Παίζετε WoW?

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
L2 ρεεεεεεεεεεεεεεεε! WoW sucks!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ παίζω μόνο Warkraft III the Frozen Throne (online in Battle.net), και άρχισα να παίζω και Warkraft III Reign of Chaos (online in Battle.net). Τα σπάνε, επειδή τροποιούν τους χάρτες και φτιάχνουν γαμάτα σενάρια, αν και δεν παίζουν πάνω από 500.000 στον Ευρωπαϊκό server. Το θεωρούν «Ξεπερασμένο»...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Παιδια WOW for ever , και ελεος αυτο που λετε με το φαρμινγκ , οποιος ξερει να παιζει δεν το πολυχρειαζεται .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
το farming είναι όταν κάνουμε επίθεση στην αντίπαλη ομάδα??? Εχω να παίξω 2 μήνες και ξέχασα.. εσυ πιο wow παίζεις?
-----------------------------------------
μπορώ να ανοίξω κιανούριο θέμα γιατί εδώ γίνετε της τρελής???

Καταρχήν το WoW είναι ένα: World of Warcraft. Τα άλλα warcraft δεν είναι WoW.
Επίσης, το farming είναι όταν σκοτώνεις τα τέρατα και να παίρνεις EXP ή αντικείμενα που ψάχνεις (πχ motes) χωρίς να κάνεις κάποιο quest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
1)παιδιά πείτε μου καλά ονόματα για deathknight.. θέλω να κάνω έναν..
ευχαριστώ
_________________________________________________________________
2) παίζει κανείς στον server Blood Edje???
-----------------------------------------
κανείς?
-----------------------------------------
Εγώ είχα παίξει trial του WoW για μια ώρα και μετά το διέγραψα.Είναι πολύ μονότονο για μένα.Τώρα πως τα 13 εκ παιχτών την βρίσκουνμ και πορόνονται 12 ώρες την μέρα δεν μπορώ να το καταλάβω.Έχω παίξει και παίζω παιχνίδια 100000 καλύτερα απο αυτό.Παίξετε π.χ Oblivion και θα καταλάβετε τι εννοώ.
Αν το Oblivion είχε multi θα ήταν πολύ πιο διάσημο απο το WoW.

εγώ πλήρωσα 60 ευρώ γαι να πάρω όλες τις εκδόσεις του wow. Μου το σύστησε ένας φίλος μου και ότα νπρωτόπαιξα μόνος μου είπα << τι μ@λ@κι@ είναι αυτη?? αλλά αν το ψάξεις είναι τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
sl/sl warlock μας κατεστρεψε η bliz στο wotlk ελεος ,αίσχος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Άντε, τώρα που άρχισα κι εγώ, να κάνω ζήλια ψώρρα σε όσους έχουν frozen account ή θέλουν και δεν έχουν παίξει.
Το συζήτησα ήδη παντού, απλά θέλω να κάνω bump το θέμα :D

Night Elf Feral Druid λοιπόν στον Ravencrest, πείτε κι εσείς τι char έχετε, και γαμηθείτε στην ανάλυση του αν φταίει το WoW ή οι παίκτες που εθίζονται για τον εθισμό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αχ wow ωραία χρόνια.Την τετάρτη κλείνω 5 χρόνια,αν και τον τελευταίο χρόνο δεν παίζω.....Originally στο genjuros(στα καλά του) τώρα executus (λόγω φίλου) dwarf warrior 85 lv και στο genjuros human death knight 85 lv.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Φοβερόο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Το θλιβερό είναι ότι καταλαβαίνω ό,τι λέει ο καλοντυμένος Όρκ του βίντεο. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εδώ τα καταλαβαίνω εγώ που δεν έφτασα ποτέ λέβελ 85 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το θλιβερό είναι ότι καταλαβαίνω ό,τι λέει ο καλοντυμένος Όρκ του βίντεο. :look:

Και εγώ χαχαχα :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
I raise your level

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τι μου θύμησες :P Όταν μπήκα ήμουν raf και μπορούσα να δώσω τα μισά μου levels. Είχα φτάσει 78 και την ώρα που τα έδινα, φώναζαν οι άλλοι, cheaters cheaters :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πολύ καλό! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top