ΟΕΦΕ: Αρχαία κατεύθυνσης Β' Λυκείου

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Συμφωνώ με τα παιδιά από πάνω...αν γίνεται τα θέματα του γνωστού Θεωρητικής Κατεύθυνσης...(β λυκείου)...:/:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Συμφωνώ με τα παιδιά από πάνω...αν γίνεται τα θέματα του γνωστού Θεωρητικής Κατεύθυνσης...(β λυκείου)...:/:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)
η β λυκειου γραφει οεφε αρχαια την τελευταια κυριακη των διακοπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
η β λυκειου γραφει οεφε αρχαια την τελευταια κυριακη των διακοπων.

Το ξέρω ...αν γίνεται να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω θέματα προηγούμενων ετών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ρε παιδιά θα πάω την Κυριακή να γράψω οεφε αρχαια (β λυκείου)...έχω μάθει εισαγωγή,επανάληψη γραμματική,ερμηνευτικά κλπ κλπ...αλλά βρίσκομαι ακόμη στο Λυσία,δεν έχω αρχίσει Δημοσθένη και ανησυχώ ότι μπορεί να μην προλάβω να φτάσω Ισοκράτη..εσείς τι λέτε να ρισκάρω και να πάω άμα δεν προλάβω τελικά,άμα μάθω μόνο Λυσια-Δημσθένη? :hmm: (δεν πάω φροντ. να σημειώσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Ρε παιδιά θα πάω την Κυριακή να γράψω οεφε αρχαια (β λυκείου)...έχω μάθει εισαγωγή,επανάληψη γραμματική,ερμηνευτικά κλπ κλπ...αλλά βρίσκομαι ακόμη στο Λυσία,δεν έχω αρχίσει Δημοσθένη και ανησυχώ ότι μπορεί να μην προλάβω να φτάσω Ισοκράτη..εσείς τι λέτε να ρισκάρω και να πάω άμα δεν προλάβω τελικά,άμα μάθω μόνο Λυσια-Δημσθένη? :hmm: (δεν πάω φροντ. να σημειώσω)
χμ, υπαρχει η περιπτωση να συνδυασουνε με μεταφρασμενο :/ δεν εχεις να χασει και τιποτα! μεχρι την Κυριακη προλαβαινεις ανετα ομως!!
P.S. Πραγματικα μην αγχωνεσαι τοσο για το γνωστο της δευτερας :P ακομα το μετανιωνω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
χμ, υπαρχει η περιπτωση να συνδυασουνε με μεταφρασμενο :/ δεν εχεις να χασει και τιποτα! μεχρι την Κυριακη προλαβαινεις ανετα ομως!!
P.S. Πραγματικα μην αγχωνεσαι τοσο για το γνωστο της δευτερας :P ακομα το μετανιωνω:whistle:
Λες ε? Οκ θα το σκεφτώ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top