Εκλογές 15μελούς Γυμνασίου

mybetbet

Νεοφερμένος

Ο mybetbet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αύριο στο σχολείο μου, γυμνάσιο, θα γίνουν εκλογές 15μελούς και ήθελα να πάρω μέρος όμως οι καθηγητές μαςείπαν ότι υποψηφιότητα μπορούν να βάλουν μόνο όσοι εξελέγησαν στα πενταμελή συμβούλια της τάξης. Βασίζεται σε κάποια εγκύκλιο αυτό ή μαςλένε ό,τι θέλουν....σας παρακαλώ απαντήστε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
αύριο στο σχολείο μου, γυμνάσιο, θα γίνουν εκλογές 15μελούς και ήθελα να πάρω μέρος όμως οι καθηγητές μαςείπαν ότι υποψηφιότητα μπορούν να βάλουν μόνο όσοι εξελέγησαν στα πενταμελή συμβούλια της τάξης. Βασίζεται σε κάποια εγκύκλιο αυτό ή μαςλένε ό,τι θέλουν....σας παρακαλώ απαντήστε μου
Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Σε εμάς όλοι είχαν το δικαίωμα πλην της εξελεγκτικής επιτροπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ακόμη υπάρχουν αυτές οι τεχνικές ανάδειξης νέων Τσιπρέων; :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top