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης
3|Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
4|Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης
5|Ψυχολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
6|Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή)
7|Φιλολογίας Ιωαννίνων
8|Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
9|Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
10|Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
[/table]


Απ' ότι βλέπω έχω κάποιες μικρές αλλαγές απ' το περσινό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ερωτηση
αμεσως μετα την λογιστικη ειναι η οργανωση επιχειρησεων?
δλδ αυτα τα 2 τμηματα εχουν περισσοτερα κοινα απο καποιο αλλο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
1)Λογοθεραπεία Γιαννενα
2)Λογοθεραπεια Πάτρας
3) κατι με εκπαιδευση και αγωγη
4)προσχολικη αγωγη τει αθηνας
5)μαθηματικο
6)σεμφε
7) 8 ) 9) 10) πληροφορικες γενικα
και μετα κατι μαλακιεζ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
17818 στο 3ο και 17760 στο 4ο.

στη χειροτερη να πας χημικων μηχανικων.πιστευω εχεις 65% πιθανοτητα για κτηνιατρικη.ημμυ ξεχνα το,μηχανολογων εχεις πιθανοτητες
υγ.πως καταφερες τετοιους βαθμους ρε φιλε.σε περασα 30 μορια στο 3ο και με περασες 1100 στο 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Το δικο μου μηχανογραφικο ειναι :
1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΠΘ
3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
5 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
6 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ

Δεν ειναι και οριστικοποιημενο, βεβαια.

Οριστικοποιημενο πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
στη χειροτερη να πας χημικων μηχανικων.πιστευω εχεις 65% πιθανοτητα για κτηνιατρικη.ημμυ ξεχνα το,μηχανολογων εχεις πιθανοτητες
υγ.πως καταφερες τετοιους βαθμους ρε φιλε.σε περασα 30 μορια στο 3ο και 1100 στο 4ο

Για Κτηνιατρική εύχομαι μεγαλύτερο ποσοστό.
Για ΗΜΜΥ ξέρω, και ελπίζω να όχι Κτηνιατρική τουλάχιστον Μηχανολόγων.

Βαθμούς φίλε έγραψα:
19,3 Φυσική
19 Βιολογία
16.1 Μαθηματικά
14.9 Χημεία

Η Χημεία με σκότωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πώς το έκανες αυτό με Φυσική και Χημεία;; :eek: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πώς το έκανες αυτό με Φυσική και Χημεία;; :eek: :eek:

Η Φυσική μου άρεσε απο πάντα ενώ η στην Χημεία έκανα 2 πολλαπλής λάθος και αρκετές μαλακιούλες οπότε μαζεύτηκε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η Φυσική μου άρεσε απο πάντα ενώ η στην Χημεία έκανα 2 πολλαπλής λάθος και αρκετές μαλακιούλες οπότε μαζεύτηκε. :redface:
Όπως και να 'χει,συγχαρητήρια για τα μόριά σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Τελείωσε και αυτό το οριστικοποίησα :) :)
Τον Αριθμό Πρωτοκόλλου τον θέλουμε κάπου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top