Τμήμα Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών (ΔΠΠΝΤ)

Filomathhs

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γεια!

Τι ξέρουμε για αυτήν την σχολή; Έχει προοπτικές; Καλούς καθηγητές; Το Αγρίνιο σαν μέρος αξίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι και στη Μυτιληνη υπαρχει αντιστοιχο τμημα ή κανω λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filomathhs

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι και στη Μυτιληνη υπαρχει αντιστοιχο τμημα ή κανω λαθος?

Άλλη σχολή είναι εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το τμήμα στην Μυτιλήνη είναι κορυφή πάντως.Είναι η αδερφή μου εκεί.Για το τμήμα που λες δεν ξέρω πληροφορίες αλλα γενικά οι απόφοιτοι τμημάτων νέων τεχνολογιών βρίσκουν εύκολα δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filomathhs

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το τμήμα στην Μυτιλήνη είναι κορυφή πάντως.Είναι η αδερφή μου εκεί.Για το τμήμα που λες δεν ξέρω πληροφορίες αλλα γενικά οι απόφοιτοι τμημάτων νέων τεχνολογιών βρίσκουν εύκολα δουλειά.

Καλό αυτό!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
τί σχολή είναι αυτή??? και τί σχέση έχει με το 1ο πεδίο επιστημών???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzenii

Νεοφερμένος

Η Tzenii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει κανείς που πέρασε στο Πανεπιστήμιο Αγρινίου ?? Γιατί δεν έχω ακούσει για κανέναν...Μπορεί κάποιος που έχει σπουδάσει ή σπουδαζει τώρα στο Αγρίνιο πώς ειναι το πανεπιστήμιο,η πόλη και γενικά η φοιτητική ζωή εκεί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Είναι καθόλου ενδιαφέρον αυτό το τμήμα; Ας εκφέρει κανείς γνώμη σχετικά! Εαν βέβαια υπάρχουν φοιτητές εκεί πέρα που να βλέπουν το θρέντ.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas1233

Νεοφερμένος

Ο kostas1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια αν ξερει κανεις πληροφοριες για το τμημα διαχειρισης πολιτισμικου περιβαλλοντος και νεων τεχνολογιων στο αγρινιο ας πει κατι γιατι το σκεφτομαι να παω φετος φαινεται καλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris.Y

Νεοφερμένος

Ο Sotiris.Y αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Να πω κάτι; Γιατί βρίσκεται στο 1ο πεδίο αφού στο 1ο εξάμηνο κάνουν ένα μάθημα που λέγεται: "Διακριτά Μαθηματικά"; Πώς θα τα βγάλουν πέρα οι μαθητές της θεωρητικής; (Σαν κι εμένα που εγκατέλειψα τα μαθηματικά στην 1η γυμνασίου!!!:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top