Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,549 εγγεγραμμένα μέλη και 2,461,115 μηνύματα σε 78,104 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 466 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΗΜΜΥ Ξανθη

Alex2001

Νεοφερμένος

Ο Alex2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Alex2001 έγραψε: στις 17:01, 14-06-19:

Καλησπερα σε ολους.Ξερω ειναι λιγο νωρις αλλα τι πιστευετε οτι θα γινει με την βαση του ΗΜΜΥ στην ξανθη το οποιο εχει 15500.Θα πεσει ή θα ανεβει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 17:03, 14-06-19:

πιστεύω θα παραμείνει στα ίδια επίπεδα αλλιώς ίσως πέσει κατά 100 ή 200 μόρια λόγω της φυσικής. Είναι ήδη πολύ χαμηλά οπότε δεν νομίζω να το ρίξουν κι άλλο.
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 17:12, 14-06-19:

Κι εγω το ιδιο θελω να μαθω γιατι πολυ πιθανον αυτη να ειναι η σχολη που θα παω
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,442 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 17:21, 14-06-19:

Είναι πολύ καλή σχολή.
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 17:33, 14-06-19:

Βολο Χανια Ξανθη απ τη καλυτερη στη χειροτερη πως παει;
Παράθεση

Alex2001

Νεοφερμένος

Ο Alex2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Alex2001 έγραψε: στις 17:33, 14-06-19:

Εχω τον αδερφο μου Θεσσαλονικη οποτε αν το πιασω καπου θα με τραβηξει ΑΠΘ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Jim_Pap, asdfqwerty

Βρείτε παρόμοια