Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,168 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,377 μηνύματα σε 79,248 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 483 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπουδές στο εξωτερικό

Panos188 (Ριχάρδος)

Φοιτητής

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 995 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε: στις 01:12, 24-09-18:

Παιδιά, εσείς που σπουδάζετε ή έχετε κάνει erasmus στο εξωτερικό, πώς κάνατε τις συναλλαγές σας;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,459 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 08:26, 24-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Παιδιά, εσείς που σπουδάζετε ή έχετε κάνει erasmus στο εξωτερικό, πώς κάνατε τις συναλλαγές σας;

Εξαρτάται για πόσο πας.
Σε μερικές χώρες, αν νοικιάσεις σπίτι ας πούμε, θέλουν λογαριασμό τράπεζας της χώρας.
3
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,968 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 09:22, 24-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Γενικά έξω χρησιμοποιούν κάρτα παντού. Αν είσαι σε τράπεζα που δεν σου κρατάει προμήθεια, μπορεις να χρησιμοποιεις την κάρτα σου, δεν χρειάζεται να έχεις καν μετρητά πάνω σου. Εγώ σήκωνα μερικες φορες χρήματα από το ΑΤΜ αλλά χρησιμοποιούσα περισσότερο την κάρτα.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    MaryKokkou

Βρείτε παρόμοια