Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,347 μηνύματα σε 79,246 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 436 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Proficiency EDI, τι πρέπει να προσέξω;

seferhs2001

Φοιτητής

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O seferhs2001 έγραψε: στις 23:41, 24-04-17:

Γεια σας, σε ένα μήνα πρόκειται να δώσω το Proficiency του EDI, έχοντας κάνει ένα χρόνο προετοιμασία...Μήπως ξέρει κανείς σε τι πρέπει να δώσεις προσοχή; Με δυσκολεύει το Writing (στο advanced πέρυσι πήρα ένα χαμηλότατο 37, ενώ στο Listening 90, Reading 87 και Speaking 95). Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,546 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 23:54, 24-04-17:

να δώσεις προσοχή στο writing
Παράθεση

Mr.Scientist

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scientist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Mr.Scientist έγραψε: στις 23:39, 25-04-17:

Το writing θέλει φυσικά προσοχή και πολύ προετοιμασία.Υπάρχουν πολλα papers στο internet που αρκετές φορές βοηθάνε.

Καλή επιτυχία
Παράθεση

seferhs2001

Φοιτητής

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O seferhs2001 έγραψε: στις 00:22, 26-04-17:

Ευχαριστώ πολύ...Μήπως ξέρετε κανένα καλό site για εξάσκηση, ή κάποιο link;
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 15:20, 26-04-17:

Κι εγώ 42 writing ... Εξάσκηση σε θέματα εξετάσεων πιστεύω, αν και έχω παρατηρήσει πως τα θέματα της προετοιμασίας είναι πιο δύσκολα από αυτά των εξετάσεων, όσο περίεργο κι αν φαίνεται. Όσον αφορά το writing, αφού οι εκθέσεις δίνουν πολλούς βαθμούς πρέπει να εξασκηθείς σε αυτές. Φυσικά είναι και κάποια "άπιαστα" θέματα, όπως η συμπλήρωση κενών - δεν μπορώ να σε συμβουλέυσω πολύ σε αυτά, αν και συνήθως είναι εκφράσεις. Καλή επιτυχία.
Παράθεση

Mr.Scientist

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scientist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Mr.Scientist έγραψε: στις 15:24, 26-04-17:

'Chekare' αυτό:
http://cambridgemichigan.org/test-takers/prepare-study/
Παράθεση

seferhs2001

Φοιτητής

O seferhs2001 έγραψε: στις 18:14, 26-04-17:

Ευχαριστώ πολύ, όποια άλλα ευπρόσδεκτα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια