Κάθε πότε κάνετε προσομοιώσεις / εξετάσεις στο φροντιστήριο;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Γεια χαρά πανελληνιομάχοι. :spasiklas:

Έχω μια απορία. Όσοι κάνετε φροντιστήριο, κάθε πότε κάνετε προσομοιώσεις / εξετάσεις στο φροντιστήριό σας και τι μορφή έχουν;

Εγώ πχ εκεί που πάω κάνουμε τους λεγόμενος "κύκλους διαγωνισμάτων". Πρόκειται για 3ωρα διαγωνίσματα στο στυλ των πανελληνίων, με τη διαφορά ότι σαν ύλη έχουμε κάθε φορά την τρέχουσα που έχουμε φτάσει ή μέρος αυτής.

Δίνουμε από 1 μάθημα κάθε Σάββατο πρωί (4 μαθήματα σε 4 εβδομάδες δηλαδή) και μεταξύ των κύκλων μεσολαβούν 2 εβδομάδες. Η 5η εβδομάδα είναι ενημέρωση γονέων (εγώ είμαι απόφοιτος κι άρα κηδεμόνας του εαυτού μου οπότε δεν με αφορά :playboy:) και μια επιπλέον εβδομάδα χωρίς εξέταση.

Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Γεια χαρά πανελληνιομάχοι. :spasiklas:

Έχω μια απορία. Όσοι κάνετε φροντιστήριο, κάθε πότε κάνετε προσομοιώσεις / εξετάσεις στο φροντιστήριό σας και τι μορφή έχουν;

Εγώ πχ εκεί που πάω κάνουμε τους λεγόμενος "κύκλους διαγωνισμάτων". Πρόκειται για 3ωρα διαγωνίσματα στο στυλ των πανελληνίων, με τη διαφορά ότι σαν ύλη έχουμε κάθε φορά την τρέχουσα που έχουμε φτάσει ή μέρος αυτής.

Δίνουμε από 1 μάθημα κάθε Σάββατο πρωί (4 μαθήματα σε 4 εβδομάδες δηλαδή) και μεταξύ των κύκλων μεσολαβούν 2 εβδομάδες. Η 5η εβδομάδα είναι ενημέρωση γονέων (εγώ είμαι απόφοιτος κι άρα κηδεμόνας του εαυτού μου οπότε δεν με αφορά :playboy:) και μια επιπλέον εβδομάδα χωρίς εξέταση.

Εσείς;


Ακριβώς τα ίδια κι εγώ, κάθε Σάββατο διαγώνισμα :) Σου εύχομαι τα καλύτερα Πέτρο, 3 μήνες μας μείναν, άντε να τελειώνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Και εγώ κάθε Σάββατο απόγευμα!
Καλή μας επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εμείς πάλι γράφουμε όποτε τελειώσουμε ένα κεφάλαιο σε κάποιο μάθημα. ( πχ έχουμε γράψει 2 στη χημεία, 3 στα μαθηματικά, 2 στη φυσική κτλ ) Όσο για την έκθεση, έχουν προγραμματίσει από την αρχή της χρονιάς κάποιες ημερομηνίες και γράφουμε τότε. Όχι και τόσο συχνά όσο εσείς όμως.. και στην έκθεση 2 φορές έχουμε γράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top